Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyatartók? Ti magatokkal...

Kutyatartók? Ti magatokkal vinnétek a kutyusz élelmiszerboltba, ha be lehetne?

Figyelt kérdés
Szerintem az lenne a baj,hogy sok ember nem tolerálná őket :/
2012. febr. 4. 16:26
1 2 3
 21/24 Akiteki ***** válasza:
Gondolom a pincsit beraktad a táskádba, aztán észre sem vették. A magyar agaram 72 centi és 40 kiló. Kicsit nehezen férne el a táskámban. Meg a husky kanom sem, mert őrá is vigyázott az őr.
2012. febr. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Mailerdeamon ***** válasza:
62%
Majd ha mi is oda jutunk mint a németek, hogy kivétel nélkül minden kutya jól nevelt, akkor lesz értelme itthon is beengedni őket mindenhová, akár élelmiszerboltba is.
2012. febr. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 Akiteki ***** válasza:
62%
30 éve voltam Helsinkiben. Az állam leesett, hogy a bevásárlóközpontokban mindenhol kutyával sétáltak. De ott is van egy kutyatartási kultúra. Menhelyet nem is ismernek.
2012. febr. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
35%
Én bevinném, mert tudom az enyémről, hogy tiszta és rendes. Egyik válaszoló írta, hogy nem ellenszenvez, de azért a kutya nem való élelmiszerboltba. És a mocskos, iszonyatosan büdös, agresszív csöves, akiről a mocskot még dinamittal sem lehet lerobbantani, az bemehet, való boltba????
2012. márc. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!