Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kérlek segítsetek! Mit tegyek?...

Kérlek segítsetek! Mit tegyek? Nagyon kétségbe vagyok esve!

Figyelt kérdés
A történet az, hogy volt egy 6 hetes keverék kiskutyánk, akit ingyen elvihetőnek írtunk ki. Jött is érte egy fiú meg 2 lány tesója. Ám a probléma az hogy nagyon szegények, néha még kajára sincs pénzük, ráadásul velem néha utálatoskodnak is, utcán utánam kiabálnak, stb. A szüleim viszont odaadták nekik. Nagyon ideges voltam, tudtam, hogy nem jó helyre került. Miért vállal olyan ember állatot, aki nincs jó anyagi állapotban? Eleve nem kellett volna anyáméknak odaadni!!! Ma írtam a srácnak facebook-on, hogy meggondoltam magam, szeretném vissza a kutyát. Erre felhív az anyja hogy had maradjon már mert nagyon szeretik. Vannak vagy 8an testvérek, az apa börtönbe, az anya alkoholista. Aztán írtam neki megint, hogy oké, akkor maradjon, de legalább oltsátok már be, mert abba belepusztulhat. És nem válaszolt, pedig volt fent!!! Tuti azért mert nem akarja kifizetni az oltást. Ilyen pedig az életben nincs. Vissza akarom kapni, rendes gazdákat akarok neki keresni, mert fenn áll a veszély, hogy meghalhat. A családban senkit nem érdekel annyira, mint engem, persze mindenki sajnálja, apámnak még mondani se merem, hogy vissza akarom hozni, így is "leszedte a fejemet" mert toporzékoltam hogy mért adták oda. Már abba beletörődtem, hogy minőségi kaján nem fog felnőni, de hogy egy oltást ne kapjon meg abba nem! Lekezelő válaszokból nem kérek, szerintem korrekt vagyok, ha valamit nem értetek, inkább kérdezzetek. Köszi!
2011. aug. 13. 20:43
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
0%
ha te 14 évesen így viselkedsz, toporzékolsz otthon, mint egy óvodás, mert valami nem úgy történt, ahogy te akartad, akkor nem való neked kutya. és még te szidod azokat, akik elvitték a kutyát tőled? komolyan sajnálom szegény ebeket...
2011. aug. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:
Jaj, mindig gondoltam, hogy lesznek ilyen belekötő okoskodók akik beszólnak. Nem toporzékoltam, de ideges voltam, nem úgy, ahogy te gondolod. Inkább téged sajnállak, hogy nincs jobb dolgod, mint másokba belekötni... Bizonyára te idősebb vagy mint én. Nem toporzékoltam, kicsit "költői túlzásba estem", és ezzel nem magyarázkodom, de az biztos hogy ideges voltam. Ki ne lenne az, ha tudja hogy egy állat rossz helyre kerül?
2011. aug. 13. 21:55
 23/39 A kérdező kommentje:
Hasznos választ egyébként nem adtál... Annyit kérdeztél (már ha te voltál) hogy hány éves vagyok. Nem itt kell ismerkedni, kor nem számít, mert mennyit hittél 6 éves vagyok hogy "toporzékolok"? Ha azt mondom 20 is azt mondod hogy "szánalmas" vagyok... Nem értem miért kötnek bele az emberek másokba. Én sose csinálnék ilyet, pedig szoktam unatkozni, olyankor se ezzel foglalkozom. Menjél aludni, jó8!
2011. aug. 13. 21:59
 24/39 anonim ***** válasza:
0%
én abból indultam ki, amit te leírtál. ha nem igaz, arról nem én tehetek.
2011. aug. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:

Arra még nem gondoltál, hogy ha holnap elhozod a kutyát milyen lavinát indítasz? Elég ha a 8 tesóból kettő bepipul, és megmérgezik a Ti kutyáitokat, vagy bármi.

Nem akarlak bántani, de tényleg ott kezdődött volna a Ti részetekről a felelős kutyatartás, hogy legalább az egyik kutyát ivartalaníttatjátok:(

2011. aug. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:
Jól van, de még mindig aktuális az inkább kérdezz mint ítélkezz.
2011. aug. 13. 22:01
 27/39 anonim ***** válasza:
40%
ismerkedni?! :DD csak kíváncsi voltam, hány éves vagy, ha toporzékolsz otthon, 'utálatoskodnak' veled, mellette pedig kemény vagy, hogy így osztod őket és egy barátnőddel oda akarsz menni, hogy visszavedd a kutyát. hidd el, te sem vagy különb emberileg náluk, csak azért mert jobb anyagi körülmények között élsz.
2011. aug. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:
De ha egyszerűen nekünk sokba kerül egy ivartalanítás? A pénzünk elmegy sokkal fontosabb dolgokra is. Nincs 20-30 ezer felesleges pénzünk sajnos. Pedig már gondoltam én is erre. Szerintem egyébként nem vetemednének arra hogy megmérgezzék a kutyát. Nem lennék bunkó és követelőző. Az egyik kedves válaszoló mondott egy jó ötletet, talán beválik.
2011. aug. 13. 22:03
 29/39 A kérdező kommentje:
Kiforgatod a szavaimat, kedves. Nem is ismersz, akkor miről beszélünk?
2011. aug. 13. 22:04
 30/39 A kérdező kommentje:
Nem keménykedek, nem tudom honnan veszed, te meg itt felnőtt fejjel egy 14 éves gyerekkel vitázol... Szép vagy, ezt meg kell ám dicsérni, mert te aztán szépet és jót csinálsz! Gratulésön
2011. aug. 13. 22:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!