Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Állatkínzás ez? Vagy csak...

Állatkínzás ez? Vagy csak kegyetlen halálosztás?

Figyelt kérdés

www.srbija. Blog.hu/2010/09/02/eleven_kiskutyakat_dobalt_a_folyoba_egy_lany_18


Engem ez úgy ledöbbentett, hogy ... most se jutok szóhoz. Nem így kellett volna megszabadulni a kutyuktól és ivartalanítani kellet volna a család kutyáját.


2010. szept. 3. 17:56
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
igen vannak elvetemültek a városban is de , akár beismered akár nem , ez akkor is inkább falusi szokás...
2011. jan. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 Fülöp Márk válasza:
Nem értem hogy lehet ilyet csinálni az ilyeneket kéne folyóba dobálni!
2011. jan. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:

Ma 12:54 teljesen egyet értek veled!

Annak semmi köze ahhoz hogy valaki városi vagy falusi hogy milyen szadista és állatkínzó ez nem lakhely kérdése ez emberen múlik legyen az városi vagy falusi.

Én is vidéki vagyok de,soha de soha nem bántanám az állataimat!

2011. jan. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
100%

12:54


Más kultúrákban a kutyákat tartják és tenyésztik étkezési célokra. Bizonyám. Egy disznó értelmi szintje pedig kb egy kutyáéval. Ez meg tény.

Bár nekem nincs kutyám, de van két macskám, és Orijen, illetve Acana tápot kapnak, ami szabadtartású állatok húsából készül. Gondolom te is csakis ilyen húst eszel, az alapján amit leírtál;)


15:25

Hát nem tudom, szerintem elég hülyén venné ki magát pl a nagykőrúton egy zsákba kötött kutya autóval való vonszolása. De aláírom, hülyék mindenütt vannak. Csak épp nem mindegy hogy 100-ból 10, vagy 100-ból 80.

2011. jan. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
Gyerekek...itt nem az a lényeg, hogy falusi vagy városi, fiú vagy lány, öreg vagy fiatal, vagy hogy milyen nemzetiségű. Ember. Ember, akinek tudatosan kéne gondolkodnia, és segíteni kéne azokon, akik rájuk vannak utalva, nem bántani őket.
2011. jan. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
0%
18:18 te se érted amit én leírtam, úgyhogy ne po.ázz bele! (= Szégyen! =/
2011. jan. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:

az meg mi hogy ne keverjük össze a kutyát a disznóval ?:O szegény disznó ,mint ahogy előttem is leírta már valaki ugyanolyan okos-ha nem okosabb-mint a kutya!Úgyhogy nemsok különbség van , mert az még külön szemétség h a húsáért tenyésztik!..:@

Ez olyan dolog mint ami mostanában volt hogy egy szűcs bácsika felrakott vaterára egy macskabundát.Na és ott elhordták mindennek , hogy állatkínzó , mekkora szemét meg minden , de abba nem gondolnak bele hogy mi van szegény csincsillákkal meg rókákkal, nercekkel akikből még kevés is van nem egy elszaporodott állat mint a macska ,csak ugye a macskára mindenki ügy gondol mint a kedves kis házi cicára akit tartunk..pedig egyáltalán nem előbbre valóbb mint a fentebb felsorolt állatok ,mert az elfogadott hogy belőlük készüljön bunda, azokért még sincs kiakadva senki.:@

2011. jan. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:

Tény, hogy a városiak közt is vannak undorító férgek, de én is falun élek, és őszintén szólva magunkon kívül talán egy embert tudnék mondani, aki normálisan tartja az állatait. Persze ez nem azt jelenti, hogy mind állatkínzók is, de itt nem engedik be a kutyát/macskát a házba, általában maradékkal etetik, és nem ivartalaníttatják őket.

És igen, nagyon sokan, (főleg az idősek, a szegényebbek és a kevésbé iskolázottak), úgy szabadulnak meg a nem kívánt szaporulattól, ahogy nem kellene... Szóval ebben van valami. Undorító, de ezeknek hiába magyaráz az ember. Aki hülye, az hülye is marad.

Azt viszont elég gáznak tartom, hogy a vegák álszentnek tartják azokat akik megeszik a húst! Először is szögezzük le, hogy az ember mindenevő! Szüksége van a húsra, és a benne található fehérjére és vitaminokra! Én mondjuk csak szárnyast eszem, abból is "tanyasit", de azért azoknak sem kellemes, amikor a néni késsel átvágja a torkukat. Hosszú percekig szenvednek mire kivéreztetik őket, szóval szabadtartás ide-vagy oda, ott is szenved az állat. Viszont, ennyi erővel állatkínzó az a macska aki elkap egy madarat, a farkasok akik elkapnak egy jávorszarvast, vagy az oroszlánok, akik megölik az elefántborjút... Egyik esetben sem valami fájdalommentes az állat halála, de a többi állatnak (és az embernek is) ennie KELL, hogy ne haljon éhen. Ami a baromfi, vagy sertéstelepek tartási körülményeit illeti, úgy tudom az EU azért eléggé leszabályozta már ezt, úgyhogy azért már nem annyira "embertelenek" ott a körülmények.

De basszus azért ne hasonlítsátok már az élvezetből történő állatkínzást a szükséges disznóvágáshoz... Enni kell, és kész!

2011. jan. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:

"mert az elfogadott hogy belőlük készüljön bunda, azokért még sincs kiakadva senki.:@"


Ne haragudj már, de te azt miből gondolod, hogy értük nincs kiakadva senki? Szerintem a legtöbb ember, aki elítéli a kutyák/macskák kínzását, ugyanúgy elítéli más állatok kínzását is, amibe a szőrmekészítés is beletartozik...

Olyan állat meg nincs, hogy nerc! Nyérc van, az ő prémjéből készült bunda a nerc...

2011. jan. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
igen , tudom tényleg.Bocsim csak gyorsan írtam és nem gondoltam át.. nyílván sokan vannak akik azért is felvannak háborodva , csak érdekes hogy a macskára mennyien felvoltak háborodva :/
2011. jan. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!