Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek mi a véleménye?

Kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés
Van egy 9 hónapos kan Szamojed kutyánk, lakásban van tartva, de keveset van egyedül. Szeretnénk mellé egy szukát is, ugyanezt a fajtát. A körülmények adottak, van kert is. Jó ötlet?
2011. máj. 30. 10:08
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

jó, dehát a válaszodból nem egészen ez derült ki, de komolyan. teljesen ellene vagyok a szaporításnak még ha egy alomról is van szó, Te is megérted, hisz ha már lejön egy alom macska és ők mlég szaporábbak...

nincs harag vagy ilyesmi, csak nekem már van 2 talált kutyám és hát ők is ilyen felelőtlenségből születtek. mindig eszembe jut h most jó soruk van, de a testvéreik hol lehetnek? ezért is ugrom ennyire, mertaz én 2 kutyám nem elszigetelt eset, rengeteg ilyen van. ott is azt csinálhattak a kutyáikkal amit akartak , aztán a kölyköket igy-ugy elintézték.

macskát is akrtam a noéból, csak allergiás vagyok rájuk. haverhoz néha átjártunk etetni, ha el kellett mennie és az az egy óra is kinszenvedés volt...


hát igen, nálunk is van ilyen hogy csak addig kell amig nagyon pici a kutya, aztán meg ha elkezd rágni mehet ahova akar. már sokszor énis megállom h ne szóljak, de nehéz. főleg ha csak a sajátjaimra nézek.


remélem azért nincs harag!:-)végülis senme.yikünk sem rossz szándékkal írta le a véleméyét!

2011. jún. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Így van, semmi hari.

Nekem a szamojed egy nagy kivételt jelentett elveimmel szemben, mint egy hülye gyerek, ugrálok, és rajongok értük.

Csak tudd nekem 9 macsek van emiatt, plusz 4 a szomszédban anyának. Gondolhatod milyen hülye, vad, kóbor cicák voltak, legalábbis a 80%-uk.

Ja, és egy kutyám is van. Az utcánkban egy idióta, nyomorék hozta haza hat hetesen, de az asszony nem akarta látni, így agyon akarták ütni. A szomszédjuk mentette meg, és elvette tőlük, ő kért segítséget tőlünk is, mit csináljunk vele...hát nálam maradt...egy 55 kilós hatalmas dög lett belőle, ami együtt él a macskákkal, sőt meg is mosdatja őket...

Én konkrétan olyan szigorútörvényeket szabnék a kutya, macska tartásra, hogy az emberek köpni nyelni nem tudnának hirtelen, és visszasírnák az egyszerű, és olcsó ebadót!

Az ebadóból egyébként állatrendőrséget kellene működtetni, az állatkínzóknak meg építeni egy pár börtönt...ahol persze kötelező munka, pl vakvezető kutya kiképzés folyna...kötelezően! :-))))))

2011. jún. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

jahh az örvendetést én is megértem:-)én is igy voltam minden kölyökkutyával amig nekem nem lett egy:-) hát öö izé. jópofa volt amikor a párom nézte ahogy rácsimpazkodik egy kis kiálló tapétacsikra (amiről amugy is ő tehetett) és bájosan, csendesen tépkedi...:-)

én albérltben lakom, és már nincs több állatkapacitásom. mindog félek nehogy találkozzak egy ujabbal.

én amstaff mániás vagyok. a kopó babának még komolyan ugy nézett ki mint egy amstaff keverék. éreztük hogy ez a sors ajándéka és minden régi vágyam teljesült, hát mégis hallgat valaki ránk fönt. aztán a "sors ajándéka" elkzdett növögetni, kicst arányosabb lett, és egyre jobban körvonalazódott hogy ez a kutya max poszteren látott amstaffot:-) végülis egy gyönyörű fajtastandarnak megfelelő erdélyi kopó lett belőle. sztünk vmi szaporítótl vett kis dög.

2011. jún. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:
Az állatrendőrség mellett én is kampányolok. Vannak emberek akik az adójuk 1%-át az egyháznak, vagy kórháznak adják. Én mindig a helyi állatmenhelynek adom. Sajnos nagyon kevesen támogatják őket. A napokban eléggé felháborodtam! Olvastam az egyik lejárató oldalon egy facebookos kivágást. Fiatal kis f.sz gyereket képzeljetek most el, olyan 16-17 körülit, a megosztása pedig arról szólt, hogy előző nap a haverjaival elkaptak egy macskát, kikötözték a sínre, ő lepisilta és a majom kis haverjaival végig nézte ahogy átmegy a vonat azon a szerencsétlen állaton. Tudjátok köpni-nyelni nem tudtam! Én az ilyen "embernek" az kívánom, hogy d....jön meg a sitten, de olyan rabok között akik nem csak pár közértet raboltak ki, hanem kőkemény idióta vadállatok. Továbbá reménykedem abban, hogy az élet vagy valaki visszaadja neki azt amit ő azzal a szerencsétlen állattal tett.
2011. jún. 3. 08:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!