Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutyát akarok Karira! Hogy...

Kiskutyát akarok Karira! Hogy vegyem rá szüleimet?

Figyelt kérdés

Idén karira egy ilyen kiskutyát szeretnék!

[link]

Szüleim nem akarják megvenni (jobban mondva apa, anyát nem zavarná.

Apa nem vesz, mert szerinte elég nekem az akvárium plusz a régi kutyám. De az akvárium unalmas, a kutya meg nem hallgat rám, csak apára. Plusz már nem is tetszik, amíg kicsi volt addig olyan aranyos volt, de most teljesen megváltozott. Rövid lett a szőre és van egy gumós folt a fején ami nem volt. A lényeg, hogy apának adtam a kutyát, mert én nagyon szeretnék egy másikat helyette. Anya engedné, de azt mondta, h lehet h nem fogja bírni a nagy kutyánk! (Labrador)

Mondtam neki,, h akkor vigyük el mamámékhoz, de apa azt mondta, hogy ilyen hozzáállással előbb engem vinne el.. -.- szülői szeretet.....

Nekem az a kutya kell!!!! Azt tudnám bent is tartani, ruhát is varrnék neki, jól ellennénk!! Igazi társam lenne!

Léccy segítsetek!!!!!


2011. dec. 12. 12:43
1 2 3 4 5
 31/44 Akiteki ***** válasza:
100%

Alexandra: Az emberi butaság mérhetetlen. Ha még nem tanultad meg, itt rájöhetsz.

Eszembe jutott, hogy nemsokára 17 éve lesz, hogy december 25-én találtunk egy kiskutyát. Ő is karácsonyi ajándék lehetett, aztán repült le a térre az emeletről. Felhoztuk, megfürdettük, beoltattuk. Megtartani nem tudtuk, mert az én kutyám kifejezetten utálta. Anyósoméknál tavaly halt meg.

2011. dec. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
100%

"Most születésnapomra a Sims3 házikedvenceket kaptam"

Na pont az való neked. :)

2011. dec. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
100%

Ajándékba kaptam az első kutyámat, de nem hisztiztem miatta, csak úgy gondolták már megkaphatom, bár ez inkább csak társtulajdon volt a családdal :) Nagyon szerettem, gyönyörű volt :( sajnos már nincs közöttünk.


27 éves vagyok, és most van 3 gyönyörű kutyám, olyanok, amilyenekről álmodtam. Van amelyik véletlenül került hozzám, van amit tudatosan választottam. Ha képes vagy hisztit rendezni valamiért, akkor egy papírzsepit sem vennék neked karácsonyra, nem hogy egy kutyát!


Nem zavar ha kamu a kérdés, mert legalább látom, hogy a válaszolókba szorult jó érzés és értelem.


Egyébként hány éves vagy?

2011. dec. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mit? Kezdd azzal, hogy te eteted Morzsa labradort minden este. Mielőtt nekiadod a tálkát, ültesd le. (Ragyogóan fog rád hallgatni, a tekintélyedet növeli egy tányér kaja.) Ha már ez megy, mehet a fekvés, meg a többi.

Aztán eljárhatnál vele sétálni. Akár apukáddal együtt, ha nem bízol a kutyában. Néha simogathatnád is Morzsit, játszhatnál vele meg ilyenek. Sőt! Kutyasuliba is járhatnátok! Akár állatorvoshoz is elvihetnéd időnként, a lehetőségek száma szinte korlátlan. És ezt úgy nyolc évig. Ha megy, akkor szerintem nem lesz akadálya, hogy pomerániait vegyél.

2011. dec. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 rezangyi ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű.Ilyen hozzáállással nem kell kutya.Majd ha felnőtt leszel meglesz a felelősséged és a pénzed is hogy finanszírozd akkor majd lehet.De ha a labit meguntad a másikkal is így lesz.Akár a későbbiekben is.Vegyél plüssmacit.Van beszélő.Azzal ellennél.
2011. dec. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom 10 éves vagy xDD

Mert ezzel a hozzáállással én arra tippelek.


Szüleidnek mondd meg hogy támogatom őket, nem való Neked még a kutya. "Az előzőt meguntam"

Ez se lesz ám mindig kis gombóc :oo


És azért nem tetszik a kutya mert rövid a szőre és van egy folt a fején? Gratulálok!!


Mondtam neki,, h akkor vigyük el mamámékhoz, de apa azt mondta, hogy ilyen hozzáállással előbb engem vinne el.. -.- szülői szeretet.....


IGAZUK VAN!!!

Ennyit tudok ehhez hozzáfűzni -.-"""

2011. dec. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
100%

Egy kutyát legyen az bármilyen nem kérni kell, hanem kiérdemelni...

Ha a szüleid látnák rajtad hogy kész vagy egy saját kutya tartására és az anyagi helyzetük is megengedik akkor szerintem vennének vagy szereznének neked egy kutyát anélkül hogy kérnéd, de szerintem egy kuty nem ajándék, hogy megkapom karácsonyra vagy szülinapra..

Gondolj bele hol van a 10 évvel ezelőtt kapott karácsonyi ajándékod? Fogalmad sincs mi volt az na a kutya is szerencsés esetben 10-15 évre szól addigra megunnád réges régen.

Kb decemberbe a szünetbe szertgetnéd, januérba szivesen hordod még reggel este pisilni, februárbva néha anyuci viszi le

áprilisba észreveszed hogy a kutya a szüleidre hallgat nyáron meg már le se szarod passzolnád át mamádéknak, mert pónilovat akarsz akit persze mindig szeretni fogsz...

2011. dec. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Tessék ezt még a suliba is betudod vinni és ha megunod nem kell a mamának adni bár lehet örülne neki.

2011. dec. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
100%
Az első 1-2 mondatot olvasva azt akartam tanácsolni, hogy próbáld őket meggyőzni, mert az én szüleim sem akarták, hogy csivavát vegyek (persze a saját pénzemből), éveket vártam rá, de belementek és az első perctől kezdve imádják. De továbbolvastam a kérdést, és az ég óvja azt a kutyát ami életed során hozzád kerül. Utálom az ilyen embereket!!! Nem érdekel hány éves vagy: egy lelketlen, gonosz ember vagy, aki nem érdemel szeretet egyetlen kutya részéről sem, mert sajnos a labradorod valószínűleg még így is szeret. Egyébként remélem tényleg kamu a kérdés, úgy csak buta vagy és szánalmas!
2011. dec. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 olivabogyó válasza:
100%
előbb-utóbb erre is ráunnál. ha bajod van az előző kutyáddal miért nem próbálod megoldani? nemkell mindent feladni. teljesen igaza van a szüleidnek.
2011. dec. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!