Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csináltam egy nagy hülyeséget,...

Csináltam egy nagy hülyeséget, hogy tudom vajon visszacsinálni?

Figyelt kérdés
Eladtam a yorkimat a kislányom miatt de nem bírom nélküle, már tiszta beteg vagyok szinte mindig rá gondolok és még a kislány is elkezdte emlegetni. Hogy lehet valakit megyőzni hogy visszaadja?
2011. szept. 1. 11:59
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
68%
Istenem, de bírom az ilyen embereket -.-"
2011. szept. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

Én gyerekkoromban megettem a tyúksz*rt nagymamám udvarán. És a nagyim nem a csirkéket vágta le, hanem elmagyarázta, hogy nem szabad. Ez az egyik.

A másik, hogy a kutyát ki kell hordani sétálni, és akkor nem a kertben fogja elvégezni a dolgát.

A harmadik: fel kell szedni az udvaron. Egy yorki nem kakil olyan mennyiséget, hogy nagyon sokat kelljen utána takarítani.

2011. szept. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

én se értem igazán, miért akkora dolog a kaki evés, főleg, hogy nem a kutya tehet róla, mégis a kutyától szabadulsz meg (ok, nyilván a gyerektől nem)

mindez nevelés kérdése

2011. szept. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

Ja, és kérdezd meg attól, akinek eladtad. Ennyit megér.

4 nap nem olyan sok idő, és szerintem meg fogja érteni, ha őszintén elmondod neki. Találd ki, hogy mivel tudnád kárpótolni.

2011. szept. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Nekem nem kutya kell! Párom is azzal jött hogy késöbb veszünk majd másikat de ha ő nincs nem kell más sem.
2011. szept. 1. 12:39
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Meg még mennyi mindent a szájába vehet, ha nem figyelsz. Ez tényleg meggondolatlan döntés volt. 7 éves kutya, szerencsétlen, ennyi idősen már nagyon kötődhetett hozzátok. Azért még most is azt mondom, próbáld meg.
2011. szept. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Jah-.-"
2011. szept. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
84%
nagy IQ betyár vagy te kedves kérdező.....
2011. szept. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
70%

Hát.....valószínű aki örökbefogadta az állatbarát.....nem véletlenül vett meg egy 7 éves kutyát......ez egy komoly tanulópénz számodra......az ember élete végéig tanul....az tuti hogy ilyet többet nem fogsz csinálni....

Ne aggódj, minden ember az életében elkövet sok sok butaságot amit nem tud megváltoztatni és nagyon fáj neki....amugy, sztem a picilányra jobban kellet volna figyelned és a figyelmetlenségeddel nem a kutyát kellet volna büntetned.

2011. szept. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
esetleg kérd meg az uj gazdit, hogy had vihesd el sétálni néha, meg néha had látogasd.....
2011. szept. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!