Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van, hogy külföldön...

Miért van, hogy külföldön egyre több helyre engedik be a kutyákat, Magyarországon pedig egyre több helyről tiltják ki?

Figyelt kérdés

Pl. munkahely, strand, park. Inkább kéne valami olyan,hogyha leteszek egy engedelmességi vizsgát, vagy valamit,ami bizonyítja,hogy a kutyám nem árt senkinek,engedelmes, nem pisil-kakil összevissza, akkor bevihetem. De ennek semmi értelme,hogy a sok bunkó kutyás miatt ki vagyunk tiltva mi is.

Vagy csak szerintem van rosszul így?


2011. jún. 2. 10:07
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
Nálunk például az én falumban, mi már annyira szívesen látottak vagyunk a kutyámmal együtt mindenhol, hogy néha már az új vendégek fölé állítanak bennünket. Példuál a legutóbbi eset, egy kis ilyen hangulatos kocsmácskában ahová minden vasárnap délután beugrunk a séta után, bent ültünk az épületben, jöttek azt hiszem Szlovákiából és meglátták bent a kutyát, már rögtön utálkoztak a pincérnek, hogy hajítsa ki innét a kutyát, mert milyen gusztustalan már ez, hogy a koszos dög itt fekszik bent, ahol ők esznek. Hozzáteszem 5-6 asztallal arrébb ültem, a kutyám az asztal alatt aludt és meg se mozdult. A pincér meg a védelmünkre kelt, ha nem tetszik neki lehet távozni, mert hogy ez a kutya eddig sem zavart senkit és ezután sem fog, csak pont nekik nem felel meg. A nőcske felhúzott orral maga mögött bevágva az ajtót kisviharzott, a férje(?) meg odajött hozzám bocsánatot kért ( én az államat kerestem épp :D) és megsimogatva a kutyám visszament az asztalához, 15 perc múlva visszajött a nőcske is és lám zavarta őt a kutya? Okozott neki problémát? Nem :).
2011. jún. 4. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
Nekünk is szóltak be már nyugdíjasok, hogy "miért nem egy lovat hozok fel a buszra, mert hogy ez túl nagy kutya" (hozzáteszem, középtermetű kutyám van.), meg a BKV ellenőr le akart szállítani minket, hiába mutattam a kutya terápiás papírjait -.-"
2011. jún. 4. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
A faluban ahol élünk, van egy park ahova régebben úsztatni vittük a kutyusokat, meg mások is, épp tegnap rakták ki a kutya kizárva táblát.Ki vagyok akadva!:@:@A kutyám szegényem nyüszít mert nem mehetünk a parkba!:(Kiskora óta oda járunk!
2011. jún. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 A kérdező kommentje:

Nálunk az a szerencse,hogy a párom unokatesójának van az erőd közepén egy tanyája,egy nagy tóval,mi is odajárunk úszni,és a kutyák is.

Szóval nekem nem is az úsztatás lenne a legfontosabb, csak hogy velem legyen.Nem szeretné itthon hagyni. A panzió,ahova megyünk, nem engedi,hogy nélkülünk legyen ott.

Szóval a kutya jön, mivel olyan szabály nincs, hogy a strandon nem fekhet mellettünk. Legfeljebb,ha melege van,lelocsolom. Vagy viszek neki egy kismedencét :D

2011. jún. 4. 08:52
 45/46 anonim ***** válasza:
De, sajnos van ilyen szabály: [link]
2011. jún. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 A kérdező kommentje:
De mi velencére megyünk.
2011. jún. 4. 09:17
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!