Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám megtalálni az...

Hogyan tudnám megtalálni az elveszett kutyámat, ha a megtaláló másnak adta oda?

Figyelt kérdés
[link]
2010. aug. 22. 14:51
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
Nem akarlak kiábránditani, de nem hiszem, hogy a rendőrég segitene, figyelembevéve azt, hogy neked Budapesten veszett el a lany kutyusod, ő meg Debrecenben talált egy kan kutyust. Biztos azt mondanák h nem a tiéd, csak összekevered. De azért meg lehet próbálni, de lehet többet érsz el, ha nem hagyod békén a fickót, addig cseszteted, amig el nem mondja kinek adta oda, aztán megpróbálod azzal elntézni
2010. aug. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim ***** válasza:
Nekem is van kutyám és ezeket mind meg tudom előzni úgyhogy ez nem csak üres itélkezés, erre akkor más is képes kell hogy legyen.
2010. aug. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim ***** válasza:
Ne bánsd már, gondolod, hogy Ő nem sajnálja? Azzal segitesz neki, ha kioktatod?
2010. aug. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:
Nem kioktatom csak egyszerűen nem fér a fejembe hogy létezhetnek olyan kutyák akiket csak úgy el lehet vinni elmennek akárkivel és nem venni észre a különbséget hogy nem a gazdájával van hanem egy idegennel... :/
2010. aug. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:
és ki mondta hogy csak úgy elment? odacsalogatta magához kajával vagy akármivel és megfogta bedobta a kocsiba azt kész..-.-
2010. aug. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim ***** válasza:
Nekem sem úgy rémlik, hogy "ellopták" vagy elcsalogadták, szerintem (utolsó előtti válaszoló) rosszul ismered a türténetet. Aki eredetileg megtalálta a kutyust, azt írta, hogy esóben sétált és egyszer csak a kutya elkezdte követni, majd hazáig követte, a lány meg beengedte a házba. Ott készített róla képet, majd megkérdezte gyk-n, hogy milyen fajta kutya. Majd közüölte, hogy nem fogja keresni a gazdáját, mert meg akarja tartani...
2010. aug. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:

Most már abban sem vagyok biztos, hogy az eredeti megtaláló odaadta a "gazdának vélt illetőnek" a kutyát. Lehet, hogy ez csak mese habbal, hogy az elveszett Yorkijukat kereső emberek békén hagyják a megtalálót. Mert ő meg akarta tartani a kutyát, csak mikor elmérgesedett a helyzet (gyk-n a kérdésénél) azt mondta megkeresi a gazdát, közben lehet, hogy csak hazudott, hogy békén hagyják a válaszolók. Itt az eredeti kérdés:


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__1062872-milye..


Am kérdezó te ki vagy?

Mert netboardon valaki ezt írja:


27236. anita harcsár | Válasz erre 2010-08-17 18:31:43 [302.]

"Már csak két nap és megérkezik a nyaralásból a megtaláló és hazahozhatjuk Lilikét!!!!!!!!!!!! "


És ennek a kutyának a képe van linkelve. Én már semmi nem értek. Kié a kutya, hol van a kutya, el lett ajándékozva? Az eredeti gazájánal van, aki nem is te vagy? Vagy a megtaláló megtartotta és csak kamuzik, hogy odaadta valakinek? Vagy mi? :S

2010. aug. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:

Ezt írta az eredeti megtaláló:


"Igazság szerint, most kisebb gondom is nagyobb annál, hogy én kutassam fel a gazdáját. Holnap reggel el is utazom 2 hétre, bár lesz aki vigyázzon a kutyákra. Nyilván ha ki lesz plakátolva stb. akkor szólok a gazdájának, de azt, hogy saját időmből pénzemből felkutassam a gazdáját nincs lehetőségem."


Vagyis, keresni nem fogja a gazdit, mert lusta, de azért szívesen megtartaná az ingyen Yorkit. Jellemző, tipikus Magyar mentalitás.

2010. aug. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim ***** válasza:

ezt mostmár énsem értem: S

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__1062872-milye.. ő kan kutyát keres

de a kérdező meg szukát. meg a kérdező miért azt a képet tette fel amit a megtaláló rakott fel?

bocsii de mostmár megzavarodtaam:S

2010. aug. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:
Csak azért írok,mert érdekel a végkifejlett..
2010. aug. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!