Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez nem természetes...

Szerintetek ez nem természetes? Ti hogy vagytok vele?

Figyelt kérdés

Egyszer megkérdezték az utcán, hogy nem eladó a kutyám( keverék) mondtam, hogy nem. Mire az ismerős aki velem volt megkérdezte, hogy amúgy mennyiért adnám oda. Én felhéborodva mondtam, hogy semmi pénzért nem adnám, adhatnának nekem nem tudom hány száz milliárd eurót, akkorse adnám oda, mire le volt döbbenve, hogy nem vagyok normális. Miután elmeséltem más ismerősömnek, ők is ugyanezt mondták.

Szerintetek se normális ez?


2010. szept. 16. 22:35
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
0%
hát nem!!!
2010. szept. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
75%
Semmi pénzért nem adnám oda a kutyámat. Csomó embernek a kutya csak egy tárgy, eszköz, aminek az a feladata, hogy őrizze a házat. Nem egy olyan ismerősöm van, ahol 2-3havonta váltják a kutyákat.
2010. szept. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
69%
én sem adnám el a kutyámat, semmi pénzért, úgy ahogy egy családtagomat sem adnám el! hisz már őt is családtagként szeretem és szerintem ez teljesen normális! :)
2010. szept. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
85%
én még a macskámat sem adnám el nyugi! ^^ szerintem ez a viselkedés amit te művelsz az az hogy tudsz szívből szeretni egy állatot. ami nagyon jó tulajdonság! ^^
2010. szept. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
69%
Nyugi, mi vagyunk a "normálisak"... :) És elég baj az nekik, hogy nem tudják, hogy mi az, hogy igazán szeretni... :(
2010. szept. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim válasza:
69%
Szerintem se normális,velem is történt egy ilyen eset kint voltam a kertben a kis dájdommal (kutyám) és oda jött egy pali,hogy gyönyörű szép kutya esetleg nem adnám el neki egy szép összegért gondolkozás nélkül nem volt a válasz,amit elég sok imerösöm nem ért meg,csak azt tudják mondani,hogy ez csak egy kutya. Ő bajuk.:D
2010. szept. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
22%
normális, de én eladnám. szarul érezném magam utána, de akkor meg leinnám magam. sajnos kell a pénz.
2010. szept. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 A kérdező kommentje:

Nekem annyira nem tudna kelleni a pénz, pedig nem vagyok gazdag, sőt...

Örülök, hogy vannak még akik hozzám hasonlóan gondolkodnak.

Várom mások vélemenyét is!

2010. szept. 16. 23:17
 9/49 anonim ***** válasza:
28%
ha ezzel megmenteném magunkat a csődtől odaadnám.ítéljetek el..
2010. szept. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
81%
Attól függ, Neked mi a csőd? Nekem az lenne a totális csőd, hogy felelősséget vállaltam valakiért, aki szeret engem, bízik bennem, az életét is oda adná értem, én meg ha nem úgy mennek a dolgok, akkor viszlát Iván, fel is út le is út... Soha többé nem tudnék a tükörbe nézni. Na, nekem ez lenne a csőd.
2010. szept. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!