Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya lenne a legmegfel...

Milyen kutya lenne a legmegfelelőbb számomra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Olyan kutyát szeretnék, ami kb. közepes testű, szereti a gyerekeket, mivel én is még csak 15 vagyok.


Szeretném, ha nagyon jó társ lenne, szerető kutya aki imádja a gazdáját, okos és szófogadó. De ha idegenek jönnek, jelezne ugatással. Idegeneknek nem engedné meg hogy megsimogassák, nem fogadna el tőlük ételt. Csak ha én azt megengedném. Nem tudnák elrabolni, mivel meg tudná védeni magát.

Bírná az utazásokat a repülőn, mivel sokat kellene majd utaznunk.

És szobakutya lenne.

És ne legyen nagyon cuki, hanem mondjuk tartsanak tőle az emberek a kinézete miatt és ne tudja mindenki, hogy á ez a fajta nem harap.


Mi lenne a megfelelő kutya számomra szerintetek?


2011. júl. 24. 19:34
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:

bullterrier, miniatűr bullterrier vagy staffordshire bull terrier!


mindegyikre ráhúzza az egyszeri járókelő, hogy "pit bull" és félni is fog tőle :D őrző-védőzni is lehet tanítani, de egyébként gyerekkel tündér kutyák! nincs velük sok gond, nagyon-nagyon gazdacentrikusak, jó sportkutyák, univerzálisak :)

minibull: [link]

bullterrier: [link]

staffbull: [link]

2011. júl. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:

De ugye azt tudod hogy ezeket amiket leírtál: "De ha idegenek jönnek, jelezne ugatással. Idegeneknek nem engedné meg hogy megsimogassák, nem fogadna el tőlük ételt. Csak ha én azt megengedném. Nem tudnák elrabolni, mivel meg tudná védeni magát.

Bírná az utazásokat a repülőn, mivel sokat kellene majd utaznunk."

Neked kell megtanítani a kutyának, olyan kutya NINCS ami betanítva születik.

2011. júl. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:

kicsit túl sok az elvárásod.

Különben nem értem miért nem akarsz a menhelyről hozni.

2011. júl. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 A kérdező kommentje:

Hjajj...nem vagyok hülye! Tudom, hogy egy kutyával rengeteget kell foglalkozni, főleg ha ennyi elvárásom van!

És azt is hogy nem úgy születnek, hogy ezeket tudják -.-"

Ne nézzetek hülyének!!!

Menhelyről azért nem akarok hozni, mert nem kell nekem korcs kutya -a gyengébbek kedvéért keverék kutya- hanem fajtatisztát szeretnék és kölyköt mert azt még úgy nevelem, ahogy akarom!

Volt már menhelyről kutyám, jól meg is jártam vele, elszökött, taníthatatlan volt stb...

2011. júl. 25. 14:14
 45/59 anonim ***** válasza:
67%
nem korcsok ők sem mind. te meg ugysem vagy komplett. tudom milyen való neked.. PLÜSS!!!!!!!!!!!!!!!! nézz tükörbe előbb :D kisgyerek :D
2011. júl. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:

Bocs, de igenis hülye vagy, nem azért mert fajtiszta kutyát szeretnél hanem azért, mert azt hiszed hogy a "korcs" kutyákkal csak a baj van. Menhelyen is vannak kölyök kutyák. Amúgy meg minden kutyát meg lehet nevelni, ha kicsi, ha nagy, ha problémás, ha nem. Csak türelem, tudás, és idő kell hozzá.

És miből gondolod hogy a "leendő" fajtiszta kutyád nem fog szökni? És hogy olyan könnyen lehet majd tanítani? A fajtiszta és a keverék kutya csak a származásban különbözik. És mivan akkor ha a fajtiszta kutyád is szökni fog, és nem tudod tanítani? Akkor mit csinálsz? Tovább passzolod vagy mi?

2011. júl. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 14:27

Tehát: Miért is nem vagyok komplett? Azért mert szeretnék egy normális kutyát..ez érdekes, sok mindent elárul rólad a gondolkodásmódod!

NE ítélkezz úgy, hogy nem ismersz embereket! Egy névtelen oldalon könnyű oltogatni! Gratulálok! :D Saját szegénységi bizonyítványodat tükrözi ez a fajta viselkedés!


Amúgy meg nem akarok keveréket, mert tudom milyenek, volt már benne részem! ÉS a fajtiszték is akik a menhelyen vannak, ki tudja hogy honnan származnak...

Volt egy fajtatiszta dalmatám és egy vizslám is. Mind a kettő mintakutya volt, soha nem szöktek el, nem támadtak emberre, szót fogadtak, nagyon okosak voltak!

Hogy miért? Lássuk csak... rengeteget foglalkoztam velük és nagyon szerettem őket, a sok tanítás meghozta a gyümölcsét.

2011. júl. 25. 14:49
 48/59 anonim ***** válasza:
Fajtatisztát szeretnél? Szóval normális tenyésztőtől, betegségre szűrt szülőktől, és törzskönyvvel, ami garantálja, hogy fajtatiszta? Hát szíved rajta, de ha neked egyik eddigi kutyád sem felelt meg, elkéne gondolkoznod rajta, hogy bennetek lehet a hiba. Ha vesztek kutyát, mindenképpen járjatok kutyaiskolába, mert hiányosságok vannak ott. Az, hogy van egy férfi a családban, nem egyenlő azzal, hogy a kutya nem saját magát fogja falkavezérnek tekinteni. Fajtát nem ajánlok, mert már rengeteget, mondtak, mégsem tetszett egyik sem.
2011. júl. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:
ezaz.. nem is hiszem h utánukolvastálrendesen.. (aussie amugy jó lenne) vagy parson russel :) pulipumimudi!!
2011. júl. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 A kérdező kommentje:

Te miről beszélsz? Úgy látom szövegértési problémáid vannak!

Mi az hogy az eddigi kutyáim közül egyik sem felelt meg? Súlyos tévedésben vagy! Nem azért akarok új kutyát, mert nem feleltek meg, hanem mert ők meghaltak (öregség) és régóta nincs kutyám! Tehát ismétlem magam MEGFELELTEK AZ EDDIGI KUTYÁIM! Arról meg nem tehetek hogy öregek voltak és meghaltak! Ennyit rólad! Ja és kutyasuliba tuti hogy NEM fogom járatni!


De utána néztem az ajánlott kutyáknak, de az aussie nem jó, mert túl nagy és ekkora kutyám nem lehet + nekem nem is tetszik a kinézete!

2011. júl. 25. 18:53
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!