Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 8 hónapos rotweiler németjuhás...

8 hónapos rotweiler németjuhász kleverék kutyám megvert egy fajtiszta 14 hónapos pitbullt! Ez normális?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 1. 19:29
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
100%

Először is olyan ninsc h fajtiszta a kutya maga egy faj te nagyon okos, azt ugy mondják FAJTATISZTA!!! Persze minden gazdi szereti ha kutyája kemény azt is elhiszem h nagyon szép a tied,de nem hiszem h bármelyik pittel vagy stafforddal felveheti a versenyt,mert mig a tied harap addig ők 2xfélperc alatt szájzárat kapnak aztán a tied lehet nagyfiu,onnatól már nem nagyon mocorog!!! nem véletlenül lettek harcra tenyésztve bikák és más kutyák ellen!!! 1200kg al harapnak a pitek:D,másrészt nagyon érthetsz a kutyákhoz és a nevelésükhöz ha ilyen kérdést teszel fel!!!:D:D:D

ÜDV: egy pit gazdi

2009. ápr. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 A kérdező kommentje:

utolsó komment hez füznőm hozzá öcskös!

kaptamm ajándékba egy FAJTATISZTA pITTBULT! és igen szép kutyák! lehet hogy kemények is! de hogy nem okos és nem lehet az eszüket okosságukat fejleszteni 10 évig sem az tuti! egyszóval ritka buta kutyák! szoba sem jöhet hogy egy rotweiler kutyánál okossabbb! most próbálkozok a pittbullal okositom,tanitom,stb...! mindent megadok neki mint a roti kutyámnak is! szeretem őt is de a rotweiler sokkkal értelmessebb okossabb kutya!!!nem az én pittbulomrol mondom hanem viszonyitva a világ összes pittbulját ! meg sok tapasztalatbol! és mindenki azt mondta hogy buta kutyák! és én ezt tapasztaltam is! amugy azt ugye tudod hogy a NÉMETJUHÁSZ kutyák a legokossabbak a világon?

na az én kutyám rotweiler-NÉMETJUHÁSZ keverék!(rotweiler kinézettel)

amugy 3 kutyám van rotweiler-németjuhász leverék,Pittbul,és fajtatiszta rotweiler! a fajtatiszta rotweileremet azért nem hoztam eddig szoba mert még 11 hetes csak! na csak ennyi! azt hiszem enyi elég tartok egy kis pihenőt,nem pocsékolom veled barom többet az időm:)

2009. ápr. 19. 22:42
 23/47 anonim ***** válasza:
100%

1.Járj már máshová hazudni légyszíves. Ha lenne pited nem mondanád rá, hogy buta.

2. A németjuhász közel nem a világ legokosabb kutyája mindössze nagyon jól tanítható.

2009. ápr. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 A kérdező kommentje:

1 ne okosits engem!

2 van pittem

3 igenis a németjuhászok a legokossabbak

4 ha nem akkor melyikek?

5 kabd be !:)

2009. ápr. 20. 13:18
 25/47 anonim ***** válasza:
100%
border collie- nézz utána
2009. ápr. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
69%
Te már viccesen szánalmas vagy, abból ahogy felkapod a vizet és káromkodsz mindenki látja hogy hazudozol, a saját csapdádba estél, hozzá nem értő kutyatartó vagy. Szeretheti valaki azt a fajtát ami neki van, de ne fanatikusan, úgy hogy közben valótlanságokat állítasz! Egyébként nincs olyan, hogy a világ legokosabb fajtája, hiszen ez egyedenként változó, mint az embereknél. A fehér nem okosabb a négernél.
2009. ápr. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
100%
remélem jobb kutyatartó vagy mint helyesíró
2009. ápr. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 A kérdező kommentje:

nem érdekel ki mit gondol!

nekem van 3 kutyám mindeggyikel sokat rörődöm!

és hozzánk idegen ember be nem mer jönni!

ennek örülök!

csak annyit tudok nektek mondani hogy mindenki olyan szerető gondozó gazdi legyen mint én!

nem vitatkozom veletek!

Sziasztok !:)

2009. ápr. 22. 22:53
 29/47 anonim ***** válasza:
88%
hol a legokosabb a német juhász egy elkorcsosult fajta!!! tanitható de problémás kutya!!! amugy meg miután én vagyok az ÖCSKÖS!!! én szánok rád időtmert a fantázia világod határtalan ugy látom!!! van még esetleg más kutyád is??? meg néha szólnak is hozzád nem??? hihetlen egy balf@sz vagy:D:D:D amugy meg én bemennék hozzád!!! nem sz@rnék be a "KUTYÁIDTÓL" mi is a te neved??? LAFONTAINE a mesélő!!! mekkora szánalmas vagy már!!! hehe
2009. ápr. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 A kérdező kommentje:

na gyere! hozd a kutyádat! gyere be ! gyereeeeee!

hozhatod a kutyáidat! akár 3 mat is!

én csak a rotit uszitom rájuk meg rád!

gyere el hozzám ha mersz!

kecskemét,virág utca 75!

gyere el!!!!

várlak!

csak ird meg mielött jössz mert a kutyám ki nem állja az oldalast már ha a te kutyádnak van egyáltalán

te csira!!!

gyere megadtam hol lakom!

gyere várlak!4!!

balf@asz!!!!!!!!

2009. máj. 2. 14:13
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!