Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ma oda kell adjam a szobakutyá...

Ma oda kell adjam a szobakutyámat, és nagyon aggódom. Jól döntöttem?

Figyelt kérdés
Anyagi okok miatt kell megválnom tőle.Eddig biztos voltam benne,hogy neki is az a jó,ha elajándékozom,boldogabb lesz,de most teljesen kész vagyok.Már reggel is idebújt hozzám,èn mèg most nem tudom abbahagyni a sírást.Mi van ha nem bánnak majd vele szèpen,mi van ha szomorú lesz.Szegénykém azt sem tudja majd,hogy.mièrt.hagytam el,csak egyszer már nem leszek ott.Jól döntöttem,vagy inkább maradjon velem szegénységben ès majd csak megleszünk?Rokonokhoz,barátokhoz sajnos nem tudom vinni.

2012. máj. 14. 06:46
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Végleg meg kell tőle válnod? Mert mi van, ha jövő héten találsz újra munkát, és rendeződnek az anyagi problémák.

Olyanról nem beszéltetek, hogy határozatlan időre, de nem végleg?

2012. máj. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
22%
Ha elajándékozod, nagyon jó ötlet, hogy ki vagy borulva, bőgsz...pont ilyen energiát kell sugározni csóri kutya felé. HA még te magad sem tudtad eldönteni,akkor miért stresszelteted be a kutyád? Remélem még simogatod, szeretgeted ebben az idegállapotban, hogy fixálódjon és az új gazdinál idegbetegségéből eredendően rongáljon,pisiljen,kakiljon be, majd unja meg a kedves új gazdi és ő is adja tovább...és erről mind majd csakis te tehetsz! Úgyhogy szedd össze magad és ne árts annak a szerencsétlen kutyának!
2012. máj. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 kollar1000 ***** válasza:
0%
Nem igazán értem a "jó" indulatú emberek,irását.Nem kell,hogy feltétlen megválj,tölle.!!!!!Voltak jó hozzászolások,amit érdemes meggondolni.A kuty etetése,nem feltétlen a méregdrága konzerveken alapúl.Egy rántott levesnek is örűl szegény.Ha aszt szereteből kapja.És mivel nem tudhatod hova kerűl,,,,igy inkább veled legyen szegénységbe,egy ideig mig a helyzet jóbra nem fordúl,mig idegennél,gazdagságba,,és úgy hogy majd a hiány esetleg lebetegitené,,,mert van lelke a kutyának!!!aki ennek az ellenkezőjéát állitja az hazudik.Jó és lelkiismeretes embernek látszól.A kutyus szeret téged,,és nyilván bizik benned.Ne ronzsd el,,avval hogy puszán anyagi okból megválsz tölle.Mert kéröbb megbánod.
2012. máj. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
0%
Már írtam, de írom újra: ne add oda!!! Próbálj ideiglenes gazdit találni (ahogy többen is írták: rokon, szomszéd), ha tényleg annyira nehéz az anyagi helyzeted. De javulhat! Próbáld meg felvenni a kapcsolatot valami Alapítvánnyal, hátha segítenek. Nagyon lelkiismeret-furdalásod lesz, ha örökre odaadod valami idegennek:(
2012. máj. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
0%
Olyannak adod oda a kutyádat aki még életében nem találkozott vele? Oh ez viszont már érdekes így nekem...
2012. máj. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Írd meg, hogy milyen fajtájú, nemű kutyáról van szó, esetleg képet is rakhatnál.
2012. máj. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!