Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám megtalálni az...

Hogyan tudnám megtalálni az elveszett kutyámat, ha a megtaláló másnak adta oda?

Figyelt kérdés
[link]
2010. aug. 22. 14:51
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 A kérdező kommentje:
2010. aug. 23. 17:27
 52/62 anonim válasza:
a megtaláló lehet, hogy csak azt hiszi, hogy kan és közben lány. amikor mi átvettük a sajátunkat, akkor megnéztük és szóltunk, hogy mi lányt kértünk, mivel totál fiúnak látszott. Aztán az eladó azt mondta, hogy lány... Nem igen hittem, de másnap elvittem állatorvoshoz és az is lányt mondott. A mienk kiskutya, de nekem a lány fiúnak tűnt :))
2010. aug. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:
Teljesen egyforma a két kutya. Főleg a nyírásuk fazonja és azért annak kics az esélye, hogy pont találtak egy olyan Yorkit, akinek tökéletesen ugyanolyan fazonra van nyírva a feje, és ugyanolyan "keverék", mint az elveszett Yorki. Mert Lilike keverék, nem? Nem áll fel a füle és a megtalált kutyusnak sem.
2010. aug. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 A kérdező kommentje:
Igen nem fajta tiszta, de nagyon jól sikerült nagyon szép kutyus és borzasztóan okos mintha beszélne. Azért nem rakok fel egész alakos képet mert vannak hibái és még mindig bízok benne, hogy azonosítás miatt megkérdezi a megtaláló.
2010. aug. 23. 20:49
 55/62 anonim ***** válasza:
Sok yorkinak nem áll fel a füle. Ennek ellenére lehet hogy Lilike az. Előbb utóbb csak beszélni fog a megtaláló. A remény hal meg utoljára. Sok sikert. Drukkolunk.
2010. aug. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:

A kutyának pedig van egy igen nyilvánvaló fogyatékossága. Lilikének, vagy Isten tudja kinek a gazdája ha ezt megmondja esküszöm elveszem a gazdájától, és elviszem neki akár a tengeren túlra is.

Ezt a megtaláló irta, és tudjuk, hogy Lilikének is van

Lehet nyomon vagyunk??? Ird meg légyszi, hogy mi lett, már nagyon izgulunk érte!!

2010. aug. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 A kérdező kommentje:
Igen írtam neki privát most várunk, leírtam mindent amire gondoltam, biztos,hogy Ő az.....
2010. aug. 24. 08:22
 58/62 A kérdező kommentje:
Eljutottunk levélváltásig sajnos a megtalálónak van igaza kan kutya a mienk pedig szuka, keresem tovább Mindent köszönök
2010. aug. 24. 13:58
 59/62 anonim ***** válasza:

Nagyon szorítok, hogy megtaláld Lilikét. Ha bármiben tudunk segíteni csak szólj!

És írd meg, ha meglesz a kutyus, mert már ugylátom itt mindenki aggódik érte

Sok szerencsét és minden jót!

2010. aug. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:
Én is szorítok nagyon! Az a szerencse, hogy különlegesen néz ki a kutyus (Lili) és így talán van még esély. Esetleg el lehetne indítani egy olyan körlevelet, amit az állatorvosok küldenek egymásnak. Ma már szerencsére minden állatorvosnak van számítógépe. Esetleg a petvetdata.com-on lehetne próbálkozni egy körlevél féleséggel. Mert hiába nincs tetsoválás és chip a kutyusnak, azért akárkinél van, állatorvoshoz tuti el kell vinni egyszer. És ha az állatorvsnak tudomása van Liliről és még képe is van, akkor jó eséllyel hazakerül a kutyus.
2010. aug. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!