Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek, ha ugatós a...

Mit tegyek, ha ugatós a szomszéd kutyája?

Figyelt kérdés
A szomszéd hajnali 3:30-kor indul munkába azzal együtt kirakja a kutyákat. A kutyák ez után folyamatos ugatásba kezdenek. Tacsikról van szó, szerintem fáznak+az egyik teljesen vak, így megértem,h minden apróságra ugatni kezd, DE..... De én nem akarok minden reggel 3:30-kor kelni. Beszéltem a szomszéddal. Kértem,hogy tartsa bent a kutyákat, akár egy benti kenelben, így nem tesznek tönkre semmit, vagy felajánlottam, hogy adok szalmát, hátha azért ugat, mert fázik, azzal jól meg lehetne tömni a házát. Az enyémek imádják, ki sem dugják az orrukat, benne hemperegnek. Mindenre nemet mond. Imádom az állatokat, de sajnos ott tartok lassan, hogy ezekre nem tudok szeretettel gondolni :(
2021. dec. 1. 05:56
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
2%
#11, azért írtam, hogy a "markos legények" mondják azt, hogy az egyik szomszéd néni unokái (nem kell konkrétan megnevezni kié, és ők se mondják el, hogyan hívják őket) + nem kell 8 napon túl gyógyuló sérüléseket okozni sem.. így meg ha feljelentést is tesz akkor is max körbekérdezik az elmondottak alapján a szomszédokat (ha egyáltalán), te elmondod, hogy igen, zavar a kutya de nem tudsz semmiről és kész (fontos, hogy ne szomszédnéni ukáizz - hiszen te arról hivatalosan nem tudsz mit mondtak a markos legények). Zargassák a szomszéd nénik unokáit, azok úgyse tudnak majd semmiről és mivel 8 napon belül gyógyuló sérülései (se lesznek/) vannak ezért nem fogják ráállítani az ügyre a TEK-et sem.
2021. dec. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
73%
Ugatásgátlóval meg ilyen szrokkal semmit nem ér. Egy tacskó nem a kertbe való ilyen időben!! Nem ritka hogy hajnalban -6 -7 körüli a hőmérséklet, akár meg is fagyhatnak! Ez állatkínzás. Nem tudom ha nem tudja megfelelő körülmények között tartani az állatait akkor minek van neki.
2021. dec. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
90%

Nálunk is mindenki állatbarát az utcában, mindenhol van kutya. Előfordul, hogy ugatnak, senkit nem érdekel. De a szomszéd utcában van egy kutya, aki elkezdi az ugatást reggel és estig nem hagyja abba (nem vicc). Ráadásul olyan vékony, idegesítő hangja van mellé. Múltkor nekikezdett este 8-kor és hajlani 3-ig megállás nélkül nyomatta.


Itt is többen megpróbáltak beszélni a gazdával, de semmi eredménye nem lett, szóval valaki az utcában aláírásgyűjtésbe kezdett és felnyomták. 2 utcányi aláírást szedtek össze. Azóta legalább éjszakára bezàrják, napközben ugyanúgy ugat. Ma pl 7-kor kezdte és azóta nem hagyta abba.

2021. dec. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
84%
Szegény, átérzem a problémádat. Az én szomszédom kutyája is reggeltől estig ugatott, amíg fiatal volt, éveken keresztül. Imádom a kutyákat, nekem is van, de olyan idegesítő volt, hogy már azon gondolkoztam, megmérgezem…egyszerűen nem lehetett tőle pihenni, tanulni. Szerintem amúgy megfelelő neveléssel le lehetne szoktatni erről, csak ugye az emberek többsége nem neveli a kutyáját, szarnak rá, hogy a szomszédok megőrülnek.
2021. dec. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
17%
Amúgy azt hiszem létezik valami kutya ugatás elleni riasztó, a szomszédokkal összedobatnátok rá a pénzt .
2021. dec. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
0%
Ivartalanítva van a kutya? 🤣🤣🤣
2021. dec. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
0%
Ivarosítsd a kutyát.
2021. dec. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
5%
Ez van ha nem ivartalanítassz!
2021. dec. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
69%
Emberek, normálisak vagytok? Nehogymár a szerencsétlen kutyákat büntessétek azért mert a gazdájuk egy felelőtlen paraszt!!
2021. dec. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
77%
Fordulj a jegyzőhöz.
2021. dec. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!