Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez nem természetes...

Szerintetek ez nem természetes? Ti hogy vagytok vele?

Figyelt kérdés

Egyszer megkérdezték az utcán, hogy nem eladó a kutyám( keverék) mondtam, hogy nem. Mire az ismerős aki velem volt megkérdezte, hogy amúgy mennyiért adnám oda. Én felhéborodva mondtam, hogy semmi pénzért nem adnám, adhatnának nekem nem tudom hány száz milliárd eurót, akkorse adnám oda, mire le volt döbbenve, hogy nem vagyok normális. Miután elmeséltem más ismerősömnek, ők is ugyanezt mondták.

Szerintetek se normális ez?


2010. szept. 16. 22:35
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:

nekem van egy kiskutyám, ha ajánlanának érte 120 ezret akkor odaadnám, bár fájó szívvel

valameddig hiányozna az biztos


de gondoljatok bele ha valaki nagyon sok pénzt ígérne a kutyátokért, mondjuk 20 milliót akkor biztos hogy selyempárnák közt tartaná, és jobb dolga lenne egy nagyon gazdag embernél aki úgy elkényezteti hogy ti ilyesmiről álmodnni se mernétek és 20 milkát fizetne a kutyátokért akkor nem adnátok oda?

2010. szept. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:

"selyempárnák közt tartaná, és jobb dolga lenne egy nagyon gazdag embernél aki úgy elkényezteti hogy ti ilyesmiről álmodnni se mernétek"


tudod, ha értenél - de legalábbis egy kicsi rálátosd lenne - a kutyaneveléshez és a kutyáketológiához, tudhatnád, hogy a kutyákat egy cseppet sem érdeklik a selyempárnák és a hasonló dolgok mint pl a kutyakozmetika, masnis ruhácskák ilyesmik! ezek csak az emberek számára fonotsak, a kutyákat nem teszik boldoggá! ajánlom, hogy olvasgass a kutyanevelésről, hogy jó gazdija lehess a kiskutyádnak!

2010. szept. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 A kérdező kommentje:
Hova lettek a válaszok???????
2010. szept. 19. 10:26
 44/49 anonim ***** válasza:

nagykutyám van

jó gazdája vagyok és nem vagyok b.uzi

ennyi nem elég?

2010. szept. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
senki sem firtatta a szexuális hovatartozásodat...
2010. szept. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
Kérdező: gondolom kitörölték őket a modik...
2010. szept. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 A kérdező kommentje:
jó, gondoltam, de mégis miért?? Nem azokat kellett volna kitörölni. LEhet az a bunkó jelentette a válaszokat, de a moderátorok el se olvassák, csak törlik a jelentett válaszokat???
2010. szept. 19. 14:00
 48/49 anonim ***** válasza:
Nekem a kutyám a legjobb barátom. Még fél éves sincs, és mégis hozzám van nőve. Amikor arról beszéltünk itthon, hogy az ő élete sem fog örökké tartani, majdnem elsírtam magam. Szóval tényleg nagyon szeretem. Egyetlen helyzetben adnám el: ha már arra sem lenne pénzem, hogy őt eltartsam. Szörnyű lenne látni, hogy csontsovány lesz, mert nem tudom etetni, beteg és férges lesz, mert nincs pénzem oltásokra és tablettákra. Tőlem csak szeretetet tudna kapni, és igen, attól boldog egy kutya, de nekem nagyon rossz lenne látni, ahogy fizikailag szenved. Az tény, hogy miután eladnám, és újból lenne pénzem etetni, oltani, mindent megtennék, hogy visszaszerezzem. Ennyi.
2010. szept. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
A válaszok azért lettek törölve, mert az a pár bunkó jelentette a moderátoroknak.
2010. szept. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!