Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám megtalálni az...

Hogyan tudnám megtalálni az elveszett kutyámat, ha a megtaláló másnak adta oda?

Figyelt kérdés
[link]
2010. aug. 22. 14:51
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:

épp ez a lényeg az egészben, hogy az a debreceni kan kutya volt, ez az elveszett pesti meg szuka. Szerintem nem ő az, csak a gazdi nagyon szeretné megtalálni, és ezért lovalta így bele magat. Végülis megértem, lehet én is így viselkednék a helyében. Elég valószínűtlen, hogy Pestről elsétált Debrecenbe, majd ott halucinaltak neki heréket.

Ha mégis ő az, majd róla készítik az Úton hazafele 3- at.

2010. aug. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 A kérdező kommentje:
Szeretném lezárni a történetet, én segítséget kértem nem bírálatokat, nem szoktam ehhez hasonló fórumokat használni, hogy kitaláljak történeteket.Az, hogy kan vagy szuka erról nem inditok vitát, egy hónap alatt hallottakból akár könyvet is írhatnák......!Hogy megszökött vagy ellopták ezt is több féleképpen lehet értelmezni. Róla annyit, hogy nagyon tudja szerettetni magát hisz abban nőtt fel, valószínűezért sem kapom vissza
2010. aug. 23. 09:14
 43/62 A kérdező kommentje:
Folytatom, én bíztam benne, hogy megérkezik az olvastak alapján, fogja a telefont és megcsörget, de ez nem így történt. Mint az előzőekben írtam középkorú vagyok sok mindent végig csináltam, rendelkezem intelligenciával, kitartással,végig fogom csinálni.
2010. aug. 23. 09:18
 44/62 anonim ***** válasza:
Ha jobban belegondolok, mondjuk az se kizárt, hogy az a köcsog meg akarta tartani a kutyát és azért mondta, hogy kan. Még az is lehet, hogy nem is Debreceni, csak az elég messze van Pesttől, azért mondta, hogy ne gyanakodj, kitudja. Ha biztos vagy benne, hogy a tiéd, ne hagydd annyiban! És írd majd meg, hogy mi lett, mert a kioktató parasztokon kivül van olyan is itt, aki izgul Liliért !
2010. aug. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim ***** válasza:
Lehet a megtaláló direkt írt kan kutyát, hogy, ha esetleg itt felismeri valaki, megtévessze. És, kövezzetek meg, de szerintem is megtartotta. Ha nem, akkor miért nem tudja legalább megcsörgetni a kérdezőt, hogy megbeszéljék? Szerintem a kérdező simán elmenne Debrecenig, csak azért, hogy megnézhesse valóban az Ő kutyája-e. És, ha a másik kérdező tudja, h kan kutya, és nem lehet ezé a krdezőé, akkor bele is egyezne ebbe, max röhögne rajta egyet.....
2010. aug. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 anonim ***** válasza:
Megtennéd, hogy mutatsz képet Lilikéről?
2010. aug. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 anonim ***** válasza:
Én is ezt mondtam. Már eleve az "gyanús", hogy közölte szívesen megtartaná a kutyát. Szóval bármit el lehet képzelni. :S Én is szorítok
2010. aug. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 A kérdező kommentje:
Kommentek elején van a link ez a megtalálásakor készült, most már mindenki így ismeri akinek írtam nem akarok másikat feltenni mert zavaró lenne. Azon vagyok, hogy Debrecenbe induljak, de bennem is felmerült, hogy lehet máshol is ennyi erővel. Most jelenleg azon dolgozom,hogy az oldal üzemeltető kiadja a nevét címét és persze az IP-t, ez egy kicsit hosszadalmas de egyszer vége lesz......
2010. aug. 23. 10:42
 49/62 A kérdező kommentje:
Nagyon sokan segítenek állatvédők Önkéntesek, hamarosan elérkezünk a végére, természetesen megírok mindent, minden fórumon. Megkerestem D-ben egy újságot is most velük tárgyalok, remélem lesz eredménye, arra gondolok, hogy valamelyik szomszédjának csak feltűnik, hogy új kutyája van.
2010. aug. 23. 10:47
 50/62 anonim ***** válasza:

Szerintem Szellő lány úgy értette, hogy egy saját képet, és nem azt, ami a hirdető felrakott.

Én is láttam már neten olyan hirdetést, ahol az eltűnt kutyusotokat keresitek, de szerintem a Tiéteknek egész más színe van, mint amit Debrecenben találtak.

Még ha vizes is a kutya a képen.

2010. aug. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!