Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek, ha a kutyámat...

Mit tegyek, ha a kutyámat megtámadja egy amstaff? Ti mit tettetek volna?

Figyelt kérdés
Ma sétáltattam a mentett, félős kutyámat a mezőn, mire a jött 2 ember egy amstaffal. Valamilyen indíttatásból a mihelyst meglátták a kutyámat, elengedték az amstaffot, aki egyből odarohant a kutyámhoz. Egyből ledominálta az ebemet, aki persze félt. Mondtam a gazdának, hogy azonnal hívja vissza, kb. 10 percig szólongatta a kutyát, aki le sem sz-rta. Aztán újra szóltam, akkor szép türelmesen odajött, nem sietett el semmmit. Addigra már ordítottam a kutyájára, hogy húzzon el, de megfogni nem mertem, mert rohadtul vadnak tűnt. Mikor odaért az ürge, egy 'nagyon kulturált' kinézetű ember, ordítottam vele, hogy mi a francért nem neveli meg a kutyáját, mire annyit mondott, hogy 5 hónapos. Azt hiszem, legközelebb lefújom a kutyát gázsprével, csak félek, hogy az enyémre is megy, és hogy megvernek...

2012. ápr. 23. 19:39
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:
Nem teszek fel, mert egy nyomorék kis csicska csak úgy megkér. ha nem hiszed el, a te bajod, engem hol érdekel?
2012. ápr. 28. 23:32
 42/45 anonim ***** válasza:
0%
LOL oké hazudjál még akkor de látszik az értelmi szinted eddig bírtad..........
2012. ápr. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:

39.válaszolónak


Nálunk a környéken akkor majdnem az összes kutyát ki lehetne tiltani,mert nem csak az enyém ilyen.Amugy kicsikorában jól kijöttek egymással de ez megváltozott ahogy nevelkedtek de van több olyan hogy a másik kutya se tolerálja az enyémet.De vannak olyan kutyák akikkel kijön.De válaszod szerint a többi kutya se fogadta el falkavezérnek a gazdáját.

2012. ápr. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
0%
Ja,most 1 kutya miatt nem fog a többi játszani bolond az :D
2012. ápr. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
Az én kutyámat sokszor megtámadták amíg nem lett kívül bőr szegecses nyakörve és én nem "féltem hogy megharap" és ha megharap a kutyát meg is ölheti és nem egy meg nem kettö amstaff meg persze más nagyobb testű agresszív kutya ölt már meg kisebbeket vagy gyengébbeket ne magadat féltsd ba****meg 12 évesen lányként felrúgtam egy staffit mert megtámadta a kutyám ő megilyedt és vissza futott a gazdájához
2020. márc. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!