Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta támad kifejezette...

Milyen fajta támad kifejezetten kisgyerekekre?

Figyelt kérdés

Annyiszor hallom, hogy dobermann, rotweiler, amstaff, bull terrier, komondort TILOS, ÉS NEM SZABAD kisgyerekes családban tartani, illetve EGYEDÜL HAGYNI A KUTYÁT A GYEREKKEL.

Komolyan ezek a fajtákat kifejezetten kisgyerekek támadására tenyésztették ki, ha egy gyerek sír az utcán, és zavarja a nyugalmat akkor egy rotweiler megtámadja a gyereket, mert benne van a vérében a gyerekek pusztítása?


2011. márc. 6. 16:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/80 KÁELEF ***** válasza:
21%

Másik, munkalyemen a kerítést szarják össze ezek a dögök, morognak vicsorognak az emberre, be akarnak jutni a területre, szamiákszesszel kell távoltartani ezeket, a kóbor macskákkal együtt.


Az utcán póráz és szájkosár nélkül szaladgálnak akkora dögök, hogy ha az emberre támadna meg is ölné, a tulajdonosok persze száz méteere lemardva, de ha lefújja az ember a kutyát, akkor bezzeg előkerül a tulajdonos is, akkora p ofával hogy a kutyáját is túlordítja, holott teljes mértékbet törvénytelenül cselekedett.

A szomszédra egyszer a kutyások ráuszítottak egy farkaskutyát a parkban. A padon olvasott nyáron és majdnem meglincselték, egy egész flakon pepper spray-t fójt ki rájuk így tudott elmenekülni.

Ezek jutottak most az eszembe.

2011. ápr. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/80 anonim ***** válasza:
100%

Te nem vagy normális, és sajnos köszönőviszonyban sem vagy a normális gondolkodással. A gazda viselkedése nem a kutyát minősíti. Ezt nem látod, te szerencsétlen.


Ha olyan helyzetbe kerülsz, h egy kutya segítségére szorulnál, nem bánnám, h ha nem segítenének neked....

2011. ápr. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/80 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg az jutott eszembe, hogy együtt nőttem fel egy németjuhásszal. Élek. A testvérem kisgyerekei egy dobermann-rotweiler keverékkel nőttek fel. Jelentem, MINDENKI él. Úgy veszem észre, téged sem nyírt még ki egy kutya sem. Na ezen csodálkozom, de ez is a kutyák becsületét védi. Ilyen rosszindulattal és előítélettel mit gondolsz, ők körbenyalnak majd? Jézusom, milyen emberek vannak.
2011. ápr. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/80 anonim ***** válasza:
100%
EZ AZ!!! uszították! szerinted egy kutya egyszer csak kinéz magának, és azt mondja: most megöllek. Nem hiszem. Azért pedig, mert a böhöm kutyák a nyílt utcán rohangálnak, nem a kutyát kéne leüvölteni, hanem a gazdáját. Ha nem tud neki parancsolni, miért engedi el? Ez is rajta áll. A kóbor kutyákról is a gondatlan gazdák tehetnek. Ha nem szaporítja a kutyát akkor ivartalanítsa, ha meg nem kell egy idő után neki, ne vegyen állatot!
2011. ápr. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/80 anonim ***** válasza:
100%
Mégis hány kutyás volt eddig?
2011. ápr. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/80 anonim ***** válasza:
100%

Az én kutyám már védett meg egy számomra(és a kutyám számára is) teljesen idegen gyereket. Védett meg engem is. Hűséges, amikor hazaérek rohan oda, csóválja a farkát, mert szeret. Ilyen feltétel nélküli szeretetett még senkitől se kaptam. Nem zavar, ha valaki nem szereti a kutyákat, de ne zavarja, hogy én szeretem őket. Ne terjesszen hülyeségeket a kutyákról. Ha a gazda hibás ne a kutyát bántsa.

Am meg ezen gondolkodj el: "A kutyatartáshoz hozzá tartozik, hogy lehullik a vakolat, kinyílnak a párnák és cafatokra tépődnek a szőnyegek. Mint minden kapcsolatnak, ennek is megvolt az ára. Olyan ár volt, melyet elfogadtunk, s mely egyensúlyban volt az örömmel, a szórakozással, a védelemmel és a barátsággal, melyet adott nekünk. Abból a pénzből, amit a kutyánkra és az összes általa tönkre tett dologra költöttünk, egy kis jachtot vehettünk volna. Viszont hány jacht várja egész álló nap az ajtóban, hogy az ember hazamenjen? Hány jacht él azért a pillanatért, hogy az ember ölébe mászhasson, vagy hogy leszánkázhasson a domboldalon gazdája képét nyalogatva?"

2011. ápr. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/80 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek joga van szeretni. De senkinek sincs joga ezt felülbírálni. Ennyi.
2011. ápr. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/80 anonim ***** válasza:
100%
A Bullterrier szereti a gyerekeket, aki mást mond, az hazudik. Az alaptermészete olyan, hogy rajong a gyerekekért.
2011. ápr. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/80 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem jó olyan rémhíreket terjeszteni, hogy bizonyos fajátk a gyerekekre támadnak, akik ilyeneket mondanak, azok nem is simerik igazán a kutyákat. Persze vannak ilyen kutyák minden fajátból, de annak megvan a háttere, magától egyik kutya sem lesz harapós. Ahogy normális ember sem öl meg egy másikat.

Bullterrier és a Pit Bull előre szólok, nem emberre támadó kutyák! Elve úgy tenyésztették őket, hogy emberre ne támadjanak, ez a génjeikben van, de persze ettől még elvadíthaják, de alapból nem ilyenek.

2011. ápr. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/80 anonim ***** válasza:
51%
Kan malamut a legveszélyesebb. Főleg, ha láncon van tartva.
2011. ápr. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!