Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta támad kifejezette...

Milyen fajta támad kifejezetten kisgyerekekre?

Figyelt kérdés

Annyiszor hallom, hogy dobermann, rotweiler, amstaff, bull terrier, komondort TILOS, ÉS NEM SZABAD kisgyerekes családban tartani, illetve EGYEDÜL HAGYNI A KUTYÁT A GYEREKKEL.

Komolyan ezek a fajtákat kifejezetten kisgyerekek támadására tenyésztették ki, ha egy gyerek sír az utcán, és zavarja a nyugalmat akkor egy rotweiler megtámadja a gyereket, mert benne van a vérében a gyerekek pusztítása?


2011. márc. 6. 16:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/80 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt a videót ajánlanám mindenkinek a figyelmébe:

http://www.youtube.com/watch?v=d69Wj4VdP-o

2011. ápr. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/80 anonim ***** válasza:
100%

Szó szerinte együtt nőttem fel egy Rotival (csak 2hónappal voltam nála idősebb) és egyszer sem akart bántani! Sőt mindig ott ült a babakocsi mellett és vigyázott rám :) Csak a kölykeit féltette tőlem, ennyi.

De sajnos ő már elpusztult 15 évesen.

17/L

2011. ápr. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/80 anonim ***** válasza:
100%

iisteneeeem...

és még te nevezed a kutyákat primiítivnek??

tény és való hogy vannak olyan kutyák amik a fentebb leirt

információknak megfelelnek de ez igen kevés %-a

a kutyapopulációnak.Szerintem nem sűrűn találkozol ilyenekkel az utcán,ha meg igen.sajnálom hogy ilyen tapasztalatod van velük.

Pedig ha tudnád mennyi szeretetet tudnak adni...

mellesleg... témához visszatérve 4 éves húgomat

olyan lazán kiengedem a 3 kutyámhoz hogy még inkább a kutyáimat féltem...erről ennyit..nah pááás..^^

2011. ápr. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/80 KÁELEF ***** válasza:
0%

A kutyákkal kapcsolatban soha nem volt jó tapasztalatom.

Nekem csak ártottak minden téren és csak a problémát jelentették, csak úgy mint a tulajdonosaik.

2011. ápr. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/80 anonim ***** válasza:
100%

KÁELEF!

Ha így viszonyulsz hozzájuk, meg is értem a kutyákat!

2011. ápr. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/80 anonim ***** válasza:
100%
Érzelmileg elég szegény ember lehetsz ha egy kutyában nem látod meg a hűséget, a feltétel nélküli szeretet, az odaadást. Szegénységi bizonyítvány amit kiállítottál magadról. EQ nulla. Szánalmas h ilyen emberek léteznek és ezt a gondolkodásmódot lehetőségük van továbbadni.
2011. ápr. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/80 anonim ***** válasza:
100%
KÁELEF, Te vagy a primitív ösztönlény, aki a vélt vagy valós sérelmeit kivetíti olyan élőlényekre, akik az ember tulajdonságaihoz szocializálták magukat az évezredek során. A kutyáktól csak tanulhatnál. Bármelyiktől. Még a "legvérengzőbb fenevad" fajtától is.
2011. ápr. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/80 KÁELEF ***** válasza:
0%

Szerinted hogy kellene viszonyolni ahhoz, ha egy normális rendbentartott kertes ház lépcsőjén kertjében a szomszéd meg még ki dudja kik kutyája össze vissza szar mindent. Mikor lemegy az ember hemzseg minden a kutyaszartól. A kerítés tökéletes, tehát a kutyán nyílván direkt beteszik a kertbe hogy elvégezze a dolgát.

Ez csak az egyik sérelem.

2011. ápr. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/80 anonim ***** válasza:
100%

És ezért ítéled meg őket? Éltél már együtt kutyával? És ha igen, milyen formában? mert láncon tartva tényleg dühöngő vadakká válnak, meg akkor is ha mindennap elveri őket a primitív gazdájuk. Ezeknek nem érdemes állatot tartani. A fogkefémet nem bíznám rájuk...

Én állítom hogy a kutyás sokkal normálisabb lények tudnak lenni mint az emberek. HA szeretetet adsz nekik, 2x kapod azt vissza, ha törődsz velük, holtukig rajongva imádnak. Nekem állandóan voltak kutyáim, egy nápolyi masztiffal nőttem fel. A hatalmas nyáladzó kutya nem bántott, azt csináltam vele amit akartam. Négyévesen kiszedtem a kaját a szájából, homokot szórtam a fülébe, stb. Ennek a "veszélyes dögnek". És mit csinált mikor az utcán megtámadott engem egy őrjöngő kutya? (megjegyzem az a kutya tényleg beteg volt, nem gonosz)Egy harapással kinyírta. Engem is megölhetett volna ennyi erővel.

Olyan nincs hogy gonosz kutya. Hogy a vérében van a gyilkolás. A kutya nem tud gonosz lenni, ez emberi fogalom. csak idióta gazdák vannak, akik egy kenyérre kenhető spánielből is harapós pitbullt csinálnak. És miért kéne lefújni őket gázzal, ha közel mennek? Én inkább azokat fújnám le, akik tönkretesznek egy ennyire kiszolgáltatott, naiv teremtményt, aki rád bízza az életedet. Aki élt együtt kutyával, az tudja miről beszélek. Mindenféle ebünk volt az évek folyamán, keverék, fajtiszta, utcán talált, díjnyertes. Legutóbb egy félig agyonvert angol bulldogot vettünk magunkhoz. Valahol viadalokra használták, tele volt sérülésekkel, kötélnyom a nyakán, ráadásul süket is volt. Rettegett az árnyékoktól, de mindezek mellett egy olyan jóindulatú lény volt, hogy teljesen beleszerettünk a fajtába. Szerintem nem a kutyától kell félni, hanem az embertől, attól aki a legjámborabb teremtményt is ki tudja forgatni önmagából.

2011. ápr. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/80 anonim ***** válasza:
Ez igen! Oda végzi a dolgát, ahova a gazdája irányította! Kegyetlen dög lehet az a kutya... Fújjuk le az összeset! Mivel is? Nem emlékszem, tán csak nem törölted a hozzászólásod? Csodálom, hogy a papagájoknál vígan osztod az észt, csak nem a kisebbségi komplexusa van valakinek? Ezzel semmi baj nem lenne, míg nem egy kutya, de úgy egészében állat és ÉLET szerető emberek közt tetted volna meg ezt a gusztustalan kijelentésedet. Az állatok többet gondolkodnak, mint te.
2011. ápr. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!