Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta támad kifejezette...

Milyen fajta támad kifejezetten kisgyerekekre?

Figyelt kérdés

Annyiszor hallom, hogy dobermann, rotweiler, amstaff, bull terrier, komondort TILOS, ÉS NEM SZABAD kisgyerekes családban tartani, illetve EGYEDÜL HAGYNI A KUTYÁT A GYEREKKEL.

Komolyan ezek a fajtákat kifejezetten kisgyerekek támadására tenyésztették ki, ha egy gyerek sír az utcán, és zavarja a nyugalmat akkor egy rotweiler megtámadja a gyereket, mert benne van a vérében a gyerekek pusztítása?


2011. márc. 6. 16:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/80 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen fajta.Nekünk is van kutyánk német juhász foxi a tévébe mondják hogy a német juhász rátámadt valakire meg minden de nem azért támad rá mert ilyen fajta hanem mert rossz körülmények közt és ingerlik meg rosszul bánnak vele.
2011. ápr. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/80 anonim ***** válasza:
100%

nekem az eddigi életem során nagyon-nagyon sok kutyafajtám volt és a 1,5 éves lányommal "szaladgáltak"

szóval egyik sem bántott senkit sem

egyébként tényleg akkor támad kutya az emberre, ha rosszul, rossz körülmények között van nevelve

2011. ápr. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/80 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem.Nincs olyan fajta amit kifejezetten arra tenyésztettek hogy ovis gyerekeket egyen és támadjon meg.ez baromság.A kutya nevelésétől függ az egész.
2011. ápr. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/80 anonim ***** válasza:

Nincs olyan h ülye ember, aki arra tenyésztene ki kutyát, hogy gyerekeket gyilkoljon. A felsorolt fajták erős őrző-védő kutyák, de nem veszélyesebbek, mint a többi.

Kisgyerekkel egy kutyát se hagyunk felügyelet nélkül, mert a gyerekek nem tudják mit szabad, mit nem, mi fáj a kutyának és esetleg átlépi a határt és a kutya odakap.

2011. ápr. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/80 Lexus999888 ***** válasza:
0%
A vérebek,kuvasz stb
2011. ápr. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/80 anonim ***** válasza:
100%

HÜLYE, BÁRDOLATLAN, IDIÓTA, BARBÁR, BUTA EMBEREK!!! Először is, nincs olyan fajta, mint azt már előttem írták, ami gyerekere támad!


Másodszor: Egy kutya, ha rosszul nevelik, fajtától TELJESEN FÜGGETLENÜL támad EMBERRE, nem pedig kimondottan gyerekre. Van olyan kutya, igen, ami nem tűri, hogy macerálják, de ez sem feltétlen a harci kutyák fajtája... ELŐÍTÉLNI KÖNNYŰ, ELFOGADNI NEHÉZ, NEMDE?


Aztán még: Egy pincsi, vagy egy csivava előbb menne neki bárkinek a kisebbségi koplexusa miatt, mint bármilyen nagy kutya...


Példának okáért: Nekünk itthon, lakásban bull terrier kutyánk van, és a húgom születése óta van velünk a kutya. Egyetlen egyszer nem volt semmiféle agresszív megnyilvánulása sem a kislánnyal, sem mással kapcsolatban. Ha húgom sír, a kutya odamegy elé, leül, és addig bámulja a lányt, amíg valaki oda nem megy, és meg nem vigasztalja. A kislány úgy megy, hogy kapaszkodik a bull hátába, sőt, mikor a kutya fekszik, nem egyszer van rá példa, hogy húgom ráül, ráfekszik (egy éves) vagy éppen rálép. Reakció: A kutya megunja, odébb megy, lefekszik máshol. A futtató, ahova járunk tele van amstaffokkal, van két boxer is, és a húgomat is visszük nem egyszer. Sosem volt baj. Ennyit a harci kutyákkal kapcsolatban való előítéletekről. GYEREKET AMÚGY SEM HAGYUNK EGYEDÜL!

2011. ápr. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/80 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok, elnézést kihagytam:


Minden amit leírtam, nevelés kérdése. Egy csivavát is lehet rendesen nevelni, úgy, hogy ne legyen kisebbségi érzése, ugyan így egy bull terriert is el lehet rontani, úgy hogy bárkinek, bárminek nekimegy.

2011. ápr. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/80 Szniky válasza:
100%
Ez hülyeség! Ha a kutyádat úgy neveled, hogy kedves vagy vele, mindig kap enni és nem vered meg ilyesmi, akkor higgadt és nyugodt és soha nem támad kisgyerekre. Én nekem 2 németjuhászkutyám van és mikor kicsi voltam ott téptem a szőrüket meg minden és semmit nem csináltak és azért mégsem egy palotapincsik. Csak jól meg kell őket nevelni.
2011. ápr. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/80 anonim ***** válasza:
100%

http://www.youtube.com/watch?v=ciRmYJZTjZA&feature=related


Ezt azoknak, akik úgy gondolják, hogy a kuvasz nem "kompatibilis" a gyerekekkel!

2011. ápr. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/80 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!