Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ma oda kell adjam a szobakutyá...

Ma oda kell adjam a szobakutyámat, és nagyon aggódom. Jól döntöttem?

Figyelt kérdés
Anyagi okok miatt kell megválnom tőle.Eddig biztos voltam benne,hogy neki is az a jó,ha elajándékozom,boldogabb lesz,de most teljesen kész vagyok.Már reggel is idebújt hozzám,èn mèg most nem tudom abbahagyni a sírást.Mi van ha nem bánnak majd vele szèpen,mi van ha szomorú lesz.Szegénykém azt sem tudja majd,hogy.mièrt.hagytam el,csak egyszer már nem leszek ott.Jól döntöttem,vagy inkább maradjon velem szegénységben ès majd csak megleszünk?Rokonokhoz,barátokhoz sajnos nem tudom vinni.

2012. máj. 14. 06:46
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
20%
E a legbántóbb, amit mondhatsz, hogy internetre van pénz, de kajára nincs? Nálunk 1900 Ft a havidíja az internetnek. Tudom, hogy sok kicsi sokra megy, de 1900 Ft már nem oszt, nem szoroz a kaja szempontjából.
2012. máj. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%
akinek annyira nincs mit ennie, hogy előfordul, hogy 2 napig nem tud enni, annak igenis sokat számít havonta plusz 2000 ft
2012. máj. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%
A kutyát lehet maradékkal is etetni, nem kell méregdrága kutyakaját venni neki. Lehet kapni kutyatésztát is, valamint neked nincsenek rokonaid, szüleid, akik maradékokat adnának neki? A legfontosabb amit senki nem kérdezett meg, hogy hány éves a kutya, és mióta van veled?
2012. máj. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
Ismétlem!Az internet a lakás tulajdonos néven van ès az ára benne van a lakbérben.Nem tudom,hogy mit nem lehet ezen megérteni.Amúgy mèg nem az volt a kérdés,hogy legyen-e nálam net,ha kevés a pénzem...de azèrt köszönöm a válaszokat.
2012. máj. 14. 08:36
 15/36 anonim ***** válasza:
Feltettem egy kérdést hogy mennyi idős a kutya és mióta van veled? Arra válaszolj kérlek. Mert nem mindegy hogy három hete vagy három éve...
2012. máj. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
A kutyus 1,5 éves és 1 éve van nálam.
2012. máj. 14. 08:39
 17/36 anonim ***** válasza:
Értem. Régóta ilyen az anyagi helyzeted? Dolgozol? Egyedül élsz?
2012. máj. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
Párommal élek,ő dolgozik én már fél éve munkanélküli vagyok.Párom minimálbéren van,szóval kifizetjük a lakbért meg a rezsit és szinte már nincs is pénz.
2012. máj. 14. 08:56
 19/36 anonim ***** válasza:
31%
Minek vállalsz kutyát ilyen anyagi körülményekkel?
2012. máj. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
Mert mikor kutyát vállaltam mèg nem ilyenek voltak a körülmények.Èn is dolgoztam,párom is jobban keresett,így mindent meg tudtunk neki adni.Nem számítottam rá,hogy egy év múlva majd éreztünk.Szerintem erre senki sem számít.
2012. máj. 14. 09:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!