Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen nagytestű kutyafajtát...

Milyen nagytestű kutyafajtát ajánlatok nekem, ami jön velem futni, otthon nyugodtan van, bírja a gyűrődést, könnyen kezelhető? Ha egy mód van rá, lehetőleg meg is védjen ha van valami!

Figyelt kérdés
2012. jún. 15. 15:38
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
Saját kutyámnek ez az első, de a rokonok kutyáit már sokat gondoztam. A KÁJ az nem tom melyik fajtát takarja, szívesen vennék egy felvilágosítást. :D De ajánlanátok még fajtákat?
2012. jún. 15. 16:06
 12/39 anonim ***** válasza:
Kérdező: Olyan kutyát nem fogsz találni, ami kellően aktív, de nem kell szellemileg fárasztani. Sajnálom. Vegyél egy MP4et és fuss zenére akkor, meg hordj magaddal paprika spray-t.
2012. jún. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:
Utolsó, miért nem? Gondoltam például a Golden retrieverre. Az fut majd velem nem? Megtaníthatnám parancsszavakra is, meg ilyenek, csak az vele a baj, hogy nekem nem annyira tetszik a színe, sem az, hogy az aztán nem véd meg.
2012. jún. 15. 16:08
 14/39 Niky emo girl ***** válasza:
akk vegyél labradort abba többszínű van, majdnem ugyanaz. de az biztos h megvédeni nemfog, max morog de ha kezet emelnek rá már vonyitva menekül :/
2012. jún. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 Niky emo girl ***** válasza:
ja meg általába bármilyen fajtát választasztasz örzővédő kiképzés kell neki különben megilyen ha valaki támad, énkutyámnak nincs meg fél is de ha veszélyben vagyok megvéd mert fontosabbneki az énbiztonságmo mint a sajátja...bár ezt viszont elég nehéz volt elérni
2012. jún. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:

Én is kb ilyen kutyust szeretnék de hát ez azért nem így megy:D Én már kb minden kutya fajta után utána olvastam ami szóba jöhet... Az NJ nagyon jó kutya de ha nem tetszik akkor mind1.Egyébként minden kutyát le kell fárasztani ahhoz hogy otthon nyugodt legyen.

Nekem aki megtestesíti legjobban ezeket az erényeket az a Hovawart. Okos bár kicsit makacs de nem durván :D Mondjuk neki is van mozgásigénye , de melyiknek nincs?:D Ő meg is véd ha úgy van , persze ŐV-nem ártana neki. Szerintem ez a fajta nagyon szép , elegáns megjelenésű de mérete miatt alapból nem akarnak majd kekeckedni:D

2012. jún. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:
Nah végre egy igazán jó válasz, köszönöm, eddig még nem is hallottam erről a fajtáról a hovawardról, de most utánanézek alaposan.
2012. jún. 15. 17:09
 18/39 A kérdező kommentje:
Oh my god, ez a fajta, a Hovawart nagyon jó!!!!!!! Egy csoda, tényleg mindent megtestesít! Futna velem, mert kell mozognia, okos, gyerekekkel türelmes, ez pedig arra utal hogy bírja a gyűrődést, következetesen kell nevelni, de hát minden kutyát szerintem, és akkor abszolút engedelmes. Sok mozgást igényel, de hát melyik fajta nem? Szerintem szuper! :D
2012. jún. 15. 17:51
 19/39 anonim ***** válasza:

Örülök hogy tetszik ! Nekem ő álmaim kutyája jövőre lesz is egy fekete kanom ha minden jól megy:D

Szépek , okosak és nem divatkutyák na meg nem kell velük órákat rohanni hogy lefáradjanak :D

2012. jún. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:
Jaja!
2012. jún. 15. 18:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!