Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Étteremben (belső tér), mi az...

Étteremben (belső tér), mi az elvtárt viselkedés egy kutyától?

Figyelt kérdés

Ahova járok kajálni, oda jár egy nő egy idős kistestű kutyájával. Nincs vele gond, de a nő van hogy telefonál és nem figyel, a kutya ilyenkor eltéblábol a szomszédos asztalhoz, ott mászkál az asztal alatt és szaglaászik, ahol néha mások is ülnek.


Ilyenkor illene visszahívnia? Gáz szólni, ha én ülök ott és engem zavar a kutya? Mármint ha az én asztalom alatt mászkál...



2022. febr. 6. 19:34
1 2 3 4 5 6
 21/57 A kérdező kommentje:
21-es, de azt nem azt jelenti, hogy zavarhat más vendégeket...
2022. febr. 6. 22:13
 22/57 anonim ***** válasza:
29%
Kekec vendég fizet nem a kutya.
2022. febr. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
74%
21 igazat szól: aki kutyával megy az értelemszerűen olyan helyre megy, ahol ez megengedett. Akit pedig zavar, ha kutyák vannak a közelében az meg olyan helyre megy ahova tilos kutyát bevinni. A tulaj meg eldönti mi éri meg neki jobban.
2022. febr. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
21%
Mégegyszer,kutya nem étterembe való.Disznót is bevinnéd??
2022. febr. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
32%
Nagyon régóta megy ez már, nem csak mostanában... Már nem a kutyákat tartjuk pórázon, ketrecben, hanem a gyerekeket a játszótéren. A gyerekketrec körül meg mindenhol a kutyaszarba lépünk, hiába adtak ki milliókat kutyafuttatókra meg kutyaürüléktartókra... :(((
2022. febr. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
80%
Mindenki nyugodjon le a pcsaba, az összes kutyákat szapulo kommentet ugyanaz az emberke írja, ide jár már évek óta, nem kell vele foglalkozni..
2022. febr. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
84%
Kutyabarát étterembe bemehet kutya, nem ezzel van probléma, az elmászkálás nem oké, én sem engedem a kutyámnak, ha kutyabarát helyre megyünk, hogy másokat zavarjon. Előfordul persze, hogy egy pillanatra nem figyelek, és észrevesz a szomszéd asztal alatt egy lehullott falatot, amire rámozdul, de akkor egyszerűen visszaterelem. Ha valaki hagyja mászkálni kutyabarát étteremben a kutyáját, kontroll nélkül, az engem is zavarna, és valószínűleg a kutyámat is. Mint ahogy zavarna az is, ha kisgyerekesek gyerkőce mászkálna összevissza az asztalok között.
2022. febr. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
41%
Ez amúgy nem ütközik valamilyen ÁNTSZ vagy bármilyen más higiéniai szabályokba?
2022. febr. 7. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
11%

"ugyanaz az emberke írja"

:D Te csak tudod. Biztos moderátor vagy, nem? :D

2022. febr. 7. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
95%
Étterembe nem, de kávézóban már voltam a kutyáimmal. Egy 18 és egy 32 kilós. Csakis pórázon, felrevonulunk egy eldugottabb helyre és fekszenek az egy méter sugarú körömben.
2022. febr. 7. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!