Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az normális ha a 15 éves...

Az normális ha a 15 éves kutya napi 5x pisil be a lakásba?

Figyelt kérdés
2022. nov. 18. 03:09
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 anonim ***** válasza:
34%
Vagy egyszerűen ne takaríts fel. Majd a párod megoldja.
2022. nov. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/67 anonim ***** válasza:
94%
De igen kérdező, akik bent tartanak kutyát, leviszik kétszer. Inkább háromszor, de akár négyszer is. Beteg a kutya, vagy szimplán a kora miatt nem tudja visszatartani, ezért van ez, de napi 1 sétával a fiatal kutyák sem bírnák ezt ki. Ti meg ritka igénytelenek vagytok, ha legalább reggel-este nincs 10-10 perc erre, inkább elviselitek a hugyot.
2022. nov. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/67 anonim válasza:
100%
Csóró kutya, kérlek, adjátok olyannak, aki törődik vele!
2022. nov. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/67 anonim ***** válasza:
73%

#9 voltam, ismet en irok.

Egesz nap ezen a csori kutyan jart az eszem munkaban.

Nehogy mar a kutya menjen a p*csaba, mert ti nem vagytok kepesek kivinni, ezert bepisil. Kerdezo! Jarj te is napi egyszer wc-re, 5 percet kapsz, de elegedj meg vele a kovetkezo 24 orara. Ha osszehugyozod magad, akkor elmehetsz te is a p*csaba. Rendben?

A masik. Irtad, hogy a kutya 4 eve van a parodnal.

1. Akkor nem tudta esetleg hogy a varos masik vegebe jar dolgozni, vagy masik megyebe, es nem lesz ideje kivinni a kutyat? Akkor minek vette magahoz?

2. Ha esetleg utana vallalta azt a munkat, szamolt volna a kutya kivitelevel. A kutya felelosseg. Ha valaki befogad egy kutyat, akkor felelosseget vallal erte. Ebbe beletartozik a napi rendszeres es elegendo kivitel, seta biztositasa is. Tudta hogy kutyaja van, nem kellett volna x kilometerrel arrebb munkat vallalnia, ha tudja, hogy nem fogja tudni kivinni a kutyat, akirol felelosseget vallalt…

2022. nov. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/67 Kólauborkával ***** válasza:
92%

Ja, sajnos nekem is eszembe jutott többször. Szörnyű milyen állattartók vannak még ma, a XXI. században Magyarországon…

Még azt is elhiszem, hogy jó szándékból vette magához, de ismerjük a mondást: a pokolba vezető út is jó szándékkal van kikövezve…

2022. nov. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/67 anonim ***** válasza:
92%

Amíg kiírtad ezt a kérdést, levihetted volna két percre azt a kutyát vizelni.

Remélem benne marad a hugyszag a szőnyegben, megérdemelnétek.

2022. nov. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/67 anonim ***** válasza:
91%

15 évesen napi egyszeri levitel mellett még jó, hogy bepisil! De amúgy lehet is baj a háttérben, ha korábban megpróbálta visszatartani. Pl. kialakulhatott húgfyúti fertőzés. ezt magatok is le tudjátok gyorsan tesztelni, patikában vesztek humán vizelet vizsgáló tesztcsíkot és belemártjátok a pisijébe, ahogy a tájékoztató írja. Gyors ellenőrzésnek mindenképpen jó, az állatorvos is ezt csinálja sokszor első körben (persze helytől is függ), ha van valami eltérés, akkor tudjátok, hoyg mindenképpen doki.

Egyébként 15 évesen már gyengülnek a záróizmok, lehet idegi érintettség is 8gerincprobléma miatt, ami miatt nehezebben tudja visszatartani, nehéz megmondani, hogy napi hányszori pisilés "normális" egy ilyen idős kutyánál, márpedig ha kell és nem viszitek eleget le, akkor lakásba fog, és pont.

2022. nov. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/67 anonim ***** válasza:
95%

Most olvasom: "De nyilván más ember se tudja mindig megoldani a bapi 2 sétát."

Kettőt? De, képzeld, ez a minimum, amit minden normális kutyatartó meg tud oldani, de inkább a három. Többmint 30 éve van kutyám, nem tudok vissza se emlékezni rá, hogy lett volna olyan, hogy napi minimum háromszor ne lett volna kivive a dolgát végezni.

Te hányszor is jársz egy nap vécére? Napi egyszer???

2022. nov. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/67 A kérdező kommentje:

Vinnyoghatsz, leírtam, ne engemm savazz, nem én akartam tartani. Sőt, én ide se hoztam volna.


Az meg jókora vicc, hogy majd aszerint vállalok munkát hogy a kutyával mi lesz. Aha. Fizetés nélkül akkor enni se kapna tőlünk, nem gondolod? Arra voltam kíváncsi beteg e vagy ez normális. Nem életvezetési tippet kértem idegenekről, akik úgy hiszik munka nélkül beöntik az ajtón a pénzt. Üdv a valóságbab

2022. nov. 18. 23:25
 30/67 A kérdező kommentje:
n*
2022. nov. 18. 23:25
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!