Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az emberek tényleg gyerek...

Az emberek tényleg gyerek HELYETT tartanak kutyát?

Figyelt kérdés

Ismerősömnek ez a szövege, hogy milyen röhej, hogy manapság divat gyerek HELYETT kutyát tartani, nevelni, családtagként KEZELNI!

És felháborítónak tartja, amikor valaki szülhetne, megvan rá anyagilag az esélye, tudna biztosítani a gyereknek mindent, iskoláztatást, meg lenne rá ideje, meg minden, és ehelyett kutyát tart.

Azt mondja nagyon szomorú dolog ez, mert nem sokára majd kihal az emberiség, mivel senki nem fog gyereket szülni, nevelni, és majd mindenki megöregszik, és kutya az lesz mindenkinél, de a gyerek meg sehol. A játszótereket bonthatjuk le, meg minden.

És vicces, hogy az emberek egyre csak emberként kezelnek egy állatot, aki MINKET KÉNE HOGY SZOLGÁLJON.

És hogy kutyaiskola, meg kutyás nyaralási hely, meg kutyabarát éttermek, boltok.

Tényleg így van ez a dolog, vagy ez kicsit már eltúlzott dolog?


2011. szept. 4. 18:15
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
6%
16:52 te már tettél a 3 gyerkőccel akinek meg a kényelme miatt nem fér bele az életébe a gyermek az még gyengébb genetikailag mint a kisebbség és nem életre való!!!! de még kutyát sem bíznék rá!
2011. szept. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
0%
17:06 régen is meg most is a fiatal tartja el az öreget normális helyeken, amit most én befizetek abból kapják a nyugdíjat de100 évvel ez előtt sem vágták ki az öregeket az erdőbe,hogy dögöljön meg mert már nem bírt dolgozni, a gyereke meg az unokája tartotta el!
2011. szept. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
71%

én vagyok a 16:52 és a 17:06 is

és régen nem a fiatalok fizették a nyugdíjat. Az ember befizetett a nyugdíjalapba (Már az 1800-as évek végén) és kapta a nyugdíjat. előtte pedig életjáradékot vettek maguknak az emberek.

csak a ii. világháború után,amikor elverték a nyugdíjalapokat az 50-es években akkor kezdődött ez a "dolgozók fizetik"

szépen fizessen mindenki magának nyugdíjat és éljen a kamatokból ez lenne a normális.

és ahog írod, nekem van 3 gerekem, de annyi eszem is, hogy nem ítélem el akinek egy sincs. lehet, hogy jó döntés a részéről.

2011. szept. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
0%
ezzel van egy pici gond ezt az országot kirabolták és amit befizettél magadnak az elúszott!!!! sajnos! dolgozhatsz ameddig bírsz és utána?
2011. szept. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
56%
nézzük más szemszögből: meg lehet élni az állami nyugdíjból? Átlagembernek NEM! Tehát ígyis-úgyis kell valami kiegészítő amit életed folyamán gyűjtesz, mert abból pár tízezerből nem mész messzire! Közelre sem.
2011. szept. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 Akiteki ***** válasza:
94%
Nekem is beszólt egyszer egy nyanya, hogy minek sétáltatok két kutyát, inkább gyereket szülnék. Megnyugtattam, hogy abból is kettő van. Hogy legyen, aki sétáltatja a kutyákat. :)))
2011. szept. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
91%

Én 33 évesen sajnos még nem állok úgy anyagilag, hogy gyereket szüljek. Na már most hogy elmúltam 30, ezek után meg fogok bevállalni egy gyereket se, főleg azért mert nagyobb a kockázata annak hogy valamilyen szellemi fogyatékkal jöjjön a világra, ( persze ez nem törvényszerű ) a másik meg az hogy még mindig nem tudnám eltartani.

Viszont szeretem a kutyákat, és szeretek gondoskodni róluk, és nem azért tartom a kutyát, hogy öreg koromra majd eltartson. Mint hogy gyereket se azért vállalnék ( ha vállalnék ) , hogy kiszolgáljon majd öreg koromra. Basszus hát nem rabszolgát szül egy anya, hanem gyermeket, aki tovább viszi az örökségét!


Amúgy meg ha már az eltartásnál tartunk, nálunk igen is a kutya tartja el a családot! Ha Ő nincs akkor nincsen munka helyem se, tehát a mi családunkba a kutya keresi a kenyérre valót!!!

2011. szept. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:

15:13 vagyok.


A mondani valóm főleg a 49 %-nak szól. ( nem hiába vagy te ennyire lepontozva provokátor )

2011. szept. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
15.13 hol dolgozol? Szeretnék én is valami kutyás munkát! Akár privátban is válaszolhatsz.
2011. szept. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
100%

12:49.


Nem titok, kutyás őrködök egy telepen. Csak egy jó kutya kell, aki rendelkezik engedelmességi vizsgával.

Az Expresszen is szoktak keresni kutyás őröket, esetleg megpróbálhatod az egyiket felhívni, vagy mailt küldeni. :-)

2011. szept. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!