Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez nem természetes...

Szerintetek ez nem természetes? Ti hogy vagytok vele?

Figyelt kérdés

Egyszer megkérdezték az utcán, hogy nem eladó a kutyám( keverék) mondtam, hogy nem. Mire az ismerős aki velem volt megkérdezte, hogy amúgy mennyiért adnám oda. Én felhéborodva mondtam, hogy semmi pénzért nem adnám, adhatnának nekem nem tudom hány száz milliárd eurót, akkorse adnám oda, mire le volt döbbenve, hogy nem vagyok normális. Miután elmeséltem más ismerősömnek, ők is ugyanezt mondták.

Szerintetek se normális ez?


2010. szept. 16. 22:35
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
46%

Újabb "elmebetegként" beállnék a sorba én is: SOHA, semmilyen körülmények között ne adnám oda a barátaim (ebben a körben kezelem a kutyám is) egyikét sem senkinek, nemhogy egy idegennek.

Ritka típusú a kutyám, ezért már ezzel én is találkoztam sajnos. Meg is kérdeztem a delikvenst, hogy ugyan honnan vette a bátorságot, hogy egyáltalán megkérdezzen ilyet. Ha olyan ember lennék, akinek akár a kérdés, akár annak elfogadása eszébe jutna, inkább minden tükröt összetörnék a környékemen, mert esélyes lenne önmagam szembeköpése.

2010. szept. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
Semmi pénzért nem adnám oda!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. szept. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
A kutya nem egy tárgy,hogy ha éppen meg lennék szorulva,akkor eladjam.Ezeknek az állatoknak is lelke van,aki meg így adja-veszi az állatokat kívánom,hogy maradjon egész életében magányos...
2010. szept. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nagyon sok álszent, hazug, elmebeteg ember van. A kutya nem játékszer, ő is érez, és felnéz a gazdájára, ragaszkodik hozzá. És bár sokan azt mondják, hogy nem szeret, nem hiányzik neki soha senki ez sem igaz. Hiányozna neki a szeretett gazdája, akit megvédene az élete árán is. Ha meg elszalad a kutya, amikor meg kéne védeni, ott valami nagyon nem stimmel. És nem a kutyával, hanem a nevelésével. A jó gazda nagyon szereti a kutyáját, és a kutya is nagyon szereti a gazdáját. A szeretet pedig pénzben nem mérhető dolog. (Ja tudom, elmebeteg vagyok)
2010. szept. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 A kérdező kommentje:

Mit nem lehet rajta megérteni, hogy igenis vagyunk egy páran akik nem adnánk a kutyánkat? Az egy dolog, ha te ezt másképp látod, és te odaadnád, te dolgod, de miért kell lehazugozni a többieket, akik nem.

Mégis miért hazudnánk itt? Ez névtelen oldal, ha jól tudom...

2010. szept. 17. 16:52
 26/49 anonim ***** válasza:
32%
Mert csak eljátsszátok itt a állatbarátot. Még akkor is, amikor minden ép eszű ember tudja, hogy nincs olyan, aki ne adná el a kutyáját egy nagyon komoly összegért cserébe. Lehet az akármilyen kutya.
2010. szept. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
Nehéz megérteni, hogy van aki tényleg úgy gondolja, hogy a kutya családtag, és semmi pénzért nem eladó?? Van aki ŐSZINTÉN így gondolja. Ez miért olyan lehetetlen?
2010. szept. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
78%
Én csak annyit füznék hozzá,hogy pár éve kerültem olyan anyagi helyzebe,hogy nem pár millió de pár 10000 is kihuzott volna a bajból.Még sem gondoltam arra,hogy a kutyámat eladja és nem azért ,mert senkinek nem kellett volna.Inkább magamtól vontam meg csakhogy a kutyámnak legyen mit ennie.Mindenki döntse el,hogy mennyire nem vagyok épeszű és mennyire játszom meg magam.
2010. szept. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
52%
Azért, mert egyesek eladnák, más még lehet, hogy nem. Értsétek már meg, hogy különböző emberek vagyunk, más a véleményünk. Én nem adnám el soha. A szeretet nem eladó.
2010. szept. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 Norczy ***** válasza:
pontosan a szeretet nem eladó! MIért kell ilyen elanyagiasodott világban élni? Nem mindig az a hülye papírdarab és fémérme a fontos, mert a szeretet az nem pótolja. én inkább vagyok szegény de boldog, mintsem gazdag és magányos, szomorú. Amúgy meg a következő kutya úgysem olyan lenne mint az előző. Persze lehet hogy a minket kritizálónak is csak 1-2 sanyarú pillanat kéne az adott kutyával hogy rájöjjön erre. Mert például az én kutyám iszonyat beteges. rengeteg átvirrasztott, kutyával a földön alvós éjszakám volt. Rengeteg fájdalmas kezelése volt amit együtt szenvedtünk át, rengeteg sírás és állatorvosi óra van mögöttünk! De a kitartás bennünk van. És ezt semmilyen mennyiségű pénzzel nem lehet megvenni. Iszonyatos kapocs van köztünk amit sokszor a családban is csodálnak hogy ilyen ritkán van. Mert minket összekovácsolt a sors, ő az én részem már! És pár papír nem tenne soha boldoggá ezért.
2010. szept. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!