Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vmelyik szomszéd megmérgezte...

Vmelyik szomszéd megmérgezte a kutyámat. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Hangos kutyi volt, ivarérett, ezért elég sokat vonyított este, de minket nem zavart egyáltalán, gondoltuk a szomszédokat se, mert 8 év alatt senki sem szólt, hogy esetleg nem tudna aludni tőle, vagy zavarja vmiben. Kis utcában lakunk, de elég sok mindenki nem bír minket.


Nagyon dühös vagyok, és nagyon szeretném megtudni, hogy ki volt az, mert az biztos, hogy itt nem élné nyugodtan a nyugdíjas éveit. (sajnos sok itt a begyöpösödött állatutáló mocsok) A legvédtelenebbet kell bántani? Nem az, hogy odajött volna és közli, hogy csináljak vmit a kutyával, mert őt zavarja... meg kell ölni.


Lehet valamit tenni? Legszivesebben kiraknék a kerítésre egy plakátot amin leoltom a büdös k***a anyjába.

Akármilyen ötlet jó lenne... átmenni és kérdezni valami olyat amivel lebukhatnának, vagy ilyesmi.:(

Köszi előre is!


2011. ápr. 17. 02:14
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
na, miért? :D mondjad okostojás, ha ennyire ismersz :)
2011. ápr. 20. 23:22
 22/30 A kérdező kommentje:
nem tudom mit képzelnek itt magukról egyes emberek...egyszerűen szánalmas. hogy lehet látatlanba ítélni?:S szerintem az, hogy az utcában van kb 6 ház és ebből 2en nem szeretnek, nem sokat jelent...csak annyit hogy tesóm sokat dobol és akik előttünk meg mögöttünk vannak azokat zavarja. de gondolom ez a beszólás kellett.:) gratulálok
2011. ápr. 20. 23:24
 23/30 A kérdező kommentje:

de azért kíváncsi vagyok, mire gondoltál, miért nem bírnak?

gondolom itt laksz hogy ennyire tudod :) úúúúúúúristen

2011. ápr. 20. 23:25
 24/30 anonim ***** válasza:

Mert egy nagyon erősen hangos család vagytok. Tesód dobol úgy, hogy a környéken hallja mindenki, hogy Tim Waterson éppen most tapossa az 1030-at.

A te kutyád 8 évig ugatott ha kellett, ha nem, pihenésül üvöltött éjszakánként.

Ha az én városomban laknátok, az önkormi havonta küldené a csekket a büntetésről se szó, se beszéd.

A kutyádat sajnálom, de a szomszédod nem lennék semmi pénzért, de még az utcádban se laknék.

2011. ápr. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

Honnan veszed, hogy úgy dobol? De imádom az ilyet!:D Érdekes, 4 szomszédunk van, ebből 2 aranyos, kedves, ők laknak MELLETTÜNK,(sokkal jobban hallhatják) őket nem zavarja a dobolás délután 4kor. Nem értem miért kéne ezért büntetni.

A kutya meg nem üvöltött éjszakánként, csak kb félévente 1x vagy 2x. Meg néha hétvégén ha hallotta a harangszót, akkor 'énekelt'. Ha akarnának sem tudnának bejelenteni az "önkorminál", mert nincs miért. Bocs.


Ja amugy, te is biztos hallod tesómat. Így megállapíthattad hogy a környéken hallja mindenki. Aha.

2011. ápr. 20. 23:47
 26/30 A kérdező kommentje:

Tesóm meg miattuk költözött ki a mező mellett egy kis garázsba, hogy ne csesztessenek minket és tudjanak aludni. Most hozta vissza a dobszerkót kb 1 hónapja, és hetente 1x-2x dobol.

De az is igaz, hogy neked magyarázhatom, akkor sem ismered be, hogy teljesen alaptalanul feltételezel ilyeneket.

2011. ápr. 20. 23:49
 27/30 A kérdező kommentje:
Nah m1, lenyugodtam bocs, felesleges ebbe belemenni. Sajnos meghalt a kutyus és ez van.:(
2011. ápr. 21. 00:30
 28/30 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy beteg,nem beteg a szomszéd,mennyit zajongotok,mennyit nem nincs joga megmérgezni a kutyádat!!!

Veled,veletek kellett volna beszélni,nem a kutyát megmérgezni!!

Tegyél feljelentést!

FELJELENTÉS MINTA ÁLLATKÍNZÁS GYANÚJÁHOZ:PDF-ben itt: [link]

2011. ápr. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Feljelentést minek ? Ha nem tudja bizonyítani a kéredző egy felvétellel hogy a szomszéd tette akkor b.szhatja , annyit mond a szomszéd hogy nem ő volt és kész , nincs rá semmi bizonyíték h őtette volna.
2011. ápr. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:

1.ha tudod ki volt akkor zúzd be csúzlival az ablakát, önts szart a házuk elé amikor nincsenek otthon, hangoskodj szándékosan és tegyél ki plakátokat a házára amin leoltod a r0hadékot aki megölte a kutyát.

2,ha nem tudod akkor magad is kiderítheted: kérd meg egy ismerősödet hogy kopogtasson be a gyanusítottakhoz és kérje meg őket hogy mérgezzék meg a szomszéd hangos kutyáját, ha egyvalaki mond igent akkor megvan, ha többen akkor kérdezze még őket hogy csináltak e-már ilyet, és megvan a gyilkos! persze azt kell mondania hogy később visszajön és mondja hogy mikor ölje meg stb. de másnap rögtön menjen hozzájuk és mondja hogy nehogy megöljék, meggondoltam és a rendőrség fülébe jutott.

ez egy példa, jó megoldás lenne ha van ilyen ismerősöd, de pénzért is felbérelhetsz valakit.

és ha megvan a gyilkos akkor használd az első pontot ;)

amúgy ha nem tudod kideríteni a akkor is gyilkos meg fog rohadni a pokolban, de muszáj hogy itt a földön is megbosszuld szegény kutyust!

2012. febr. 12. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!