Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutyát akarok Karira! Hogy...

Kiskutyát akarok Karira! Hogy vegyem rá szüleimet?

Figyelt kérdés

Idén karira egy ilyen kiskutyát szeretnék!

[link]

Szüleim nem akarják megvenni (jobban mondva apa, anyát nem zavarná.

Apa nem vesz, mert szerinte elég nekem az akvárium plusz a régi kutyám. De az akvárium unalmas, a kutya meg nem hallgat rám, csak apára. Plusz már nem is tetszik, amíg kicsi volt addig olyan aranyos volt, de most teljesen megváltozott. Rövid lett a szőre és van egy gumós folt a fején ami nem volt. A lényeg, hogy apának adtam a kutyát, mert én nagyon szeretnék egy másikat helyette. Anya engedné, de azt mondta, h lehet h nem fogja bírni a nagy kutyánk! (Labrador)

Mondtam neki,, h akkor vigyük el mamámékhoz, de apa azt mondta, hogy ilyen hozzáállással előbb engem vinne el.. -.- szülői szeretet.....

Nekem az a kutya kell!!!! Azt tudnám bent is tartani, ruhát is varrnék neki, jól ellennénk!! Igazi társam lenne!

Léccy segítsetek!!!!!


2011. dec. 12. 12:43
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
100%
"Mondtam neki,, h akkor vigyük el mamámékhoz, de apa azt mondta, hogy ilyen hozzáállással előbb engem vinne el.. -.- szülői szeretet....." Én apukádnak szurkolok. Remélem eszébe jut az is, h létezik egy olyan cselekedet, h atyai pofon. Vagy kettő rádférne.
2011. dec. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
100%

"apa azt mondta, hogy ilyen hozzáállással előbb engem vinne el.. "

Apa for president! Nagy arc lehet az öreg. :)

2011. dec. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
100%

Először megfordult a fejemben, hogy ezt a kérdést hangulatkeltés gyanánt írta ki valaki és full kamu.


Aztán ahogy újra elolvasom, látom az apró jeleket, amik valóban egy fiatal kérdezőre utalnak és egyre inkább átfordul bennem a dolog és tudatosul, hogy egy lelketlen tinédzserrel állunk szemben, akinek bármennyire is szeretnénk megmagyarázni, hogy helytelen dologra készül, nem fog sikerülni ;(

2011. dec. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
100%
A kutya egyetlen szerencséje, hogy a családfő normálisan gondolkodik..
2011. dec. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 A kérdező kommentje:

Tényleg nagyon szeretném.. Mindent megcsinálok itthon, jók a jegyeim is, de apa hajthatatlan.. :S :S

Morzsa (a másik kutyánk) engem nem úgy szeret, mint a szüleimet. Rám nem nagyon hallgat, sétálni sem tudom vinni, mert engem rángat, ha nincsenek mellettem a szüleim. (Amikor kicsi volt akkor voltam elsős, úgyhogy nem tekint a vezérének) De már elég nagy vagyok az állattartáshoz! Így olyan rossz lesz a karácsonyom.. semmit sem akarok úgy, mint egy kis pomerániait. Már a nevét is elterveztem Sharpay lenne és kislány :(

És már a hó sem fog esni :(

2011. dec. 12. 14:10
 16/44 Akiteki ***** válasza:
100%

Inkább a hóesést intézd el. Azt könnyebb lesz és hamar el is olvad.

Mint már írtam: pomerániait egyébként sem olyan könnyű beszerezni. Évekig kell várni egy kutyára. És akkor is megválogatják, hogy ki kaphat.

2011. dec. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
100%

Mit szólnál ha a szüleid kidobnának téged mert nem vagy elég szép, okos, aranyos és szereznének egy cukibb gyereket?

Mert te most pontosan ezt szeretnéd tenni egy másik élőlénnyel.

2011. dec. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
100%

Remélem apukádnak lesz annyi esze hogy nem vesz neked kutyát.

Nekem sajnos nem lehet pedig már régen akarok nekem a leg büdösöbb leg rondább leg butább korcs is jó lenne ha lenne, de sajnos nem lehet. Nem az hogy még válogatok majd egyszer csak megunom. Neked még plüsskutyát se!!!

2011. dec. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 A kérdező kommentje:

De én Morzsát sem akarom kidobni. Szerintem nem bántaná Sharpay-. És amúgy csak mamához vitettem volna át. Itt lakik egy utcával lentebb. (Majdnem a hátsó szomszédunk)

Miért olyan nehéz szerezni egy ilyen kutyát?? Az egyik osztálytársamnak van ilyesmije és ő is tavaly kapta karácsonyra!!

Ha más nem, addig duzzogok amíg meg nem veszik. A legszebb az lenne, ha 25én reggel arra kelnék fel, hogy Sharphay nyalogatja az arcomat *-*

De ahogy apáékat ismerem... :( :(

2011. dec. 12. 14:46
 20/44 A kérdező kommentje:
Szerintetek ha kinyomtatnám neki ezt az oldalt megvennék? :):) :P
2011. dec. 12. 14:47
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!