Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kb közép termetű...

Milyen kb közép termetű kutyát ajánlanátok 2-3 éves gyerek és 2 macska mellé?

Figyelt kérdés

Lányom imádja az állatokat, a macskáinkat is, de sokszor úgy látom, jó lenne neki egy "masszívabb, nyúzhatóbb társ" is, plusz én is rég óta szeretnék kutyát is. Gondolkoztam menhelyi kutyuson is, de pont egy kutyákkal foglalkozó ember elbizonytalanított, hogy nem feltétlenül a legjobb ötlet egy teljesen ismeretlen hátterű/genetikájú kutya, aki fene tudja mit élt át előtte. Persze lehet a világ legtürelmesebb kutyája is, de nem fix.

Kert van, de inkább benti lenne, családtag, mint a cicák is.



2023. ápr. 24. 00:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/76 A kérdező kommentje:

Egyébként pl corgin gondolkoztam már én is. :)

Többit is átnézem és köszönöm. :)

2023. ápr. 26. 22:28
 72/76 anonim ***** válasza:
20%

„Milyen kb közép termetű kutyát ajánlanátok 2-3 éves gyerek és 2 macska mellé?”


— Én szerintem nem ajánlanék macskák mellé kutyát. De vannak olyan különleges kutyák, akik szeretik a macskákat, szóval nem tudom...

2023. ápr. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/76 A kérdező kommentje:
Miért is nem? Nem egy állandóan macskák ellen uszított felnőtt kutyát akarok, egy kölyökneknmeg az lesz a normális, amibel felnő. Elég sok kutya nő fel macska mellett. :)
2023. ápr. 29. 14:18
 74/76 A kérdező kommentje:

*kölyöknek meg

*amiben

2023. ápr. 29. 14:22
 75/76 anonim ***** válasza:
60%
Colombó féle "Kutyát" csakis, annak olyan cuki nagy füle van.
2023. ápr. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/76 anonim ***** válasza:
0%
Legyen egy tacskó:)
2023. máj. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!