Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez nem természetes...

Szerintetek ez nem természetes? Ti hogy vagytok vele?

Figyelt kérdés

Egyszer megkérdezték az utcán, hogy nem eladó a kutyám( keverék) mondtam, hogy nem. Mire az ismerős aki velem volt megkérdezte, hogy amúgy mennyiért adnám oda. Én felhéborodva mondtam, hogy semmi pénzért nem adnám, adhatnának nekem nem tudom hány száz milliárd eurót, akkorse adnám oda, mire le volt döbbenve, hogy nem vagyok normális. Miután elmeséltem más ismerősömnek, ők is ugyanezt mondták.

Szerintetek se normális ez?


2010. szept. 16. 22:35
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
22%
Dehogyis nem adnátok el, dehogyis nem... Ajánlanának a kutyátokért mondjuk húszmillió forintot, mert mondjuk a Madonnának megtetszett a kutyátok, akkor máris úgy adnátok el neki, mint a szél legyen az akármilyen kutya. Nem most jöttünk le a falvédőről, senki nem hagyna ki egy ilyen ajánlatot.
2010. szept. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
80%
Nemhogy az barom, aki eladná, de még az is, aki megkérdezi, hogy eladnád? Hogy jut eszébe, hogy odamegy egy idegenhez, és az majd gondolkodás nélkül megválik az évek óta családtagként szeretett kutyájától? A húszmilás példa meg a legnagyobb hülyeség, max néhány tízezret ajánlanának, de akinek ennyit megér, hogy látja a kutyáját, amint behúzott farokkal, sírva-nyüszítve vonszolja el az "új gazdája", azok inkább tényleg ne tartsanak háziállatot.
2010. szept. 17. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
15%

Kétkedő Pörsenés:

Ha nem esett volna le, akkor a húszmilliós példa azoknak szólt akik azt írták, hogy soha nem adnák el a kutyájukat. (az egy dolog, hogy annyit nem adna érte egy átlagos ember, de nem is ez a lényeg, csak egy számot mondtam) Egy jobb és gazdagabb élet reményében mindenki azt mondaná, hogy vidd legyen az akármilyen állatbarát! A pénz nagy úr és a példa ezt akarta tükrözni! Ha Bill Gates-nek megtetszene a kutyád és megakarná venni elhiszed megtudná? Csak egy jól csengő összeget ajánlana és a kutyád másnap már nála is vacsorázna. Írhatjátok az álszent szöveget, hogy nem én aztán semmi pénzért nem adnám el és hasonlókat, ez csak képmutatás és ami a legfontosabb HAZUGSÁG és ezt mindenki tudja! Főleg a magyar emberek vannak olyan helyzetben, hogy a pénz nekik nem számít. no comment...

2010. szept. 17. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
63%
Te eladnád a legjobb barátodat, vagy egy családtagodat 20 milláért? Mert én nem, így a kutyámat sem. Esetleg akkor, ha az éhhhalál szélén állnék.
2010. szept. 17. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
34%

én eladnám

voltitt egy válasz, hogy odaadná a kutya értem az életetét

erről annyit, hogy megkellett volna védenie egy kisebb kutyával szembe, és elszaladt :(

2010. szept. 17. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
19%
családtagomat barátot nem adnám el 20 milláért de kutyát igen, mivel abból lehet másik és az is ugyanúgy fog szeretni, biztos vagyok benne
2010. szept. 17. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 A kérdező kommentje:

Szerintem is tévedsz. Én biztos nem adnám se 1, se 20 se akárhány milló forintert, pedig nem vagyok se dúsgazdag, és a kutya is ingyen volt, keverék.

De Ő az enyém, felelösséget vállaltam érte, és Ő megbizik bennem. Semennyi pénz nem tenne boldoggá, ha el kéne árulnom őt.

2010. szept. 17. 08:24
 18/49 dzsazsa válasza:
64%
én soha nem adnám el semmi pénzért a kutyámat, és nem azért mert hú de gazdag vagyok, de meg van mindenem amire szükségem van és ebben benne van a kutyám is. Ha ő nem lenne akkor valaki hiányozna és őt semennyi pénzzel sem tudnák helyettesíteni. Nem pótolná sem egy új autó sem egy új ház.
2010. szept. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
68%
Eszembe nem jutna soha semmi pénzért eladni a kutyámat, úgy ahogy nem adom el a családtagjaimat sem! Micsoda idióta az akinek ez egyáltalán eszébe jut, hogy eladja azt aki őt mindennél jobban szereti! Azért vettem kutyát mert szeretem és vállalom érte a felelősséget! Persze néhány ember pénzért mindent megtenne, eladná a saját gyerekét is mert semmi se számít!!! Ezeknek az embereknek csak annyit mondanék: Bravó gratulálok!!!!!!!:-( Szomorú...
2010. szept. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 Norczy ***** válasza:
46%

én eladnám és megmondanám a kutyának hogy "3 napod van hogy haza gyere!!!!"

De most komolyra fordítva a szót én a lelkkiismeretemmel nem tudnék így élni. Még belegondolni is fájdalmat okoz a lelkemnek hogy ne velem legyen, nem hogy meg is tenni. Ha olyan helyzetben lennék se tudnám meg tenni, inkább ketten lennénk a híd alatt! Már 8 éves a drágám és sokszor elgondolkozom azon hogy fogynak az évei és már akkor a sírógörcs kerülget, nemhogy holmi haszonvágyból egy kupac papírért eladjam! áááááá nem tudnám megtenni, soha,soha,soha!!!!!!

2010. szept. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!