Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Étteremben (belső tér), mi az...

Étteremben (belső tér), mi az elvtárt viselkedés egy kutyától?

Figyelt kérdés

Ahova járok kajálni, oda jár egy nő egy idős kistestű kutyájával. Nincs vele gond, de a nő van hogy telefonál és nem figyel, a kutya ilyenkor eltéblábol a szomszédos asztalhoz, ott mászkál az asztal alatt és szaglaászik, ahol néha mások is ülnek.


Ilyenkor illene visszahívnia? Gáz szólni, ha én ülök ott és engem zavar a kutya? Mármint ha az én asztalom alatt mászkál...



2022. febr. 6. 19:34
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
87%

"vannak olyan éttermek is, amik kifejezetten nem gyerekbarátok, szállodák is vannak ilyenek. Ilyen helyekre pl nem mehetsz be gyerekkel"

Pl. hol van ilyen?

2022. febr. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
28%

"Csak mert van 1-2 hülye gazdi, nem mind ilyen."

Egyáltalán nem ilyenek az arányok.

2022. febr. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
83%

Én régebben mindig fel voltam háborodva ha valaki szidta a kutyasokat hogy ilyenek meg olyanok.

Aztan beiratkoztunk egy kutyasuliba és megismerkedtunk a gazdikkal.

Hát most már értem az emberek eloiteletet. Mondjuk azok a gazdik kutya nélkül is kretenek lennének, csak így kutyával rontják a kutyák megítélését is sajnos.

Így a normális kutyasnak a normális kutyájával ilyen kérdéseket szegeznek mint ezek itt.

2022. febr. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
89%
Hát igen, mindenféle halmazban jó sokan vannak a kretének, miért pont a kutyások között lennének alulreprezentálva? ;-)
2022. febr. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
93%

Nyilván a jól nevelt kutyát és gazdáját nem veszik ennyire észre, mint azt, akivel probléma van.

Nekünk a kollégákkal van egy kedvenc pizzázónk, ami történetesen kutyabarát (a személyzet is odamegy kutyázni, ha van kutyás vendég), ha oda megyünk kicsit munka után lazítani, és itthonról dolgozom, akkor viszem a kutyát is, mert ez egy kis plusz inger neki a szokásos séták mellett, és jó alkalom arra is, hogy szokja a tömegközlekedésen utazást, és a szájkosarat. Nem napi program, pár havonta vagy pár hetente van ilyen. És persze ha elutazok a kutyával túrázni, vagy akár több napra nyáron, akkor azért örülök, ha be tudok vele ülni a program előtt-alatt-után, kicsit pihenni, esetleg el tudok menni én is pisilni, és nem tessékelnek ki csak mert kutya is van velem, aztán intézzem el a dolgom én is egy bokorban. Azzal, hogy minél többféle helyen és helyzetben ott van velem a kutya, megtanul ő is viselkedni különböző helyeken, és nincs vele gond, kaptam már visszajelzésként, hogy észre sem vették, hogy ott van a kutya.

2022. febr. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
65%

7-es a bull type kutyank az ettermekben az asztalunk mellett ul. Nem tappancsol fel senkire se az asztalra. Nem ugat, nem morog. Zsenialis. Phszilgatjuk ,olelgetjuk. Mindent hagy.

Az elozo foxim meg kotekedett,direkt idegesitette ah embereket,jatszott az idegeikkel.

Ezerszer inkabb egy nagy medve bull type.

A bull type (amstaff)-omnak mutatom a kezjelet,h ul es vegig ott ul. Ezek az orzovedok teljesitik a legjobban legmegbizhatobban a parancsokat. Olvass utana ,mire tamadnak. Arra sose,ha csiunyan ezel ra vagy utalod. Nem kell fo.nod toluk. Tajekozodj inkabb. Viszon a belvarosban a sok keregeto egyre agresszivabb mocsok.


Kerdezo:

Szerintem alap,h a kutyaja mellette van. De viszont,ha o mar ott volt a kutyajaval es utalod a kutyakat,nem kellett volna bemenni.

2022. febr. 8. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ezek mind gyerekmentes helyek:


[link]


Mint mondottam volt, kis utánajárás. Google a barátod :)

2022. febr. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!