Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 8 hónapos rotweiler németjuhás...

8 hónapos rotweiler németjuhász kleverék kutyám megvert egy fajtiszta 14 hónapos pitbullt! Ez normális?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 1. 19:29
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
Még mindig szánalmas vagy. Ha tényleg valódi lakcímet adtál volna már szólnék az állatvédőknek, hogy a kutyádat másokéra szoktad és szereted uszítani. Te kisebbségi komplexusos beteg kamugép!!
2009. máj. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
hjujj de félünk mi tőled nagyon gáz vagy hjaaaaa nagyon szégyen vagy!!!most is ideggörcsöt kaptál ahogy ezt elolvastad mert ennyit tudsz(gyereee) hehe mekkora idióta kocka vagy már!!! de ha rádnéznek csúnyán akkor füled farkad be van huzva biztos vagyok benne!!! hihhhhhetetlen vagy!!! SZÁNALMAS!!! üdv "ÖCSKÖS"
2009. máj. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
A kis takony még e-maileket írogat név nélkül. Most komolyan, lehet valakin nagyobbat röhögni?
2009. máj. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
nem kéne ezt a felhasználót jelenteni? őt miért nem veszik észre rekordsebességgel?
2009. máj. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
Hagy csinálja, egyszer majd olyanba köt bele akibe nem kéne. Ha lenne benne gerinc és névvel tenné akkor én lennék az. Hátha megtisztel vele a kis takony, én teljes névvel írtam vissza neki.
2009. máj. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:

Az a szörnyű, hogy ennek a személynek kutyája van. (Ha nem is három.....)

Lehet, hogy nem is a menhelyieket sajnálom a legjobban.

2009. máj. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
Egyetértek! A menhelyen legalább simogatást kapnak az állatok és nem fajtársaikra engedik rá őket. Ilyenkor örülök, hogy pitbullja tuti nincs!
2009. máj. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
látszik hogy csak a kutyáiddal vagy vagány. ha pisztolyt fogok rád én is az vagyok, nem igaz?! nem veszed észre hogy az efajta viselkedés nem elfogadott, mert hogy mindenki így reagál rá? szerintem neked életed sincs. és az a legjobb hogy mi itt élvezzük azt hogy te így reagálsz a dolgokra, ami az intelligencia hiányát mutatja. nevetséges vagy, de a kutyáidat és a körülötted lévő embereket sajnálom...azzal nincs gond hogy szereted a kutyáidat, csak azzal amit el akarsz érni velük... hogy mindenki rettenjen meg, csak nem tudom mit csinálnál ha egyszer elvennék tőled mert olyan játékot űzöl ami nem elfogadott és nem normális 21. századi emberhez illő viselkedés. tényleg szánalmas vagy.
2009. máj. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 A kérdező kommentje:

persze hogy fölkaptam a vizet hiszen ti kezdtétek !!!

maga a kérdés amit feltettem,azért volt mert igaz volt!

nem érdekel h ti mit gondoltok!

büszke vok a kutyáimra!

ti meg gondoljatok amit akartok! szánalmas parasztok!

2009. máj. 6. 09:56
 40/47 anonim ***** válasza:
Változatlanul az a szánalmas aki azért büszke a kutyájára mert állítólag, idézem: megvert egy fajtiszta 14 hónapos pitbullt. Idióta!
2009. máj. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!