Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyatartók? Ti magatokkal...

Kutyatartók? Ti magatokkal vinnétek a kutyusz élelmiszerboltba, ha be lehetne?

Figyelt kérdés
Szerintem az lenne a baj,hogy sok ember nem tolerálná őket :/
2012. febr. 4. 16:26
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem vinném be pedig nagyon szeretem őket,ennek több oka is van...főleg az,hogy nem egy tálból eszünk.
2012. febr. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
84%
Egyesenes baromságnak tartom. Minek vigyen az ember boltba kutyát? Az állat biztos, hogy nem élvezni, tele van kajával, íncsikalndó szagokkal, ő meg nem érhet semmihez. Aztán persze ha mégis megpróbálja, jönne az ordibáklás meg a verekedés...
2012. febr. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
én se vinném be gondolni kell másokra is tényleg nem mindenkinek olyan jó nevelt a kutyája és sokan vannak akik még allergiásak is a kutya szőrre.
2012. febr. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges. Nem ő vásárol.És vonatkozik ez akár ruha boltra, vagy műszaki boltra , stb ,is.
2012. febr. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Bécsben azt látom,hogy szinte mindenhova be lehet vinni kutyát,sok élelmiszerboltba is,pont tegnap láttam egy Felber pékségben,igaz üveges vitrin pultok vannak,nem ér semmihez,a magyarországi kutyatartok egy része nem tartja

tisztán,kulturáltan a kutyát,itt szinte minden kutyának már kabátja van,söt cipöt is láttam ( a sozás ellen)

2012. febr. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Olaszországban élek itt mindenhova betudom vinni a kutyámat.Mindig velem így nagyon sokszor megyünk be üzletekbe,de az élelmiszer boltba soha nem viszem magammal.Több okom is van egyik,hogy egyedül sokkal hamarabb végzek :)De nem zavar ha valakinél látok kutyát.Többnyire kistestű kutyákkal látok azok is kézben vagy táskában vannak .
2012. febr. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
75%

ma 17:59

Bécsben SÓZÁS ????

Ott nem az EU törvények az irányadók?

2012. febr. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 Akiteki ***** válasza:
100%
Nem csak a kutyát nem vinném be, de én a pici gyerekemet sem vittem el vásárolni. Csak a gond van vele. Ahogy írták, nem vesz magának semmit. Ha meg vásárol magának, az még még nagyobb gond:)) Voltam olyan helyzetben, hogy a kutyámmal be kellett volna mennem a bankba. Oda sem engedték meg. Megkértem a biztonsági őrt és vigyázott rá, amíg befizettem a pénzt.
2012. febr. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Akiteki,most komolyan a bankaba se engedték be? Az enyémet beengedték simán,de ő mondjuk kis testű kutya (palotapincsi).Neked nagytestű kutyád van?
2012. febr. 4. 20:58
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert egyrészt sokszor így is tömve vannak a boltok, hát még ha a kutyáját is vinné csak minden 10. ember. Másrészt lehet nekem jól nevelt kutyám, de nem lenne kedvem azt lesni, hogy merre tudjuk elkerülni az épp reklamáló idegbeteg kutyákat akik mindenkinek nekimennek. De ahhoz se sok, hogy úton útfélen mindenkivel leálljak beszélgetni a kutyáról, meg mindenki összetaperolja. Ha az utcán valaki megállít és megkérdezi, hogy meg lehet e simogatni persze megengedem, de egy boltba vásárolni megyek, nem kutyát mutogatni. Arról nem is beszélve, hogy valószínűleg számolni lehet területjelölgető, vagy csak dolgát végző kutyákkal, meg amelyik játéknak nézi az árut... Sajnos itthon a parkok is elég gusztustalanok, ahol a gazdinak elvileg csak az a dolga, hogy a kutyájára figyeljen, és takarítson utána. Hogy nézne ki egy bolt, ha épp rá sem hederítenének a kutyákra a kedves tulajdonosok, mert ők vásárolnak? Belegondolni is rossz.
2012. febr. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!