Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vmelyik szomszéd megmérgezte...

Vmelyik szomszéd megmérgezte a kutyámat. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Hangos kutyi volt, ivarérett, ezért elég sokat vonyított este, de minket nem zavart egyáltalán, gondoltuk a szomszédokat se, mert 8 év alatt senki sem szólt, hogy esetleg nem tudna aludni tőle, vagy zavarja vmiben. Kis utcában lakunk, de elég sok mindenki nem bír minket.


Nagyon dühös vagyok, és nagyon szeretném megtudni, hogy ki volt az, mert az biztos, hogy itt nem élné nyugodtan a nyugdíjas éveit. (sajnos sok itt a begyöpösödött állatutáló mocsok) A legvédtelenebbet kell bántani? Nem az, hogy odajött volna és közli, hogy csináljak vmit a kutyával, mert őt zavarja... meg kell ölni.


Lehet valamit tenni? Legszivesebben kiraknék a kerítésre egy plakátot amin leoltom a büdös k***a anyjába.

Akármilyen ötlet jó lenne... átmenni és kérdezni valami olyat amivel lebukhatnának, vagy ilyesmi.:(

Köszi előre is!


2011. ápr. 17. 02:14
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Persze ez csak azoknak szólt, akik szerint nekem kellett volna megnevelni a kutyát(?) hogy ne legyen kanos... Szegény szomszéd :( -.-
2011. ápr. 17. 18:14
 12/30 anonim ***** válasza:
Ivartalanítás ...
2011. ápr. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Miért? Nem volt vele semmi probléma, nem járkált ki az utcára, nem pisilte össze a házat. Nem kéne felelőtlenül császkálni hagyni a szerencsétlen tüzelő kiskutyát hogy minden fiú kutyust hergeljen. De sikerült, és most az én kutyámnak kellett meghalnia...
2011. ápr. 17. 22:03
 14/30 anonim ***** válasza:
Ha egyszer "kanos" volt, akkor igenis volt vele probléma. A szukáért vonyító kan kutyát a gazdájának elég elvíselnie, nem a szomszédnak. Akkor is kinlodott volna, ha a szuka nem a kerítés elött van, kilométerekről megérzik a tüzelés szagát. Persze, ettöl még egy r0hadék a szomszéd hogy megmérgezte. De szerintem legközelebb ha kutyád lesz, tegyél meg mindent hogy a szomszédot ne zavarja. Ebbe beletartozik a nevelés és az ivartalanítás is. Mindenkinek jobb lesz.
2011. ápr. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem csapkodd meg a szomszédot. Jó nagy tirpák lehet. Ilyenkor kellene szólni a gazdának, hogy csináljon a kutyával valamit, ha zavarja és nem megmérgezni. Az ilyen szomszédot és jópár kommentelőt küldenék uránbányába egy csákánnyal védőfelszerelés nélkül.
2011. ápr. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

Előző, a kérdező tudta, hogy zavarja a szomszédot (a feleséget), aki tüdőrákos. Tudvalevő, hogy a rák nagy fájdalmakkal jár. Örül, ha kicsit tud aludni. Ebbe a kis alvásba ha beleüvölt a kutya, és felébreszti...

Mindezt le is írta a kérdező, a modik törölték.

2011. ápr. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

Nem tudtam, hogy zavarja -.- Honnan tudtam volna?

Miután megtaláltuk a halott kutyát utána mentünk át megkérdezni, nem előtte.

Am meg az ő hibája hogy rákos. Nem kéne annyit cigizni. Ide hallom ahogy krákog...

2011. ápr. 19. 16:54
 18/30 anonim ***** válasza:

Kedves előző. Akkor sem ez a módja, ha bármilyen beteg. Ha engem zavarnak például a hozzászólásaid jogom lenne elmenni hozzád és kibelezni? Na ugye...


Kedves kérdező. Én is rákbeteg vagyok (urológiai vonatkozásban) és felvilágosítanálak, hogy nem függ össze a cigivel a kialakulás. Akkor nagyon gáz, ha valaki beteg és szívja.

2011. ápr. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

Sajnálom.


De mi már több mint 10 éve szomszédok vagyunk és szerintem nála biztos, hogy a cigitől alakult ki a tüdőrák. De ha nem, akkor is hülye, mert még cigizik.:D Hát mindig kint van 24ből 12 órát és szívja.

2011. ápr. 19. 18:35
 20/30 anonim ***** válasza:
0%

"...kis utcában lakunk, de elég sok mindenki nem bír minket"

Na, vajon miért?

2011. ápr. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!