Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az emberek tényleg gyerek...

Az emberek tényleg gyerek HELYETT tartanak kutyát?

Figyelt kérdés

Ismerősömnek ez a szövege, hogy milyen röhej, hogy manapság divat gyerek HELYETT kutyát tartani, nevelni, családtagként KEZELNI!

És felháborítónak tartja, amikor valaki szülhetne, megvan rá anyagilag az esélye, tudna biztosítani a gyereknek mindent, iskoláztatást, meg lenne rá ideje, meg minden, és ehelyett kutyát tart.

Azt mondja nagyon szomorú dolog ez, mert nem sokára majd kihal az emberiség, mivel senki nem fog gyereket szülni, nevelni, és majd mindenki megöregszik, és kutya az lesz mindenkinél, de a gyerek meg sehol. A játszótereket bonthatjuk le, meg minden.

És vicces, hogy az emberek egyre csak emberként kezelnek egy állatot, aki MINKET KÉNE HOGY SZOLGÁLJON.

És hogy kutyaiskola, meg kutyás nyaralási hely, meg kutyabarát éttermek, boltok.

Tényleg így van ez a dolog, vagy ez kicsit már eltúlzott dolog?


2011. szept. 4. 18:15
1 2 3 4 5
 41/42 anonim válasza:
100%

Állatot tartani és felnevelni is nagy felelősséggel jár (kutyatenyésztő ismerősömet látva akinek szintén nincs gyereke és már negyvenes éveiben jár). Én magam is állatos (kutyás) vagyok, gyerekre sosem vágytam, állatokat annál inkább szeretem, de azokat igazán. :)


És nem ítélnék el senkit sem azért mert csak állatokat tart (saját gyerekek helyett vagy azok mellett stb.) vagy máshogyan él. Joga van eldönteni és vállalja a felelősséget!

2014. máj. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
100%

"Minket kellene,hogy szolgáljon".


Na az ilyen emberek ne is tartsanak semmiféle állatot,de gyerekük se legyen.Az ilyeneknek csak addig kell valami,amíg haszna van belőle.

Szerintem nem kellene itt reklámoznod ezt,van elég rossz körülmények között tartott állat,sajnos.

Az,hogy az ember a legfejlettebb lény a Földön,nem jogosítja fel,hogy elnyomja az alacsonyabb rendű fajokat.


Ez nem divat kérdése,valaki vagy szereti az állatokat vagy nem.

Más kérdés,hogy egy kutya,macska tartása,nevelése jóval kevesebb pénzbe kerül.

Akinek van igénye nem fog gyereket szülni a semmire vagy a nagy szerelemre.Ebben az országban az embereknek egyedül is baromi nehéz megélni,nem másod-,harmadmagukkal.

2014. máj. 5. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!