Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Állatkínzás ez? Vagy csak...

Állatkínzás ez? Vagy csak kegyetlen halálosztás?

Figyelt kérdés

www.srbija. Blog.hu/2010/09/02/eleven_kiskutyakat_dobalt_a_folyoba_egy_lany_18


Engem ez úgy ledöbbentett, hogy ... most se jutok szóhoz. Nem így kellett volna megszabadulni a kutyuktól és ivartalanítani kellet volna a család kutyáját.


2010. szept. 3. 17:56
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
(és a szóismétlésért is sorry)
2011. jan. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
borzasztó, de ennél jóval nagyobb gondok is vannak
2011. jan. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
Hidd el, a többi állatért is fel vannak háborodva. Láttam már olyan videót, ami szőrmetelepen készült, és nagyon-nagyon sok háborgó komment volt, pedig azon a videón nyestkutyák és ezüstrókák voltak.
2011. jan. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
Úristen!Az ilyen rohadna szét ahol van ilyet,hogy lehet csinálni?
2011. jan. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:

19:53


Senki nem mondott olyat hogy aki húst eszik, az képmutató, az a képmutatás amikor egy kiskutya halála láttán vérben forgó szemekkel üvölt valaki, de a SZ*R tartási körülményekből származó húst (és ITT a lényeg!) két kézzel tömi a szájába. Nem értem hogy a kommentemből hogy a francba jött le hogy szerintem a húsevők képmutatóak, pont hogy azt írtam hogy szerintem NEM KELL lemondani a húsevésről senkinek, csak azt kell megnézni hogy MILYEN húst eszik meg az ember!

Arról hogy az emberi szervezetnek milyen tápanyagokra van szüksége, most inkább nem nyitok vitát, legyen elég annyi hogy elég behatóan tanulmányoztam ezt a kérdést mielőtt ráálltam volna a vega étkezésre, és MINDEN fontos tápanyagot be lehet juttatni a szervezetbe húsevés nélkül. Állati eredetű fehérjét IS! Persze, lehet ezt is sz*rul csinálni, ahogy a húsevést is lehet (erre ékes bizonyíték az a rengeteg szívbeteg, elhízott, stb, de ez most megint más kérdés) Én speciel a saját bőrömön tapasztalom hogy amióta nem eszek húst, RENGETEGET javult az egészségi állapotom. Igaz, én még csak 2 éve élek így, de már most rengeteg előnyét élvezem, de ismerek olyan embert is aki már 30 éve él így, és semmi baja, úgyhogy nekem senki se próbálja elmagyarázni hogy az embernek SZÜKSÉGE van a húsra, meg ENNI kell. Persze kell. Hogy mit, azt mindenki maga választja meg.


Egyen mindenki annyi húst, amennyit csak akar, de legalább azt nézze meg hogy MILYET! Itt a lényeg!!!

2011. jan. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van , én 18 éve vagyok vegetáriánus még sincs semmi bajom , tehát totál hülyeség hogy hús nélkül NEM LEHET élni...:/
2011. jan. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:

Itt egy tanulságos cikk a húsevésről: [link]


A kommentek is érdekesek.


Vannak akik azt mondják ,hogy nem esznek olyasmit, aminek neve volt. Hát én bizony jobban szeretnék olyasmit enni, aminek volt neve, néha megvakargatták az oldalán, látott napot, havat, füvet... És nem a kutyára gondolok természetesen, meg a macskára, sőt nyuszit és őzet sem eszem. Bár nálam benne van a szubjektív ostoba szempont is, de olyat sem eszem ami cuki. Bébicsirke felejtős, mint ahogy a kismalac, a bárány baba és társai is.


A vidéki háziállattartási kultúra pedig tényleg minősíthetetlen. Nagyon szeretnék már végre visszaköltözni vidékre, de a múltkor sétáltam egyet az őrjöngő láncos kutyák között, és komolyan elgondolkodtam, hogy bírnám-e ezt nap mint nap nézni.


És ha már itt tartunk, gyerekkoromban egy falusi család nekem is megmutatta "érdekességképpen" hogy hogyan születnek a kiscicák, aztán azt is, hogy hogyan fojtják őket vödörbe. Hát baromi érdekes volt, mondhatom. Már négy évesen is tudtam, hogy nem így kellene csinálni, csak bömböltem ott. Szóval az egy dolog, hogy ez a lány vígan dobálja őket a patakba, de biztos, hogy ma is, tegnap is vízbefojtottak néhány alom kiskutyát talán épp valahol a szomszédban :(

2011. jan. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:

Elnézést, akkor biztosan én értettem félre valamit, vagy már összekeveredtek bennem a videó kapcsán olvasott kommentek. A lényeg, hogy sokan igenis képmutatónak tartják a húsevőket, tökmindegy milyen húsról van szó.

Én csak szabadban tartott csirkét (esetleg pulykát) eszem, annak is csak a mellét, bár ha nekem kellene levágni, akkor egyértelműen soha nem ennék húst. Neveltünk saját csirkéket, én etettem őket, és bizony amikor vágásra került a sor, meg is sirattam őket. Párat azért megmentettem. :) Az ő húsukból egy falatot sem ettem, mert felfordult a gyomrom a gondolattól is, úgyhogy ez lehet nagyon hülyén veszi ki magát, de én akkor bizony bolti csirkét ettem. Mert a sajátjainkhoz kötődtem. Viszont sportolok, úgyhogy nekem nagyon fontos a húsfogyasztás, még a kiegészítő protein mellett is, nekem tehát, személy szerint szükségem van a húsra. És ezzel szerintem sokan vannak még így.

2011. jan. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
azt a rohadt büdös ku*va életbe :|||||||||||||||| addig ütném amíg mozog.... lelocsolnám benzinnel és mosolyogva nézném végig ahogy szépen lassan elég :)
2012. szept. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 Yukióóóó ***** válasza:
hát egy napig nem vagyok fent és ilyen dolgokat kell , hogy lássak , belőlem is feltört a paraszt tudnék nagyon csúnyákat írni de sajnos a barátnőm apukája dettóba ilyen volt nem vidék bp. és úgy loptuk ki az új szülött kis macskákat a fáskamrából és neveltük fel őket azt mondván , hogy á egyik sem élte túl a hideget, nem vagyok rá büszke , de az anya macskát egy nap elloptam az udvarukból és el vittem a messze élő nagy szüleimhez , hogy ott jobb sora legyen , amikor mentem hozzájuk mondták el tűnt a Cirmi én meg csak mosolyogtam a markomban :-)
2012. szept. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!