Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vitt már valaki kutyát az...

Vitt már valaki kutyát az Illatos útra?

Figyelt kérdés

Mi történik ott? Egyből elaltatják, vagy ketrecbe kerülnek és hetekig ott várnak?

(A családban van egy 14 éves kutya akit nem tudnak tovább vállalni megváltozott családi háttér miatt. A kutya olyan öreg, hogy egyetlen menhely sem veszi be, már 100helyen érdeklődtem, állatorvosi rendelőben meg nem altatják el, mert vannak életfunkciói, nem szenved...)


2011. márc. 23. 13:46
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Akkor ennek az idős kutyának szerencséje volt.
2011. márc. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
Befogadó,ha később kellene segítség,ez a kérdés és válaszok fenn maradnak,írj privit.Ha tudok megyek,vagy küldök,itt vagyok még mindig egy 50-esre.Gondolok itt,a kutyi idős korára,esetleg lesznek már olyan bajai amik,többe kerülnek.Az uszik különben egész rekord korokat szoktak élni,úgyhogy még pár boldog éve lesz még talán.Majd írj légyszi erre a kérdésre,hogy mi lett a kutyával.
2011. márc. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
köszi majd írok ha haza értem vele,de asszem írok privátot!!
2011. márc. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:
Annyira köszönöm a másik felajánlkozónak is! Jó érzés, hogy próbáltok ennek a kiskutyának segíteni! Nagyon hálás vagyok!!!!!!
2011. márc. 23. 20:40
 35/41 anonim ***** válasza:
Oké,írj csak.Nem tudom,milyen színű,de ha sötét,helyes kis ősz pofija lehet már. Ne köszönd,a kutya köszönheti neked,hogy öreg korára jó helyre kerül,boldogan élheti le utolsó éveit.Arról nem is szólva,hogy elindítottál egy folyamatot.Talán más hasonló sorsú kutyákat is tesznek majd fel ide.Remélem ők is szerencsével járnak.
2011. márc. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
remélem én is hogy tesznek majd fel,lehet még lesz olyan amit befogadok vagy ismerősöm,mert ott is igen jó helyen van,csak biztos helyre adok kutyát. :) jó érzés segiteni az állatokon,olyan aranyosak és hálásak is!
2011. márc. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:

Megmutatom Nektek, Ő az:

[link]

2011. márc. 24. 08:14
 38/41 anonim ***** válasza:
helyzet jelentés:tetszik neki az új hely,nem is látszik rajta hogy nemsokára betölti a 14et :) vidám egy "csajszika" :)
2011. ápr. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Az jó,ezek szerint sikerült az átadás.Sejtettem én,az uszkár nem egy korán haló fajta,14 év meg se kottyan nekik.Jó kutyázást...A másik befogadójelölt.
2011. ápr. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
néha olyan mint egy kis 4 hónapos :D
2011. ápr. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!