Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem sétál a kutyám?Meg...

Miért nem sétál a kutyám?Meg sem mozdul.

Figyelt kérdés

A kiskutyám meg sem mozdul le fekszik ha sétáltatni akarom. Tegnap hoztam haza 6 hónapos még sosem volt pórázon. Meg sem indul semmire sem a jutalom falatot se veszi el kézből csak ha a földre teszem de akkor se mindig eszi meg. A lakásban ha hívom hogy jöjjön vagy hívom a nevén se mindig jön hozzám. Egész nap csak teszik nem is játszik hiába csipogtatom neki a játékot le tolja pedig állítólag játékos. Azt mondta a tenyésztő hogy nagyon nyugodt de azt nem hogy semmit nem akar csinalni csak feküdni. Tegnap délután jött evett is ivott is de ma reggel alig tudtam neki a porcvédőt beadni kajával. Most rajta van a hám a póráz is 20 perc telt el és most el kezdte rágni.

Hogyan vegyem rá hogy sétáljon ? Vagy lehet az a baj hogy nem igazán ismer? Velem aludt este és simogattam ki volt térülve.



2021. júl. 24. 10:26
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 A kérdező kommentje:
* egész nap csak fekszik*
2021. júl. 24. 10:27
 2/61 anonim ***** válasza:
66%

Milyen fajta? Törzskönyves?

Oltásai megvannak?

Vidd dokihoz, szerintem beteg.

2021. júl. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 A kérdező kommentje:
Igen köhög amúgy de most ezért nem sétál ? Keddig kell adnom neki a gyógyszert . Yorki és igen törzskönyves
2021. júl. 24. 10:32
 4/61 anonim ***** válasza:
93%
Tegnap hoztad még haza. Szoknia kell az új helyet. Idővel feloldódik, ne aggódj
2021. júl. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 A kérdező kommentje:
Remélem mert nagyon ijesztő hogy tényleg csak fekszik szinte. Meg sem mozdul a pórázra. Csak néha jön ha hívom akkor is megáll félúton és csak itt bent kint egyáltalán meg sem mozdult.
2021. júl. 24. 10:36
 6/61 anonim ***** válasza:
100%

Nyakörvhöz, pórázhoz szoktatva van?


A köhögés sok mindennel függhet össze, simán lehet ettől fáradt, levert.

2021. júl. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is vidd orvoshoz.

A póráz dolog más kiskutyánál is így van. Nem szokott hozzá. Az, hogy még nem tudja a saját nevét és nem megy oda hozzád, az is természetes.

De hogy házon belül is bágyadt, kedvetlen, nem akar játszani az viszont aggódásra ad okot.


(Nem tudom, hogy etetsz, de a kaját ne hagyd előtte állandóan. Csak etetési időben kapjon. A maradékot vedd el tőle. Így megszokja hogy a kaja tőled jön, nem csakbúgy természetesen van.)

Majd írd meg ha vannak fejlemények légyszi!

2021. júl. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
100%
Jó kis "tenyésztő", hat hónapig nála volt a kutya, és nem ismeri a pórázt.
2021. júl. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 A kérdező kommentje:
6 hónapos. Tudja mi a neve és van gyógyszere nem kell vinnem orvoshoz sem csak ha nem hagyja abba kedd után. Utó köhögése van neki.
2021. júl. 24. 10:40
 10/61 A kérdező kommentje:
Udvaruk volt és azért nem vitte őket pórázon sosem.
2021. júl. 24. 10:43
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!