Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az normális ha a 15 éves...

Az normális ha a 15 éves kutya napi 5x pisil be a lakásba?

Figyelt kérdés
2022. nov. 18. 03:09
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim ***** válasza:
91%

Munka mellett is le lehet vinni napi kétszer azt a szerencsétlent.


Egyébként ennyiből nem tudhatjuk mivel bsztok vele foglalkozni.


Oké értjük hogy nem te vallaltad, nem te akartad. De most komolyan inkább takaritod rendszeresen a pisit?

2022. nov. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 anonim ***** válasza:
92%

Kepzeld, en a valosagban elek. Nem kell itt udvozolni. Tisztaban vagyok vele, hogy az ajton nem csak befolyik a penz. En is dolgozok. Kutya es gyerek mellett, akikkel teljesen egyedul vagyok. Megis megtudok oldani mindent, a kutya kivitelt is napi 4-5x, mert ki KELL vinni.

Es akkor most en irom: udv a valo eletben. Ez nem egy mesevliag, ahol van egy kutya, minden szep es jo, nem kell vele foglalkozni, es penz is csak ugy terem.

2022. nov. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/67 anonim ***** válasza:
86%
Meg talan ha egyszer lesz gyereked, aki ugye szinten felelosseg, arra is ezt fogod mondani? Hogy teged nem erdekel, ne csessze el az eleted, nem fogsz te tole fuggni, ne befolyasolja azt, hogy hol vallalsz munkat? Mert ugye a kutya is egy felelosseg. Hiaba gyulolod azt a kutyat, egy felelosseg. Es csak halkan megsugom, a kutyak ereznek ilyeneket, ha valaki nem szimpatizal veluk.
2022. nov. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/67 anonim ***** válasza:
86%
De ha már van egy állatod akiért felelősséggel tartozol, akkor szempont ez is, ahogy a gyerekek is, a munkavállalásnál. Ezt mondjuk a párodnak kellett volna felfognia ésszel. Keressetek akkor a kutyának egy napközit, ahol figyelnek rá, pisilhet, ellehet, ez is egy opció. Az, hogy nem viszed le és pisil kakil össze-vissza, undorító, rátok mindkettőtökre nézve szégyen, igénytelenség.
2022. nov. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/67 anonim ***** válasza:
100%

"Arra voltam kíváncsi beteg e vagy ez normális. Nem életvezetési tippet kértem idegenekről, akik úgy hiszik munka nélkül beöntik az ajtón a pénzt."


Nem úgy tűnik! Már a legelején el lett mondva, hogy betegség is lehet-e, amire csuklóból írtad a választ, hogy biztosan nem az! Akkor mire is vagy kíváncsi?

2022. nov. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/67 anonim ***** válasza:
91%

Oké, hogy nem te akartad a kutyát, de nincs benned annyi empátia eziránt az érző lény iránt, hogy legalább egyszer 20 percre levidd, miután hazaérsz (ezek szerint egyszer leviszi a párod)? Ennyi sem elég neki, hát látszik, hogy igényelné többször is, de legalább egy fokkal jobb lenne mindenkinek.

Tényleg inkább felháborodva takarítod a hugyot ahelyett, hogy megszánnád azt a szerencsétlent, és néha-néha leszaladnál vele öt percre, mikor úgyis otthon vagy?


A párod is megér egy misét amúgy, gratulálok hozzá. Az ilyen ember felelőtlensége, együttérzésre képtelensége és nemtörődömségre az élet más területein is ki fog jönni majd, különösen, ha terveztek gyerekeket.

2022. nov. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/67 anonim ***** válasza:
93%

Nalunk a reggeli es az esti seta konkretan 10 perc. 10! De lehetne 1 perc is, a kutyam azonnal elvegzi a dolgat, de azert egy picit meg setalgatok vele.

A delutani seta ugye 1,5 oras, de a ti esetetekben nem hinnem, hogy a 15 eves kutyanak mar olyan nagyon sok mozgasra volna szuksege.

Nem tudom elhinni; hogy valakinek napi haromszor-negyszer ne lenne tetves 5-10 perce levinni a kutyat. Ezt nem nyelem be, bocsi.

2022. nov. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 A kérdező kommentje:

Földhöz ne verjen itt senkit azért a nagy igazságérzete. :D

Gyereket akkor vállalok ha akarok, arról lesz jogom dönteni, erről nem volt. És ne keverjük emberrel, véletlenül se.

NEKEM nincs időm, illetve kedvem se. Egy ideje pisil csak ennyit, azért tettem fel a kérdést hogy az öregedés miatt ez így van e máshol is. Ennyi érdekelt. A további életvezetésbe nem kértem beavatkozó tanácsokat, értékeléseket. Akkor ti is írjatok magatokról valamit, én is minősítgetek meg sz.rt dobálok sportból, mert épp így könnyebb levezetni az aznapi frusztrációm. Ez egy egymondatos kérdés volt, amiből mindenki mozgalmi f.sdobálást csinált. Mások élete, meg van a tiétek, és ahhoz a közötök. A kérdésben nem kértem emberi minősítést.

2022. nov. 19. 16:02
 39/67 A kérdező kommentje:

Nyilván nem hagyjuk hogy álljon a lakás a hugyban, nem kell kiakasztani magad hogy ez milyen szörnyű :D Elviszi akkor napközben magával a párom, megoldja. Ezt se értem honnan szedte valaki hogy akkor ezt hagyjuk...

Fikciógyártás jól megy.

2022. nov. 19. 16:05
 40/67 anonim ***** válasza:
92%

Hagyjatok behugyozni? Igen.

Na akkor ennyi. Oke, feltakaritod, de akkor is undorito. Foleg ha laminalt van mondjuk, az jol be is szivja, foleg ha nem azonnal torlod fel 🤢🤢


De ha a parod elviszi napkozben magaval valahova (dolgozni?) az vegulis fel siker. Csak nem ertem eddig miert nem gondoltatok erre :(

2022. nov. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!