Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csináltam egy nagy hülyeséget,...

Csináltam egy nagy hülyeséget, hogy tudom vajon visszacsinálni?

Figyelt kérdés
Eladtam a yorkimat a kislányom miatt de nem bírom nélküle, már tiszta beteg vagyok szinte mindig rá gondolok és még a kislány is elkezdte emlegetni. Hogy lehet valakit megyőzni hogy visszaadja?
2011. szept. 1. 11:59
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

"esetleg kérd meg az uj gazdit, hogy had vihesd el sétálni néha, meg néha had látogasd."


Igen, és az egyik séta alkalmával be ülni a kocsiba, és IRÁNY A HATÁR!

2011. szept. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

Én még mindig azt mondom, hogy 4 nap olyan rövid idő... szerintem akiben van egy csepp jóérzés, az meg fogja érteni.

Igen, tényleg butaságot csináltál, tanulópénznek jó volt, de szerintem még nincs minden veszve.

2011. szept. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

Nektek nem való kutya.Aki ilyen baromság miatt megszabadul egy állattól,az nem érdemli meg,hogy legyen neki.

Inkább várd meg,míg nagyobb lesz a gyerek és TALÁN akkor.Addigra rájössz arra,hogy a kutyapiszkot minden áldott nap össze lehet és kell szedni.

2011. szept. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Talán próbáld meg úgy, hogy elmondod neki az érzéseidet, visszaadod a pénz és kerítesz nekik egy másik yorkit. Normális ember megérti, hogy 7 év kötődés más mint 4 év. És ne törődj azokkal, akik lenéznek azért mert ezt tetted, én tudom hogy a beijedt anyukák sok hülyeségre képesek. Majd írd meg, hogy mi történt :)
2011. szept. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
bocsi 4 napot akartam írni :D
2011. szept. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Normális ember,aki csak hobbykutyát akar,nem ad ki pénzt 7 éves kutyáért.
2011. szept. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
80%

Na az ilyenek miatt fontos a szerződés/lemondó nyilatkozat állat leadása/örökbe adása esetén.

Már ne haragudj de hogy beszélsz te állatszeretetről ha hirtelen felindulásból képes voltál elpasszolni.

Ez megint az a tipikus eset amikor a laikus rájön hogy a kutya lélegzik, eszik, pisil és még kakil is. A 7 év alatt ezek nem tűntek fel? Nekem nincs gyerekem és még is viszem sétálni a kutyákat így a kertben csak minimális is van és azt is naponta összeszedem. De azt is megkérdezném hogy az 1 éves gyerek mit csinál kint a kertben egyedül hogy senki nem veszi észre hogy kakiba mászik?

És képzeld magad egy kicsit az új gazdi helyébe, veszel egy kutyust, megszereted, része lesz az életednek, a családod életének és egyszer csak becsönget a régi gazdi hogy ja bocs kérem vissza. Ez így nagyon nem korrekt. Az a szegény kutya is mit élhet át, 7 évig van egy családja, aztán jön egy baba és hopp ő már teher és repül, új helyre kerül ott is megszokja aztán hopp megint menjen vissza? És ha legközelebb megint felügyelet nélkül marad a gyerek és fájdalmat okoz a kutyának az megkapja akkor hopp megint elpasszolod?

Ne légy önző és enged el azt a kutyust, hidd el mindenkinek jobb lesz így.

2011. szept. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
52%

Ha ivaros volt (pláne ha szuka), akkor bármennyire is szimpatikus akinek eladtad, szinte biztos, hogy szaporító. Na az ilyen az nem fogja visszaadni.


ha tényleg állatbarát, akkor meg azért necces, mert nyilván felelőtlennek gondol, és nem akarja majd visszaadni a kutya érdekében (lássuk be ebben is van ráció)


Ha szerencséd van, akkor lehet, hogy visszakaphatod. A pénz visszaadása, és a sírvatelefonálás talán bejöhet.

2011. szept. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Ma jött haza a kiskutyánk. Kicsit megváltozott, remélem hamar a régi lesz és jól fogja magát érezni itthon. Elég nehéz volt vissza szerezni mert nagyon állatbarát vitte el és úgy gondolta jobb neki nála mint nálunk, de egy barátnőm mondta hogy ne adjam fel ha annyira állatbarát tudja ő is hogy a családjával jobb neki, hát úgy legyen :)
2011. szept. 4. 22:27
 30/31 anonim ***** válasza:

Tényleg nagy hülyeséget csináltál, de szívből örülök, hogy a kutyus visszakerült hozzád!

Most már aztán szeresd őt nagyon, és fogadd meg a leírt jótanácsokat.

És ezt is olvasd el...


[link]

2011. szept. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!