Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem sétál a kutyám?Meg...

Miért nem sétál a kutyám?Meg sem mozdul.

Figyelt kérdés

A kiskutyám meg sem mozdul le fekszik ha sétáltatni akarom. Tegnap hoztam haza 6 hónapos még sosem volt pórázon. Meg sem indul semmire sem a jutalom falatot se veszi el kézből csak ha a földre teszem de akkor se mindig eszi meg. A lakásban ha hívom hogy jöjjön vagy hívom a nevén se mindig jön hozzám. Egész nap csak teszik nem is játszik hiába csipogtatom neki a játékot le tolja pedig állítólag játékos. Azt mondta a tenyésztő hogy nagyon nyugodt de azt nem hogy semmit nem akar csinalni csak feküdni. Tegnap délután jött evett is ivott is de ma reggel alig tudtam neki a porcvédőt beadni kajával. Most rajta van a hám a póráz is 20 perc telt el és most el kezdte rágni.

Hogyan vegyem rá hogy sétáljon ? Vagy lehet az a baj hogy nem igazán ismer? Velem aludt este és simogattam ki volt térülve.



2021. júl. 24. 10:26
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 A kérdező kommentje:
Megértettem keresek neki ovit és viszem orvoshoz is. Köszönöm
2021. júl. 25. 17:22
 52/61 A kérdező kommentje:

Van neki egy parvo oltása

2 DHPPI legalábbis ez van ide írva és 2 vakcina. Ennyi van neki be írva

2021. júl. 25. 17:28
 53/61 anonim ***** válasza:
A két DHPPI kombinált.
2021. júl. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 A kérdező kommentje:
Azt mondta csak a veszettség kell neki és az ő orvosuk kétszer oltsa ugyanazt azért van kettő. De holnap felhívom a dokit hányra vigyem oda és majd megnézi
2021. júl. 25. 17:35
 55/61 anonim ***** válasza:
Itt meg tudod nézni az ajánlott oltási programot: [link]
2021. júl. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 A kérdező kommentje:
Akkor ha jól olvasom egy pravo kellett volna még és egy kobinált kellene neki? És már kettő veszettség elleni kellene neki már rég és ezt egy évente.. jól értelmezem ? Mert akkor nem egy oltással lóg ahogy mondta..
2021. júl. 25. 17:51
 57/61 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen. És azt sem tudjuk hogy mikor kapott féreghajtót.
2021. júl. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 A kérdező kommentje:

Valami alig olvasható bele van írva neki hogy vizsgálva volt márc 29.-e de nem tudom kiolvasni valami rühellen meg nem tudom.

Január 16.-án született

2021. júl. 25. 18:07
 59/61 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy kaphat most veszettségre de az előző hiányt lehet ugye pótolni ? Tehát ha jól értelmeztem de majd az orvos ki javít úgy is. 1 pravo kellett volna még 1 kombinált és már most a második veszettség elleni kellene neki de már amúgy 7 hónaposan meg kellene kapnia a 3. Veszettség ellenit.
2021. júl. 25. 18:36
 60/61 anonim ***** válasza:
100%
Oke kerdezo. Tehat. Annyi a lenyeg, hogy hivd fel az orvost, o mindent el fog neked mondani. Addig a porazzal hagyd szegeny kutyat, a legelso es legfontosabb dolog, hogy egeszseges legyen, es jatekos. Aztan utana, ha megvan minden, ami eleg ahhoz, hogy oviba vidd, hat tegy ugy, es vidd el a kismanot az oviba. Az ovi annyit tesz, hogy szocializalodnak a kolyokkutyak, vagyis ismerkednek egymassal, es gyakoroljatok a behivast, hogy odamenjen hozzad no matter what. Otthon pedig ha nagyon szeretned, csak rakd ra a hamot, eloszor par percre, aztan megtobb percre, nyilvan minden nap emelve a perceket, ha mar ugy mozog benne, hogy egyaltalan nem zavarja ot, rakd ra a porazt, es futkorassz vele a kertben, adj neki jo elmenyeket. Lehet eleinte nem utanad fog futni, mivel meg pici, jobban erdekli ot egy pillango, a fuszalak, a falevelek, de ennek is orulni kell, majd megjutalmazni erte. Ha ez pedig mind megvan, irany a kutyaovi. Viszont azt el kell mondanom, hogy jobb, ha nyakorvvel probalkozol, mert kutyaoviban azt kerik. De ahogy te szeretned. Lehet kivetelt tesznek. Ugyesen!☺️
2021. júl. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!