Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ma oda kell adjam a szobakutyá...

Ma oda kell adjam a szobakutyámat, és nagyon aggódom. Jól döntöttem?

Figyelt kérdés
Anyagi okok miatt kell megválnom tőle.Eddig biztos voltam benne,hogy neki is az a jó,ha elajándékozom,boldogabb lesz,de most teljesen kész vagyok.Már reggel is idebújt hozzám,èn mèg most nem tudom abbahagyni a sírást.Mi van ha nem bánnak majd vele szèpen,mi van ha szomorú lesz.Szegénykém azt sem tudja majd,hogy.mièrt.hagytam el,csak egyszer már nem leszek ott.Jól döntöttem,vagy inkább maradjon velem szegénységben ès majd csak megleszünk?Rokonokhoz,barátokhoz sajnos nem tudom vinni.

2012. máj. 14. 06:46
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
38%
Jézusoom :| Ez tényleg szomorú de én NEM adnám oda senkinek inkább én éheznék csak a kutyám lakjon jól^^ Meglesztek szegénységben is nyugi!!! NE add oda!!!!!!!
2012. máj. 14. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Én biztosan, hogy nem válnék meg a kedvencemtől. Valahogy csak össze tudnám neki hozni az állatorvosra, vagy a kajára valót. Vannak alapítványok is akik talán segíteni tudnának, csak fel kell keresni őket.
2012. máj. 14. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy volt már sajnos arra példa,hogy inkább neki adtam enni,mint magamnak,de egyre rosszabb a helyzet,mert volt olyan,hogy neki sem tudtam enni adni 2 napig.Nem akarom tovább "kinozni".De egyben rettegek is attól,hogy nem látom többet.Vagy hogy mi lesz vele első éjszaka nélkülem... :-(
2012. máj. 14. 07:01
 4/36 anonim válasza:
44%
semmi képpen ne válj meg töle mind a ketten hiányolnátok egymást . tartsd meg !
2012. máj. 14. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Én, ha nem tudtam mit adni a kutyusomnak enni, főztem vízbe grízt, a tetejére meg raktam párolt hagymát, és megette, szerette is. Ideiglenesen ez is megfelelő étel, és egy csomag gríz nem drága.
2012. máj. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg megkérdezhetnéd a szomszédokat (rokonokat, barátokat, ismerősöket), hogy a konyhai maradékot nem adnák-e a kutyádnak. Ez nem is kéregetés, mindenkinek jobb, ha nem kell kidobnia ételt, még ha pár falat is. Közeli boltban is lehet érdeklődni.
2012. máj. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
59%
kajára nincs pénz, de internetre van? akkor most hogy is van ez???
2012. máj. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
34%

Nagyon eltorzult egyes emberek gondolkodása!

A kutya nem egy kisgyerek,hanem egy ÁLLAT! Lehet szeretni,kötődni hozzá,ezzel nincs is semmi baj. De ha nem tudod a tartásához szükséges feltételeket biztosítani,neked sincs mit enned,akkor még a menhelyen is jobb helye lesz.

A kutyádnak lehet,hogy néhány napig hiányozni fogsz,de hamar megszokja az új gazdáját is. Az állatok nem lesznek ettől lelki betegek.

Talán beszéld meg azokkal,akiknek elajándékozod,hogy időnként meglátogatod a kutyádat. Akkor látod,hogy jó helye van-e?

Ebben a helyzetben jól döntöttél.

2012. máj. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnám odaadni az én 6 évesemet. Lett volna külföldi lehetőségem, de lemondtam a kutya miatt. Az enyém amúgy sem visel el mást (én hibámból), csak engem, mindketten belehalnánk a bánatba a másik nélkül. Egyszer voltam itthon nélküle, folyton rám jött a sírás és őt kerestem mindenhol. Nem túl jó ez a ragaszkodás, de ez van.
2012. máj. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Nem hiszem el,hogy az interneten kell lovagolni egyeseknek mindig.Csak,hogy tudd,a tv ès az internet ára benne van a lakbérben.Köszönöm mindenkinek,aki írt.Remèlem az èn kis hercegnőmet boldoggá teszik az új gazdik,mert èn sajnos nem tudom.Most,hogy kisirtam magam,be kell lássam,hogy vannak dolgok,amiket èn sajnos nem tudok neki megadni.Első természetesen a kaja,de oltás,vagy esetleg ha beteg,akkor orvos is kell neki,mèg nagyon sok minden.Borzasztóan rossz,hogy így alakult az életem,nem gondoltam volna,hogy ide jutok mikor hozzám került.Látogatni nem akarom,mert csak rossz lenne neki,de az új gazdikat mindenképpèn kikérdezem.
2012. máj. 14. 08:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!