Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kérlek segítsetek! Mit tegyek?...

Kérlek segítsetek! Mit tegyek? Nagyon kétségbe vagyok esve!

Figyelt kérdés
A történet az, hogy volt egy 6 hetes keverék kiskutyánk, akit ingyen elvihetőnek írtunk ki. Jött is érte egy fiú meg 2 lány tesója. Ám a probléma az hogy nagyon szegények, néha még kajára sincs pénzük, ráadásul velem néha utálatoskodnak is, utcán utánam kiabálnak, stb. A szüleim viszont odaadták nekik. Nagyon ideges voltam, tudtam, hogy nem jó helyre került. Miért vállal olyan ember állatot, aki nincs jó anyagi állapotban? Eleve nem kellett volna anyáméknak odaadni!!! Ma írtam a srácnak facebook-on, hogy meggondoltam magam, szeretném vissza a kutyát. Erre felhív az anyja hogy had maradjon már mert nagyon szeretik. Vannak vagy 8an testvérek, az apa börtönbe, az anya alkoholista. Aztán írtam neki megint, hogy oké, akkor maradjon, de legalább oltsátok már be, mert abba belepusztulhat. És nem válaszolt, pedig volt fent!!! Tuti azért mert nem akarja kifizetni az oltást. Ilyen pedig az életben nincs. Vissza akarom kapni, rendes gazdákat akarok neki keresni, mert fenn áll a veszély, hogy meghalhat. A családban senkit nem érdekel annyira, mint engem, persze mindenki sajnálja, apámnak még mondani se merem, hogy vissza akarom hozni, így is "leszedte a fejemet" mert toporzékoltam hogy mért adták oda. Már abba beletörődtem, hogy minőségi kaján nem fog felnőni, de hogy egy oltást ne kapjon meg abba nem! Lekezelő válaszokból nem kérek, szerintem korrekt vagyok, ha valamit nem értetek, inkább kérdezzetek. Köszi!
2011. aug. 13. 20:43
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
Debrecen után, kisváros... Azt írtam már, hogy nem cigányok?:D Mert nem azok, annyira nem is parasztok, nem nézem ki belőlük, hogy balhéznának, de hát akit nem ismersz...:D
2011. aug. 13. 21:06
 12/39 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nagyon nem arra lakok de arra is van ismerősöm :D
2011. aug. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:
Hát nekem is jönne barátnőm, de én már holnap menni akarok intézkedni, nem is írok semmit a "gazdinak" váratlanul csapok le. :DD
2011. aug. 13. 21:32
 14/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy egy lány a megfelelő ember erre..Inkább kérd meg valamelyik fiú barátod.
2011. aug. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:
Nem ismered...:D Kondizik a csaj...:DXD
2011. aug. 13. 21:34
 16/39 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2011. aug. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:
14
2011. aug. 13. 21:44
 18/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy 2 14 éves kislánynak elég meggyőző fellépése lenne ehhez..
2011. aug. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
100%
Hazudd azt nekik, hogy még az anyja mellett lenne a helye és be is oltatjátok, utána talán visszakapják. Persze, nem fogják visszakapni. Majd írd meg hogy mi volt!
2011. aug. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:
Hidd el, vagyok olyan határozott, mint egy felnőtt. Meg fogom írni hogy mi volt, az utolsónak adom az ötletét, köszönöm! :)
2011. aug. 13. 21:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!