Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Étteremben (belső tér), mi az...

Étteremben (belső tér), mi az elvtárt viselkedés egy kutyától?

Figyelt kérdés

Ahova járok kajálni, oda jár egy nő egy idős kistestű kutyájával. Nincs vele gond, de a nő van hogy telefonál és nem figyel, a kutya ilyenkor eltéblábol a szomszédos asztalhoz, ott mászkál az asztal alatt és szaglaászik, ahol néha mások is ülnek.


Ilyenkor illene visszahívnia? Gáz szólni, ha én ülök ott és engem zavar a kutya? Mármint ha az én asztalom alatt mászkál...



2022. febr. 6. 19:34
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
75%
Tudom hogy nem vagyunk egyformák, én viszont étteremben nem akarok találkozni és együtt ebédelni sem csótányokkal, sem egerekkel és patkányokkal sem kutyákkal és macskákkal.
2022. febr. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
72%
Mit keres étteremben kutya??Ha én mondjuk 4db görényt tartok azt is belehet vinni mert én felelős állattartó vagyok vagy mi??Kutyának nincs helye egy étteremben.
2022. febr. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
85%
Németországban élek. Itt az éttermek 90%-ba bejöhet kutya. Viszont úgy szokás, hogy a kutya az asztal alatt fekszik, amíg a gazdája étkezik.
2022. febr. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
89%

Szolj a szemelyzetnek hogy zavar mert az asstalod alatt koszal

Ha nem tortenik valtozas akkor a gazdinak szolj normalis hangnemben hogy zavar

Vagy a kutyat kuld el a pcsaba bar vagy erti vagy nem:D

Etterembe nem valo semmilyen allat,ennyi

Ha megis beengedik akkor alap volna normalis embereknel hogy maguk mellett tartjak porazon vagy ha kisebb akkor specko kis taskaban amit fresnapfban lehet venni es csak egyszeri koltseg

Meg kene erteni az ilyeneknek hogy mas is a vilagon van es nemcsak ok:D

2022. febr. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
27%
#14:Ezt írtad: "Németországban élek. Itt az éttermek 90%-ba bejöhet kutya. Viszont úgy szokás, hogy a kutya az asztal alatt fekszik, amíg a gazdája étkezik." Akkor Te egy másik Németországban élsz, gyerekem 6 éve ott él házasságban náluk nem egészen úgy van ahogyan írod.
2022. febr. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
77%

16: most ezzel mire szeretnél kilyukadni?


Tudod, Németország elég nagy, így regonálisan sok minden eltérhet.


Esetleg leírod, hogy a gyerekednek mi a tapasztalata vagy csak gondoltad kötözködsz egyet?

2022. febr. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
40%
Ki a büdös franc akar kutyaszagú étteremben enni? Én simán kihívnám a megfelelő hatóságot, ha valaki be hozná a kibeb*szott ölebét a kedvenc kajáldámba. Azért álljon már meg a gyászmenet.
2022. febr. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
42%
Már bocs: Te jöttél Németországgal. Ott ahol lányom, (és évente többször mi is) megfordulunk szinte sehol nem találkoztunk belső térben, étteremben nem hogy császkáló de asztal alatti kutyákkal sem. Max kint a teraszon, de illendő módon ott sem igazából fő étkezési időben.
2022. febr. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
46%
Előbb a kutyát rugdosnám ki az étteremből,utána a gazdáját.Mik nincsenek...
2022. febr. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
72%
Ha kutyabarat hely, akkor siman bemehet a kutya ... ellenben a kekec vendegeknek nem kell ragaszkodniuk, hogy kutyabarat helyen fogyasszanak :)
2022. febr. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!