Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 8 hónapos rotweiler németjuhás...

8 hónapos rotweiler németjuhász kleverék kutyám megvert egy fajtiszta 14 hónapos pitbullt! Ez normális?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 1. 19:29
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
Na én holnap ott vagyok azon a címen amit megadtál csak az egyik kutyámat viszem de előre szólok hogy nem adtam ma este neki enni úgyhogy készülj mert holnap 44 kilót fog ebédelni vagy hány kilós a kutyád
2010. jan. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
Hát komolyan kedves kérdező a pofám elszakad...Ha lekérdeznék az oldalon a neved meg a címed (valós!),akkor lehet még kapnál egy jó kis börtönbüntetést,vagy pénzbirságot.Mivel amit az egyik felelőnek írtál:gyere játszuk le....az már mindenbizonnyal tervezett kutyaviadalnak számít....amit ugyebár itthon büntetnek...Neked valóban nagyzolásra kell a kutya...Annak meg aki írta,hogy neked biztos hogy nincs pitted ha lebutáztad igaza van!Te maximum képen ha láttál még ilyen kutyát.És tudod a kutya magától nem fog okosodni,ha van is ilyen kutyád marha sokat foglalkozol vele.Nekem meg aztán jöhetsz a német juhászokkal is...amerikai kinttartózkodásom alatt volt lehetőségem a saját szememmel látni,hogy a kinti rendőrség,már évek óta nem németjuhászt,hanem staffot,pittet alkalmaz!!!Annyit mondok hogy nem hiába!Írhatnák még oldalakat,de annyira egy hülyegyereknek tünsz,hogy feleslegenek tartom....
2010. jan. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
hazudtál kölyök elmentem a címre és senki nem jött ki láttam egy ilyen rottweiler félét az udvaron de az nem lehetett több 30 kilónál és a marja nem volt 50 cm sem és amikor meglátta a kutyámat kb 5 méterre volt tőle vakkantott egyet és hátrébbment még kb 2 métert az enyém meg észre sem veszi az ilyen kis szarokat így rá sem nézett úgyhogy ennyit a mesédről és a gyilkos kutyádról
2010. jan. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
( te rosszabb vagy mint egy hazudógép:D NE HASONLISD A KORCSODAT EGY PITBUL HOZ MERT MINDENKI RAJTRAD RÖHÖG HA NEM VESZED ÉSZRE !!!! :D PITNEK NINCS ELLENFELE [link]
2010. máj. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
Haver max magadat égetted ezzel....Nemhiába az Amerikai pitbull terrier a legerősebb kutya....egy amerikából hozott pitbull a te németjuhász rottweiler keverékedet szana szét szedné....biztos szép és erős a kuytád de egy Pitbullal messze nem mérhető össze!
2011. aug. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim válasza:
Csak a kommenteket jöttem olvasni...De ez szánalmas!:'DNem sok hozzáfűznivalóm van...De egyet mondhatok,max erre lehetsz büszke:a 6 hónapos labrador retrieveremet "meg tudná verni"a kutyád:)
2016. dec. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim válasza:
Most látom csak,ez a kérdés milyen régi!Remélem jobb sorsa van a kutyáidnak azóta
2016. dec. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!