Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Állatkínzás ez? Vagy csak...

Állatkínzás ez? Vagy csak kegyetlen halálosztás?

Figyelt kérdés

www.srbija. Blog.hu/2010/09/02/eleven_kiskutyakat_dobalt_a_folyoba_egy_lany_18


Engem ez úgy ledöbbentett, hogy ... most se jutok szóhoz. Nem így kellett volna megszabadulni a kutyuktól és ivartalanítani kellet volna a család kutyáját.


2010. szept. 3. 17:56
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
73%
Remélem majd lesz számára egy nagyon kedves férfi, aki egy nap eltorzult arccal gúsba kötve fogja majd a csajnak a k.baszott fejét megmártogatni a 0 fokos vízbe. Fizetnék is érte, hogy lássam, ahogy a víz alatt rémülten, kigúbbadt szemekkel néz...
2010. szept. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 A kérdező kommentje:

Húú, utolsó Te aztán megtorolnád. :(

Szerintem elég lenne adni neki egy kis lelkiismeretet. Hordja a hátán egész életében ezt a keresztet, hogy ilyen gonosz volt szegénykékkel!

2010. szept. 4. 17:09
 13/52 anonim válasza:
3%

nem értem, miért dobálna bárki is a folyóba kiskutyákat.

de amit leginkább nem értek, h miért hiszi mindenki azt, hogy meghaltak? A kutyák ugyebár tudnak úszni. én láttam azt a videót, és még csak azt sem lehet elmondani, hogy olyan messziről vagy nagy sebességgel dobta volna őket, hogy a becsapódástól meghaljanak.

persze nyilván kicsit zizi a csaj, de a média szokás szerint túlságosan fölfújja a dolgokat. én még azt is el tudnám képzelni, h fogyatékos. néha az egy-két éves gyerekek is "kínozzák" az állatokat, hiszen még nem elég értelmesek hozzá, hogy tudják, ez rossz. talán a csaj megrekedt ezen a szinten.

2010. szept. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 A kérdező kommentje:
Szerintem azok a pici kutyuk is, ha tudtak úszni éhenhaltak, gondolom még akkra kutyának szüksége van az anyjára vagy valakire aki eteti, itatja. De, ha a mama tudta, hogy a lány fogyatékos esetleg, miért bíz rá ilyet? És a bátjya aki felvette videóra?
2010. szept. 18. 11:38
 15/52 anonim ***** válasza:

kérdező!

leírnád, hogy mi történik a videóban? Nem merem megnézni, komolyan, ha megnézném egy hétig lelki beteg lennék:(

bocsi az OFF-ért!


de sejtéseim vannak, és kb ugyanazt kívánom neki/nekik, mint amit a kutyával tett/tettek:(


22L

2011. jan. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy büdös állatkínzó, a nagyanyjával együtt. Biztos, hogy nem tudnak még úszni, hisz néhány hetesek, és erős sodrású folyóban amúgy sem tudnának még. Én sem néztem meg a videót, de a cikkből is kiderült, hogy keresik...

Mindenféle bűntudat nélkül levágnám a két kezét.

2011. jan. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:

20:03


egy 20év forma lány egy vödörből 1-2 hetes kutyákat dobál a folyóba , úgy mintha kislabdát hajítana :(

a kutyák meg nyüszítenek :'(

2011. jan. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:

igen rászántam magam, és megnéztem, ez borzasztó!!!!:'( azok a kis drágák....:(:(

fúú inkább le sem írom, hogy én mit tennék ezzel a "lánnyal", de azt igen, hogy közben állnék fölötte és röhögnék a pofájába addig ameddig az utolsó lélegzetet próbálja venni!!!!

2011. jan. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
hátigen...:(
2011. jan. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
De basszus, olvastátok a kommenteket? Egy csomó degenerált állat úgy gondolja, hogy egy tökre rendben van. Komolyan ijesztő, hogy milyen emberek élnek körülöttünk! :S
2011. jan. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!