Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak a megvadult...

Mit csináljak a megvadult kölyökkutyákkal?

Figyelt kérdés
Van két keverék staffordshire terrier kiskutyánk akik ma délelőtt teljesen megvadultak és egymásnak estek. 20percen keresztül tépték egymást és nem lehetett szétválasztani őket. Majd egy óvatlan pillanatban sikerült szétszednem őket. Csurom vér volt mindkettő. Később megpróbáltuk összeengedni őket, de megint elkezdték. 9hetes kutyusokról van szó. Félek ha már most kezdik mi lesz később!?? Kisgyerek is van a családban! Most el vannak zárva egymástól. Mit csináljak?
2011. febr. 18. 14:45
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:

Az utolsó előtti vagyok. Hidd el, szét tudtam volna szedni őket (és szerintem nem vagyok ezzel egyedül).

Volt egy bullterrierem, aki néha nekiment a németjuhászomnak, mégis szét tudtam őket valahogy választani. És nem kiskutyák voltak, hanem felnőttek.


Ez számomra döbbenetes, hogy nézed 20percig!, hogy tépik egymást...Még 2 perc is sok ilyen esetben.

2011. febr. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 IGCM ***** válasza:
45%

Semmi köze ahhoz milyen fajtájúak...

Szaporított ,rossz idegrendszerű túltenyésztett egyedek sajnos!!

Inkább elkéne őket altatni mint nagynak ütve vágva lesznek majd amíg valakit megnem harapnak és az illatoson végzik vagy rosszabb..

2011. febr. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem, hagyd, hogy felnőjenek. Remélem idővel elharapják a torkotokat, ha már ilyen felelős állattartók vagytok.
2011. febr. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
Borka11! Szóval harapja el a torkom vagy netán a 3éves fiamét? Gratulálok, ha ezt a szemembe mondtad volna én haraptam volna el a te torkodat! Ennyire primitív vagy? Igen a vizet is kipróbáltam. Egyébként nem vagyok gyerek, nyilván nem találok ki ilyeneket szórakozásból! És miért ne szaporodhatna a kutyám egyszer? Megkaptak minden oltást a kicsik stb.. Akkor? Miért is vagyok felelőtlen?Mindegyiknek van szerető gazdija, már csak ők maradtak ketten. És lehet, hogy nem vagyok tapasztalt állattartó a kutyusom még nagyon fiatal.De elhiheti mindenki, hogy mindent megpróbáltam, hogy szétválasszam őket.
2011. febr. 18. 17:14
 15/33 anonim ***** válasza:
87%

Pont ezért ne szaporodjon a kutyád egyszer se. Egyrészt mert fogalmad sincs az egészről, másrészt nézz körül egy menhelyen, és számold össze hány gyümölcse van az ilyen jellegű gondolatoknak,hogy "miért ne szaporodhatna egyszer".

Hogy miért vagy felelőtlen? Mert te teljesen nyugodtan odaadsz gazdáknak olyan kölyköket, amelyek idegrendszere valószínű nem éppen a legjobb. És ha majd a kedves leendő gazdi gyerekét harapja meg a miattad megszületett kutya? Akkor majd mosod kezeid?

És ezzel a kettővel vajon mit csinálsz?

Próbálj már meg gondolkodni ember!

2011. febr. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 IGCM ***** válasza:

Borka11 primitiv???

Mikor bevallotadt ne mvagy tapasztalt állattartó és nem is értesz hozzjuk!!!De azért képes voltál összerakni két kutyát!!!!ÉS most csodálkozól hogy idegbeteg túlagresszív kölykök lettek!!Az ilyen kiskutyák csak profi kiképzők kezében lehetnek igazi kutyák!!Márha elvállalja valaki....

Inkább te vagy a primitív.....beszélgess kicsit az amstaffrescue embereivel..biztos szívesen társalognak majd veled x)

..OMG

2011. febr. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
66%

A válaszod után a véleményemet még inkább fenntartom, az előbbi két hozzászóló leírta, hogy miért. Teljesen egyetértek velük.

A gyermekednek természetesen nem akarok rosszat, Ő nem tehet róla, hogy ilyen szülei vannak.

2011. febr. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
Na jól van, hanyagolom ezt az oldalt. Itt csak a mocskolódás megy meg az ujjal mutogatás. Senki(tisztelet a kivételnek) nem adott egy értelmes tanácsot sem. Csak szitkozódott. Holnap elmegyek a dokihoz és kikérem az ő véleményét. Szerintem nem fog nekem esni, mivel amikor ellátta őket akkor sem pocskondiázott, hogy minek kellett szaporítani a kutyám. Legalább ő tudja miről beszél.Ha meg túlszaporulat miatt idegroncsok akkor aki pénzszerzés reményében tenyészti halálra a fajtiszta staffordshire terriereket az a felelős. És nem tudtam, hogy vemhes a kutyusom. Nyilván ivartalanítattam volna csak úgy gondoltam még fiatal és nem lesz gond. De mint mondtam én beoltattam őket tisztességesen, hacsak az emberek fele tenne így már jó lenne.
2011. febr. 18. 17:59
 19/33 anonim ***** válasza:
Persze, mártírkodj, és mutogass másokra. Csak sajnos ezt nem fogod megúszni, mert a te felelősséged.
2011. febr. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 xnorkax ***** válasza:
Szerintem is valami idegrendszeri probléma lehet a háttérben. Egyenként normálisak? A többi kutyára hogy reagálnak? Azonos neműek? Szerintem valamelyiknek mennie kell, de csak is egykének, vagy ellentétes nemű mellé. Ha mégis maradnak, akkor alakítsátok ki a rangsort, még nem késő!
2011. febr. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!