Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutyát akarok Karira! Hogy...

Kiskutyát akarok Karira! Hogy vegyem rá szüleimet?

Figyelt kérdés

Idén karira egy ilyen kiskutyát szeretnék!

[link]

Szüleim nem akarják megvenni (jobban mondva apa, anyát nem zavarná.

Apa nem vesz, mert szerinte elég nekem az akvárium plusz a régi kutyám. De az akvárium unalmas, a kutya meg nem hallgat rám, csak apára. Plusz már nem is tetszik, amíg kicsi volt addig olyan aranyos volt, de most teljesen megváltozott. Rövid lett a szőre és van egy gumós folt a fején ami nem volt. A lényeg, hogy apának adtam a kutyát, mert én nagyon szeretnék egy másikat helyette. Anya engedné, de azt mondta, h lehet h nem fogja bírni a nagy kutyánk! (Labrador)

Mondtam neki,, h akkor vigyük el mamámékhoz, de apa azt mondta, hogy ilyen hozzáállással előbb engem vinne el.. -.- szülői szeretet.....

Nekem az a kutya kell!!!! Azt tudnám bent is tartani, ruhát is varrnék neki, jól ellennénk!! Igazi társam lenne!

Léccy segítsetek!!!!!


2011. dec. 12. 12:43
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
100%

Neked tényleg baj van az agyaddal! Azt érdemelnéd, h 25-én reggel valaki jól odapukizzopn neked XD! Az, h nem tekint vezérének, nem a kutya hibája...


Hajrá Apuka!

2011. dec. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
100%
Na jót nevettünk most már kibökheted hogy kamu!
2011. dec. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
100%
Akiteki jól mondja, és a pomerániai a világ egyik legdrágább kutyája, az egészet elhozatallal, oltásokkal meg mindennel együtt félmillió alatt nem úsznád meg. Nem cuki, bamba, dédelgetnivaló kis plüssállat, mint ahogy a képek alapján elképzelted, megfelelő nevelés híján, ha nem kutyaként kezelik, kifejezetten makacs, harapós, agresszív kis szörnyeteg lehet, egy igazi fúria, még ha a külleme alapján ki sem néznéd belőle. Ő belül ugyanolyan kutya, mint a labradorotok, csak még rosszabb, mert a jelleme domináns, makacs és nagyon aktív, szétszed mindent. Annyira elmérgesedhet a helyzet, hogy még azt sem hagyja, hogy valamelyik családtagotok, barátnőd megpusziljon, olyan erősen birtokol majd téged. Ezt az alapján írom, hogy a labrador, ami kimondottan engedelmes fajta, se hallgat rád. Amíg őt sem tudod kezelni, addig ne is álmodozz pomerániairól, mert a vége egy nagy csalódás lesz. A terved erkölcsi oldalát meg már kifejtették előttem...
2011. dec. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
100%

kb. ennyi

[link]

2011. dec. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
100%

"A lényeg, hogy apának adtam a kutyát, mert én nagyon szeretnék egy másikat helyette... Mondtam neki, h akkor vigyük el mamámékhoz..."

"De már elég nagy vagyok az állattartáshoz!"


Ugye érzed az ellentmondást a mondataidban?

2011. dec. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
100%

Ez meg csak úgy eszembe jutott:

[link]

2011. dec. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 A kérdező kommentje:
Fél millió???? :O :O Életemben összesen nem költöttek rám ennyit a szüleim ajándékozás terén. Az osztálytársam szülei biztos nem olyan drágán vették. (De az inkább csak hasonló) Nekem jó a keverék is. Csak lenne. :( Most születésnapomra a Sims3 házikedvenceket kaptam, abban már meg is csináltam az egész családunkat a kutyával együtt. Már úgy beleéltem magam :(
2011. dec. 12. 15:18
 28/44 anonim ***** válasza:
100%

Most megint affelé hajlok, hogy kamu.


Észrevettétek, hogy semmilyen "bántásra" nem reagál? Csak a saját dolgait fújja, mintha a többit észre sem venné. Direkt idegesít minket és egyre nagyob badarságokat/képtelenségeket ír.


Vagy tényleg ennyire h*lye lenne?

2011. dec. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
100%
remélem nem vesznek a szüleid még egy kutyát... foglalkozz inkább a labradorral!! gondolod hogy a másik kutya alapból hallgatni fog rád?? felejtsd el..
2011. dec. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
50%

Szia!

Szerencsére 2012-től jön az EBADÓ!!!

És amint látom az embereket kezdi megváltoztatni már a tudat is, hogy pénzt kell költeni a kutyára egy éveben 6ezer Ft az ebadó díja!! És apukád ezért sem fog venni neked egy fehér szőrgombócot, mert ott a család kutyája elég azt etetni, állatorvoshoz vinni, és fizetni utána az évi 6ezer Ft-t!!!!!! Neked nem való kutya még nagyon éretlen vagy, lehet, hogy soha nem lesz kutyád!!!!!!

Végre!!!Végre!!! Jön a törvény és eltörli az ilyen elkényesztetett tinilányok vágyait!!! Tudod, egész gyerekkoromban én is mindíg kutyát akartam karácsonyra... Csivavát!!De a szüliem soha nem egyeztek volna bele, hogy kutya legyen és így nem is lett... 18évesen elköltözem otthonról (a barátommal élek)és van egy kis csivavám,akit nagyon szeretek, a saját pénzemen vettem meg és a saját pénzemet költöm rá!!!!:) Nagyon szeretem Őt barátom is szereti anyuékhoz karácsonkor elviszem egy rövid családlátogatásra, de ennyi nem nyúzom Őket a kutyával,nekem viszont megvan az örömöm:) Te is gondolkodj így...Nem győzöm eleget mondani, hogy milyen jó, hogy jön végre az ebadó!!!!!!!!Istenem!!!!Végre a világ kezd normalizálódni és a családok nem vesznek minden hisztis tinilánynak cuki fehér kutyit karir!!Apukád felelőségteljes ember lehet, csak gratulálni tudok neki, a javadat akarja és látja azt amit mi is itt az oldalon, te még éretlen vagy arra hogy SAJÁT KUTYÁD legyen!!!! Boldog Karácsont kívánok neked!!!Remélem plüsskutyában megkapod a kutyát:) Szép napot!!!!!

21/L

2011. dec. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!