Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért hiszik sokan azt, hogy...

Miért hiszik sokan azt, hogy a kutya okosabb a macskánál?

Figyelt kérdés

2012. júl. 18. 13:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/85 anonim ***** válasza:
79%
Mert így van. A kutyák okosabbak,és hűségesebbek mint a macskák.
2012. júl. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/85 anonim ***** válasza:
mert az
2012. júl. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/85 anonim ***** válasza:
72%

Előre leszögezem, nagy kutyás vagyok, bár a macskákat is szeretem.

Azért hiszik, mert a hűséget, az embertől való függőséget az okossággal teszik egyenlővé. Holott mi az okosság? Az, hogy meg tudsz élni egyedül, nem vagy senkitől függő, ilyen szempontból a macska okosabb. Tehát a macska nem buta, csak önálló.

2012. júl. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/85 anonim ***** válasza:
23%

" Mert így van. A kutyák okosabbak,és hűségesebbek mint a macskák."

Okosabbak, na persze... elég végigmenni egy utcán, és az összes hülye kutya úgy ugat, mint egy idi óta!

Hűségesebbek? Miután bezárod a kertbe, vagy neadj'Isten a lakásba, persze, hogy hűséges. El sem tud menni. És totál rád van utalva. Míg egy macska feltalálja magát, és még kaját is tud magának vadászni.

2012. júl. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/85 anonim ***** válasza:
100%
az lehet, hogy ostobák a kutyák, de még nem láttam vakvezető macskát, vagy rendőrségi kittit. biztos butábbak :D
2012. júl. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/85 anonim ***** válasza:
81%

A kóbor kutyák szerintetek nem szereznek maguknak kaját?

A kutyák sokkal okosabbak.

2012. júl. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/85 anonim ***** válasza:
71%
Ez nem hit kérdése, hanem tény.
2012. júl. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/85 anonim ***** válasza:
77%
Kutyát ki lehet képezni mozgássérült segítőnek, vakvezetőnek, rendőrkutyának, kábítószert keres, nyomot követ, van olyan kutya amelyik az epilepsziás rohamot is előre tudja jelezni, vagy kiszagolja a rákot. A földrengést is megérzik előre és mentőkutyának is be lehet vetni őket. Ehhez képest a macska mi hasznosat tud csinálni az egérfogáson kívül?
2012. júl. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/85 anonim ***** válasza:
53%

Nekem mind kettő van és nem tudom,hogy miért,de a macskám is mindig oda jön hozzám,ha meglát pedig kerti macska.Már 8 éves és nem hiszem,hogy csak a kaja miatt szeret engem :)

Tény ami tény a kutyák hűségesebbek.

2012. júl. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/85 anonim ***** válasza:
48%
még bogarat is fog :DD de max ennyi. a macskák bénák. és parák.
2012. júl. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!