Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire behívható a kutyád?

Mennyire behívható a kutyád?

Figyelt kérdés
Első szóra visszajön, vagy van, hogy többször szólsz? Ha nem jön, hogy bünteted? Mik azok, amik nagyon elterelik a figyelmét? Ha kan, és tüzelnek a szukák, odamegy, vagy akkor is hallgat rád? Kort és fajtát is légyszi.
2012. márc. 25. 18:31
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
56%

"Ne haragudjatok, igazából már unom, én nem tudom, miért magyarázok itt."


Ahhoz képest elég jól elvagy.


Mindenkinek más a véleménye, ne erőltesd ránk a tiedet!

Ahány ember annyi vélemény! Miből gondolod, hogy csak a tükörsulis módszer a jó?


Különben az előző "válaszodat" (csak mert már rég nem a kérdésre válaszolunk, szóval szerintem privátba kéne ezen vitatkoznotok!) bocsi, de nem olvastam el, mert nem érdekel és mert a sok olvasástól rohadtul meg fájdul a szemem nem tudom te, hogy vagy vele!

2012. márc. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
57%

tegnapelőtt 13:41

Kedves kérdező!

Ha még nem merültél el a kiképzési metodikák vitájában, csak annyit szeretnék mondani: Azt írtad, leülteted a kutyádat. MARAD lesz és elmész és hívod. Ezt sohasem tedd meg. A kutyának a marad azt jelenti, a gazdája oda fog menni hozzá MINDIG.

2012. márc. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
10%

Hát, nálam egy kutyának se jelentette a marad után h én fogok odamenni. Vagy én megyek oda, vagy behívom....


Ezt egy kuyta mesélte neked, h nekik ez ezt jelenti?

2012. ápr. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
46%
fegyelmező munkánál SOSEM hivjuk el a kutyát ültetésből, igy lesz stabil, biztos. Ül, Marad után a gazdája mindig visszamegy érte. Igy eszébe sem jut elmozdulni. A behivás fekteteésbő történik. De a legjobb a behivás gyakorlására, ha van segitőd.
2012. ápr. 2. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
62%
És természetesen aki eltér a kutyasuliban alkalmazott módszerektől és szabályoktól, az egy sarlatán, a pokol tüzén fog elégni!
2012. ápr. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
hihihi:)))
2012. ápr. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!